Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tapasztaltatok-e már olyat, hogy ha halott van a háznál, visszajár a lelke éjszaka? fórum

Tapasztaltatok-e már olyat, hogy ha halott van a háznál, visszajár a lelke éjszaka? (tudásbázis kérdés)


26. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Marcibaba)
2010. szept. 1. 12:58
Az észlel ilyesmit aki hisz benne.Az oka, hogy elfogultan kezdi el szemlélni a dolgokat.
2010. szept. 1. 12:57
De igen, mikor apum meghalt aznap éjjel a kisszekrény ajtaja akkorát csapódott, hogy anyu is és a lányom is felriadtak rá álmukból. Mivel mindketten hallották és borzasztó erős volt a zaj hirtelen, így egyértelműen csak az apu lehetett. Ketten voltak csak a lakásban, többet nem volt ilyen furcsa zaj, de érezni viszont éreztem már a jelenlétüket a haláluk után, de nem éjjel hanem nappal.
24. Hedi13 (válaszként erre: 18. - 47857a36a5)
2010. szept. 1. 12:44
Ez a könyv nagyon jó, nekem az első részhez volt szerencsém.
23. Hedi13
2010. szept. 1. 12:42

Mikor meghalt a nagypapám évekkel ezelőtt, akkor éreztem furcsát itthon (egyedül laktam akkoriban): az egész szoba (minden tárgy) furcsán recsegett, ropogott, feszültség volt a levegőben. Nem tudom jobban leírni és azóta sem volt ilyen soha, pedig 13 éve u.itt lakom. Biztos vagyok benne, hogy a lelke volt jelen. Mondjuk majd betojtam, hiszek a szellemekben, de nagyon félek is az egész jelenségtől.


Szüleim mesélték, hogy amikor az egyik dédszülőm meghalt, sokáig hallották, ahogy a fiókokat kihúzza valaki, pedig a szobában nem volt senki.

22. HACHEL
2010. szept. 1. 12:28
NEKEM A MAMAM JOTT SOKAIG EL HOZZAM EJELENTE..MERT NEM TUDTAM EL ENGEDNI...UTOLJARA MIKOR VOLT ARRA KERT ENGEDJEM EL MERT AHOVA KELL MENNIJE MINDENKI SZERETI ES VARJA..HMM..ES MINDIG VIGYAYNI FOG RAM...ES AKKOR ELENGEDTEM..AZOT SEMMI..
21. B andrea 77 (válaszként erre: 20. - Marcibaba)
2010. júl. 7. 13:19
próbáld ki a gyertyás meg füstölős dolgot.nekem mástéren is bevált.nem vagyok boszi.
2010. júl. 7. 08:51
hát mit mondjak, nem sok tapasztalat volt eddig, vagy csak nem írtok
19. B andrea 77 (válaszként erre: 1. - Marcibaba)
2010. júl. 7. 08:30
nekem most halt meg apukám de semmi.októberben anyósom akkor se volt semmi,de a sógornőmnél igen vele sokat veszekedtek.fehér,zöld gyertyát égetet meg füstölőket és megszüntek náluj a furcsa dolgok.
18. 47857a36a5 (válaszként erre: 16. - Pista55)
2010. júl. 7. 07:45

Ja még valami eszembe jutott.


A Lelkünk útjai c. könyveket Dr. Domján László lektorálta, szerintem ez mindent elmond és mindenre választ ad, hogy ő a könyvekhez adta a nevét.

17. 47857a36a5 (válaszként erre: 16. - Pista55)
2010. júl. 7. 07:31

Nagyon sok köny szól erről a témáról. Orvosok, pszichológusok, pszichiáterek írnak könyveket, írásokat minderről.

Olyan pácienseket hipnotizálták, akiknek volt halálközeli élményük. Minden páciens ugyanarról számolt be. Tovább is mehetünk... az előző életekben nem tudom mennyire hiszel... szerintem nem hiszel, de ez nem is lényeg, mindenkinek az a valóság, amit elhisz igaznak.

Szóval nagyon sok ember hipnotizáltak előző életükről és szintén mindenki ugyanarról számolt be.


Vannak könyvek amiket érdemes elolvasni, ha valaki tájékozottabb szeretne lenni ebben a témában is:


Dr. Edith Fiore: Nyugtalan holtak

Dr. Michael Newton: Lelkünk útja I-II-III-IV.


Egyébként vannak akik látják, vannak akik hallják, és vannak akik érzik a "szellemeket", entitásokat, energiákat. Mert vannak körülöttünk, és ez tény.


Én őszínte ember vagyok és soha nem füllentenék ilyen dolgokban, én megtapasztaltam már többször is a jelenlétüket és rajtam kívül még sokan.


Szerintem egészen nagyképű hozzáállás a dolgokhoz az a felfogás az emberek részéről, hogy csak mi vagyunk és minden "különös" történés megmagyarázható különböző reálisnak tűnő magyarázatokkal.


Természetesen én tiszteletben tartom, hogy te ebben nem hiszel.

16. pista55 (válaszként erre: 15. - 47857a36a5)
2010. júl. 6. 22:39

Látom Te ezt komolyan gondolod.

Mindenkinek szive joga azt hinni amit akar, de mond már meg, hogy szerinted honnan tudják azok az emberek, akik hisznek a szellemekben, hogy a szellemeknek mi a jó vagy mit éreznek?

Gondolom Te is valakitől hallottad. Nem hinném, hogy bárkivel is társalogtak volna.

Nehogy félreérts, nem nézem le azokat akik hisznek benne, csak szeretném megérteni.

2010. júl. 6. 21:31

A nagymamám is elköszönt mindenkitől, mindenkitől másképp. A holtaknak az a jó, ha maguktól át tudnak kelni. Nekik sem jó, ha itt ragadnak. Legtöbbször mi hozzátartozók tartjuk itt őket, vagy egyszerűen félnek átkelni az egyház pokolról alkotott elképzelései miatt.


Amikor távreikizek megnyílnak a "csatornák" olyankor bárki és bármi jöhet, ezért kell közben ébernek lenni. Van recsegés-ropogás a falban, szekrényben, mindenhol. Néha meg a gyertya lángja ég össze-vissza, pedig nincs huzat.

Érdekes dolgok ezek és kellő alázattal kell őket kezelni és félni nem szabad.

2010. júl. 6. 21:16
mindenki más aludt már a csládban
2010. júl. 6. 21:15
nem volt bent a macska, nem volt rezgőre állítva, a konyhában ettünk a gyerekkel, és a nappaliba kopp leesett az asztalról, amikor róla beszéltünk, a temetésről a szellemekről stb, ja huzat sem volt ablak zárva és fél 12 volt este
12. vica009 (válaszként erre: 11. - F303be5590)
2010. júl. 6. 20:58
Ez így van!
2010. júl. 6. 20:56

egyáltalán nem félelmetes érzés. először kicsit furcsa, de egyből tudni miről van szó. néhányszor előfordult, és tudtam mikor jött utoljára.

nem is éjszaka volt, hanem csak este.

ennyi

10. pista55 (válaszként erre: 2. - Marcibaba)
2010. júl. 6. 20:53
Lehet, hogy máskor is előfordult már hasonló eset, csak akkor nem tulajdonítottál jelentőséget neki.
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Marcibaba)
2010. júl. 6. 20:52
Nem lehet,hogy rezgőre volt állítva, esetleg macska lelökte, vagy véletlenül valaki a családból? Nem tudom milyen messze van a fekhelyetektől. Minden megeshet, de nekem olyan megfoghatatlan az ilyen dolog.Az ember idegei egy családtag elvesztésénél sokkal feszültebbek, és estleg amire máskor felsem figyelt volna, most egy "titkos jelnek véli."
2010. júl. 6. 20:50
Amikor az apám (3 éve),meghalt,arra lettem figyelmes,hogy a villanykapcsoló,állandóan kattant,de a villany nem kapcsolódott fel ,olyan tárgyak estek le,amikor ott sem volt senki,amík máskor nem szoktak.K.b fél évig tartott,amíg le nem mentem a temetőbe,virágot vittem neki,és magamba megbocsájtottam neki,azért,hogy nem törődött velünk életébe.Azóta megszünt minden furcsaság a lakásba.
2010. júl. 6. 20:47
Nekem már több,mint 2,5 éve halt meg a nagyanyám,akivel együtt laktam,de még soha semmi különöset nem tapasztaltam...
2010. júl. 6. 20:45
nem tudom, higgyek-e benne, ideáig kinevettem ha valaki ilyet mondott, de most hogy saját bőrén tapasztalja az ember, kicsit félelmetes is, és hihető
5. pista55 (válaszként erre: 1. - Marcibaba)
2010. júl. 6. 20:42
Én soha nem tapasztaltam, pedig már sajnos elég sok halott volt a környezetemben.
2010. júl. 6. 20:41
én sokat gondolkozom ezen
2010. júl. 6. 20:41
nálatok volt már hasonló, haláleset után, kíváncsian várom
2010. júl. 6. 20:40
Ez csak azért kérdezem, mert meghalt nagyikám, és éjszaka, a telefonom puff az asztalról nagy koppanással a földre, de ez még csak az első éjszaka, én nem is félek de a nagyfiam igen
2010. júl. 6. 20:38
Tapasztaltatok-e már olyat, hogy ha halott van a háznál, visszajár a lelke éjszaka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook