Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te jó ég! Terhes vagyok. :) 1. rész fórum

Te jó ég! Terhes vagyok. :) 1. rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Te jó ég! Terhes vagyok. :) 1. rész

1 2 3
15. cicakaktusz (válaszként erre: 14. - Li Dzsin)
2013. ápr. 12. 10:28
Téged is zavar a "Hány hetesek, vagytok? Hány kilósak vagytok?" és a hasonlóak? Én úgy válaszoltam, hogy X hetes terhes, és X kiló vagyok. Vagy épp a gyerekem 4 kiló, én 55. Na meg, köszi én jól vagyok, a gyerek sem panaszkodik.
14. Li Dzsin (válaszként erre: 11. - Cicakaktusz)
2013. ápr. 12. 10:24
Szó szerint ezt gondolom :)
13. Li Dzsin (válaszként erre: 1. - Ayna)
2013. ápr. 12. 10:24
Hehe, nekem már az első terhességemnél is annyira elegem volt a várandósság, áldott állapot és hasonló szavakból, hogy már most tudom: ha összejön a következő, a terhességem hívószava a vemhesség lesz ;) :D
12. mothertiger (válaszként erre: 9. - Marcellanyu)
2013. ápr. 12. 10:18
Nálunk is alien volt! :) :D
2013. ápr. 12. 10:15
Ezt a cikket így, ebben a formába szerettem, nagyon! Valahogy úgy hiszem, hogy Ayna hozzám hasonlóan nem fog többes szám, második személyben beszélni a terhességéről! És akkor nem fogom marslakónak érezni magam. Várom a folytatást!
10. eec2089081 (válaszként erre: 9. - Marcellanyu)
2013. ápr. 12. 09:33
:)))))
2013. ápr. 12. 09:32

Jót mosolyogtam, mert ez elég életszerűre sikerült a cikked. Én is élősködőnek, hívtam a kisfiamat, amikor már mocorgott, meg aliennek, csak mert vicces volt amikor úgy tűnt a hasfalamon keresztűl kíván távozni.

Most ikreket várok, ezt már minősíteni sem lehet:-)

Sok sikert és várom a folytatást!!!

8. c6973617d3 (válaszként erre: 4. - Spinneli)
2013. ápr. 12. 09:29
ÁÁ dehogy, én megkönnyeztem a történetet. :)
2013. ápr. 12. 09:29

Azt nem mondom, hogy nem száll inába senkinek sem a bátorsága, még akkor sem, ha ÉVEKIG vár a pozitív tesztre, de azért a rózsaszín felhőt alá tudom támasztani, nekem a leggyönyörűbb időszaka volt az életemnek az a néhány hónap, amíg a Kislányom a pocakomban volt.


Szóval sok mindent felvont szemöldökkel olvastam... de ettől függetlenül kíváncsian várom a folytatást.


Azt viszont nem értem, hogy besikerült volt-e a baba, vagy tervezett, mert ha tervezett, azért ettől nagyobb lelkesedéssel szokták várni!

6. urbanszkyviki (válaszként erre: 4. - Spinneli)
2013. ápr. 12. 09:24

(nem akarok senkit sem idegesíteni, de az elején elszívott cigik ártanak a legtöbbet!...)

De nem szóltam semmit!! :)

2013. ápr. 12. 09:19

Annyira jópofa ahogy fogalmazol!

nagyon tetszett a cikked!

Remélem a folytatás is ilyen jó lesz happy end lesz a vége! :)

4. spinneli (válaszként erre: 3. - Urbanszkyviki)
2013. ápr. 12. 09:15

Az az egy szál cigi olyan sokat azért nem árthatott, így az elején.


Amúgy várom a folytatást.

:)

2013. ápr. 12. 09:13

Az olvasói nagyobb százalékát a cigis résznél veszítetted el esetleg, nem a gazdatetestes jelzőn.....! :D

Nekünk gubanc volt az első babánk neve.:)

Mikor jön a folytatás? ;) Remélem jó vége lsz...!

2013. ápr. 12. 09:12

Isteni a cikk, vicces volt köszönöm! :)

Remélem a folytatás is ilyen vidám lesz... :)

1. Ayna
2013. ápr. 12. 09:08
Amikor megtudtam, hogy babát várok szívemet egyszerre megmagyarázhatatlan melegség töltötte el. Szaladtam is be a páromhoz a nappaliba elújságolni neki, aki hír hallatán a nyakamba borult, és öröm könnyek közepette köszönte meg a sorsnak, hogy ez a csoda megadatott nekünk.

Ugrás a teljes írásra: Te jó ég! Terhes vagyok. :) 1. rész
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook