Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te jó ég! Terhes vagyok. :) 1. rész fórum

Te jó ég! Terhes vagyok. :) 1. rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Te jó ég! Terhes vagyok. :) 1. rész

1 2 3
75. Szindurka (válaszként erre: 73. - Búgócsiga*)
2013. máj. 13. 17:38

:(:(

Köszi amúgy! :)

74. 099c0bed40 (válaszként erre: 73. - Búgócsiga*)
2013. máj. 11. 07:14
Köszi szépen! :)
2013. máj. 11. 04:08

cikk írója- Ayna adatlapja- interaktivitás- kiírt cikkek-

Ha megjelenik, akkor ott is megtalálhatjátok:)

de még nincs...

2013. máj. 10. 21:00
Sziasztok, én is kíváncsian várom, hol lehet megtalálni??????
2013. máj. 5. 10:14
Sziasztok! Bealudtam a második részt :):):):), vagy még valóban nincs fent? :):)
2013. ápr. 16. 12:29
Nekem is két csodás gyerekem van.Anyának lenni a legjobb dolog a világon.
2013. ápr. 16. 11:14
Ez egy nagyon aranyos cikk! Gratulalok! Ket gyerkockem van es nem igaz,hogy masodszorra mar nem panikolsz be :D Sot! En ugy ereztem,mintha eloszor varnek babat es mintha egy picit meg bizonytalanabb lettem volna,mint eloszor! "Kis Eloskodo, Gazdatest" ? A fiam "kisjoszag" volt a pocakban, a lanyom pedig "Mocorka". Varom a folytatast,remelem meselsz majd a szulesrol is! :)Sok boldogsagot es jo egeszseget nektek!
2013. ápr. 15. 14:17
Én több mint 2 éve várok az első babámra, mégis minden mondatát élveztem a cikknek, ironikus humorral volt fűszerezve, és mégis nagyon kedves írás volt.
2013. ápr. 15. 11:19

Nagyon tuti a cikk, élveztem minden sorát, a mai világban már ez kell,a humor.... mi baj is van ebbe...semmi,nem kell minta anyunak lenni, olyan úgy sincs és a karót nyeltség is kiment a divatból, várom a folytatást :)

Egy 3 gyermekes anyuka :)))

66. cicakaktusz (válaszként erre: 65. - Bonti74)
2013. ápr. 14. 10:16
Rózsaszínű vattacukor álom???
65. Bonti74 (válaszként erre: 50. - Cicakaktusz)
2013. ápr. 14. 07:13
:)) Nekem is volt hasonló, én meg egyetemen ültem, előadáson...:))
2013. ápr. 13. 21:43
tetszik a cikk és nagyon várom a folytatást...a befejezést:)
63. Cicus62 (válaszként erre: 15. - Cicakaktusz)
2013. ápr. 13. 12:59
Én amikor megkérdeztem egy várandóst egyes szám második személyben, hogy mennyi idős vagy, rávágta, hogy 32. :D
62. Ayna (válaszként erre: 61. - Szindurka)
2013. ápr. 13. 11:31

<3

Rendben. :)

61. Szindurka (válaszként erre: 55. - Ayna)
2013. ápr. 13. 10:00

Köszönöm! :) A legmegfelelőbbet sikerült begyűjtenem! ;) Boldog vagyok, mert mellettem van A Férfi, aki mellett én A Nőnek érzem magam! :):):)

Majd mérem az időmet, és összevetjük a tiéddel. :P

60. Ayna
2013. ápr. 13. 09:48

Szép reggelt Mindenkinek!

A folytatást tegnap este feltöltöttem.

Egyelőre "ellenőrzés alatt" státuszban várja a sorát! :)

59. latina
2013. ápr. 13. 07:50
a cikkírónak üzenem, hogy nagy megnyugvást kaptam, hogy nem csak én éreztem gazdatest-állapotnak a terhességet és a szoptatást:)
58. latina (válaszként erre: 6. - Urbanszkyviki)
2013. ápr. 13. 07:48
orvos vagy talán???Ha azok a cigik ártanának a legtöbbet, amit akkor szívnak el az édesanyák, amikor még nincsenek tudatában a terhességüknek, a világ tele lenne beteg gyerekekkel...
57. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Ayna)
2013. ápr. 13. 00:11
Már nagyon várom a folytatást!:) Mikorra várható?
2013. ápr. 12. 23:08
Naggggyon jó és izgi, várom a folytatást! .-)))
55. Ayna (válaszként erre: 53. - Szindurka)
2013. ápr. 12. 22:01
A legfontosabb, hogy a megfelelő férfi legyen melletted. Ha ez megvan, tényleg no para! ... bár ha olyan leszel mint én, lehet miattad vesztem ez az aranyérmem. ( tudod. gyorsgyalogló bajnokság :P )
2013. ápr. 12. 21:30
Nagyon tetszett a cikk! Óriási a megfogalmazás. :) 4 gyerkőcöm van, de én mind az 5 alkalommal (igazság szerint 7 alkalom, de 2 vetélésem volt) remegő lábbal bújtam elő a fürdőből. Imádom a gyerekeimet, de a rózsaszín vattacukorfelhő nálam sem volt jellemző. A férjem az első (élő) terhesség kiderülésekor nem tudott mit kezdeni a helyzettel, gyakorlatilag egymást bámulva próbáltunk valami értelmeset kinyögni. Amíg UH-n meg nem láttuk a kis "pacát" addig csak mint 2 zombi jöttünk-mentünk a lakásban. :)
53. Szindurka (válaszként erre: 1. - Ayna)
2013. ápr. 12. 21:23

Elolvastam a cikket. Jót röhögtem. Aztán elolvastam az összes hsz.-t. Aztán újra a cikket. Másodjára is röhögtem! :) A gyorsgyalogló bajnokság, és a gazdatest fogalmak szenzációsak sztem! :) Kicsit Bridget Jones-os nekem a cikk, ami jó. Kell az önirónia és az irónia az élethez. No meg a tükör... ;) A várakozás és az aggodalom mellett egyértelműen érezhető a szeretet. :)

Nálunk még nincs baba, de már befordultunk a sarkon. :) Már csináltam is egy tesztet, mert azt hittem, hogy igen, de aztán mégsem, aztán elbizonytalanodtam, aztán mégsem... Szóval most haladunk tovább, egyenesen. De én már most parázok az egésztől, pedig már nagyon akarom! :)

A folytatást én is várom, hajrá! :)

52. Fanny44 (válaszként erre: 1. - Ayna)
2013. ápr. 12. 21:03
Klassz lett nagyon, alig várom a folytatást :) örülök, hogy tényleg végre nem egy tipikus sztori, ahogy Te magad is fogalmaztad, hogy a tények szárazon, jókora humorral megspékelve, ez a nem mondjuk ki, de azért úgy gondoljuk dolog. Egyebekben pedig ezek szerint én a 20 %-hoz tartozom, és fogok is tartozni a folytatásnál is!
51. cicakaktusz (válaszként erre: 50. - Cicakaktusz)
2013. ápr. 12. 19:45
Erre kell azt mondani, hogy rózsaszín vattacukor a terhesség.
50. cicakaktusz (válaszként erre: 48. - Miramira77)
2013. ápr. 12. 19:44
Nekem egyszer úgy megrúgta a hólyagomat, hogy bepisiltem. Pedig nem is kellett pisilni!!! Halkan súgom meg, hogy nem otthon voltam, hanem utcán.
2013. ápr. 12. 19:14
Igen nem állom világ én amikor mind két esetben megláttama második csíkot az jutott eszembe atya világ szülnöm kell. Én is megijedtem sőt most is 23 hetes kismama vagyok és van egy két éves lánykám. Kíváncsi vagyok a cikk folytatásásra.
2013. ápr. 12. 19:09

Végre! Azt hittem már, hogy vagy én nem éreztem a vattacukor-felhőt!

Amúgy tényleg kis alienek tudnak lenni, speciel a lányom olyan mocorgást levágott, hogy azt hittel kettészakadok.

Pont háton feküdtem, kb hét hós terhesen, mikor a lányom nem megfordult, forgolódott!

Egyszer itt, egyszer ott dudorodott ki a hasam...

Barátnőm pont látogatóban volt, egy darabig sokkos állapotban leste a hasam, aztán a férjemért szaladt, hogy segítsen nekem megfordulni, mert a gyerek mindjárt kijön, de bőrön keresztül.

47. Marcellanyu (válaszként erre: 46. - Bonti74)
2013. ápr. 12. 18:04

Nem is a cikk írójára gondoltam, csak van az ismeretségemben egy-két anyuka akit nagyívben kerülök, mert egyszerűen kiakadok tőlük.

Én is azon szerencsések közé tartozom akinek azonnal sikerül teherbe esnie amikor az tervben van, és borzasztóan sajnálom azokat akiknek komoly megpróbáltatásokon kell keresztülmenniük azért, hogy gyermekük szülessen.

A kisfiam első néhány hónapjából a leginkább az maradt meg, hogy még délben is köntösben mászkáltam a lakásban, talán sikerült valamit ennem és jókat aludtam együtt a Marcellal.

46. Bonti74 (válaszként erre: 30. - Marcellanyu)
2013. ápr. 12. 17:22
Nem is kell tökéletesnek lenni, csak elegendően jónak. Ha bárki tökéletesen lenne (ami nem létezik), akkor nem is az való életre nevelnénk őket, a gyerekeinket. Ezért is fontos a testvér is, meg kell tanulni az igazságtalanságot, a hibákat, a lemondást és még sorolhatnám. Szerintem reális volt a cikk, olyan életszerű, de azért bennem volt az, hogy a cikk írója az első gyermekét várja.... Kíváncsi leszek majd, hogyan ír, ha már a tesó lesz a pocijában, mert nem anyának születünk, azzá válunk és eközben sok mindenen keresztül megyünk! Csak erről nem szól a fáma, vagy legalább is nem gyakran.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook