Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te mit tennél, ha több visszajárót kapnál? fórum

Te mit tennél, ha több visszajárót kapnál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
11. Pont
2009. jan. 21. 16:37
Valószínű,hogy észre sem venném,de azt sem ha kevesebbet.Kissé szórakozott vagyok .
10. Brad (válaszként erre: 2. - 3e0ba54fb8)
2009. jan. 21. 16:33

Az a "ja" inkább meglepettségükben és zavarukban nyugtázódik. :-) (sztem)


Én egyszer csináltam egy nagyon csúny dolgot! Bevallom volt (most is van) lelkiismeretfurdalásom, de úgy vettem, mintha nyertem volna a lottón, vagy a fortuna mellém állt volna vagy valami ilyesmi!

Szóval mentem a barátnőmmel strandolni, kocsiból kellett fizetni, nem kellett kiszállni. Sok autó volt mögöttünk. A néni aki a pénztáros volt, sietett és rosszul adott vissza. 200 ft volt a jegy, s én 5000-sel fizettem. A néni meg azt hitte 20.000-sel fizettem. Nem is néztem, azt hittem sok 200-asokat adott vissza. Aztán mikor kicsomagoltunk, számoltam össze a pénzem és látom ám hogy 19.800 ft van a tárcámban. Én meg gondoltam, már nem megyek vissza.... :)

Sajnálom, de egyszer nekem is lehetett egy jó napom! Amúgy mindig szólok, ha többet adnak vissza, vagy ha kevesebbet!

2009. jan. 21. 16:31

Velem történt,hogy többet adtak vissza,mint amennyivel fizettem.

És nem vették észre.

Mégis szoltam,és visszaadtam(pedig nem is nagyàruhàz volt,hanem magànvàllakozoi kisbolt.)

Jol jàrtam,azota akàrhànyszor arra jàrok,valamit mindig olcsobban kapok meg:)

Meg jön a jol esö mosoly.

2009. jan. 21. 16:31

én vissza adom, és elnézést nem azért ,mert hogy a pénztárosnak jó legyen, hanem magam miatt ,mert nekem nagyon rossz lenne, hogy valakit akaratomon kivül becsapnék...

arról nem is beszélve, hogy az ő fizetéséből kellene kiegészíteni és ez se lenne jó

2009. jan. 21. 16:30
Én nagyon hálás voltam és nem is tudtam,hogy hogy köszönjem meg.
2009. jan. 21. 16:30
Már megtörtént, és én visszaadtam.
2009. jan. 21. 16:26
én már tízezer forinttal is kaptam vissza többet és visszaadtam. A napokban a postán szóltam, hogy kimaradt valami a számolásból, több ezer.
2009. jan. 21. 16:25

Én postán dolgoztam, és többet adtam vissza, viszont az ügyfelem b.szott visszajönni, így aztán 5ezer hiányom lett. :(

Szerencséd volt, ritka az ilyen ember, az tuti.

3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Mokus17a)
2009. jan. 21. 16:24
Szerencséd volt:)
2009. jan. 21. 16:23

Ugyanazt, amit eddig is, ha megtörtént :). Szólok, hogy ha ajándék, köszönettel elfogadom, de ha tévedés, számolja át még egyszer :))


Furcsa, hogy néha meg sem köszönik, egy "ja"-val nyugtázzák.

2009. jan. 21. 16:21

Egy pénztárban dolgozom- nem irom le az előzményeket-,de a lényeg,hogy hibáztam és több pénzt pontosan 4 ezer-rel többet adtam egy vásárlónak. Mire rádöbbentem már elhagyta a pénztárt és nem láttam sehol.Már azon gondolkodtam,hogy hogy számolok el ennyi pénzzel,miből fizetem ki,mire a vevő visszajött és lobogtatta a pénzt,hogy többet adtam.

Nem hittem el,hogy létezik és van még ilyen:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook