Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tefal Dual Bread Maker (OW400131) kenyérsütőgép fórum

Tefal Dual Bread Maker (OW400131) kenyérsütőgép (beszélgetős fórum)


10. benianyu (válaszként erre: 9. - Benianyu)
2010. dec. 1. 17:42
megvaaaaan:) 10-es :)
2010. dec. 1. 17:09
Szia, ha itt van vki, melyik a kelesztő program a Tefal Dual Bread Maker-en? Bepakoltam a hozzávalókat és nem találom a leírást. Remélem van itt vki aki olvassa és tud segíteni! Köszönöm! bubianyu kukac gmail.com-ra írj!Kösziiiiiiiiiiiii
2010. jan. 13. 09:24
Köszi!!!
7. 6b959121ac (válaszként erre: 6. - Yulcsy)
2010. jan. 13. 07:21

Szia!

A fórumot én indítottam, de a gépet végül mégsem vettem meg. Találtam egy jóval olcsóbbat: Elta két lapátos sütőt.

[link]


Ismerőseinknek van azonban ilyen moulinex, nagyon meg vannak vele elégedve.

Több helyen azt hallottam ill. olvastam, hogy sok különbség nincs a drága és az olcsóbb gépek közt. Ajánlom figyelmedbe a következő oldalt:


[link]


Sok mindennek utána nézhetsz.

További szép napot!

2010. jan. 12. 09:21

Sziasztok!

Segítsetek nekem.Megnéztem a gépet, és nekem is nagyon tetszik.De a tapasztalataitokra lennék kíváncsi.Milyen kenyeret süt?Mennyit fogyaszt?Hogy vált be nektek?

Szóval, ha vannak tapasztalatok, akkor kérlek írjatok!

Köszi

5. Betty-a (válaszként erre: 1. - 6b959121ac)
2010. jan. 5. 19:45

SZia!


Én is egy boldog tulajdonosa vagyok ennek a csodás kenyérsütőgépnek, most vettünk mi is. Nagyon pontosan kell kimérni a hozzávalókat. Nem hangos, én hangosabbra számítottam. Egy keverő lapátja van, eddig burgis és rozs kenyerket sütöttem vele 500 g lisztből. Nem mértem vissza a megsült kenyér súlyát,de 4 en vagyunk és 2 napig elég. Szép színűre süt.

A kezelése egyszerü, nem bonyolult. Mi is a mekkában vettük, 2 nap megérkezett reggel 1/2 8-kor.


Nekem bejött!

4. noedi (válaszként erre: 1. - 6b959121ac)
2009. nov. 23. 15:31
Szia, én pont szombaton kaptam ajándékba egy ilyen gépet, nekem nagyon tetszik, igaz, még nem sütöttem vele...
3. 6b959121ac (válaszként erre: 2. - Anni2)
2009. nov. 11. 08:29

Szia!

A Delton-t nem ismerem. Azért választottam Tefal-t mert már megjártam néhány noname készülékkel. Ez viszont elég drága a 9000 ft-os készülékekhez képest. Nem tudom.....

2009. nov. 11. 08:18

Szia!

Nekem sima mezei Delton kenyérsütőm van nekem nagyon bevált.Kenyeret ritkán sütök benne de dagasztani sokat szoktam benne szépen kidolgozza a tésztát.

2009. nov. 11. 08:08

Van valaki aki közületek vagy ismerőseitek közül használja ezt a gépet?

Tervbe vettem egy kenyérsütőgép vásárlását, és nekem ez a legszimpatikusabb. A neten sajnos sehol sem találok véleményt róla. Vagy nagyon új vagy még kevesen vettek belőle.

Esetleg, ha van jobb ötletetek egy másik gépre vagy tanácsotok , hogy mire figyeljek oda a vásárláskor szívesen veszem!

Itt van a linkje:

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook