Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. fórum

Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2010. aug. 9. 12:42

Szia.Ez jó hír.Remélem sikerül neked is vele menned majd szeptemberben.Szorítok,hogy sikerüljön.

Rövid volt a szabi a páromnak,de azt mondta,hamarosan kér 1-2 hetet,met lenne mit csinálnia itthon.Szombaton meglógtunk a gyerekek elől,már kellett,hogy csak kettesben legyünk.


Szép hetet!!!!Már csak 3!!!!!!!!

2010. aug. 6. 08:29

Szia!

Köszi!

Igen nagyon hosszú jegyesség lesz:o)Össze nem akarunk házasodni,úgy gondoljuk,hogy attól nem fogjuk jobban szeretni egymást,hogy aláírunk pár papírt.De nálunk egyet érte ezzel a család is.

Akkor az nagyon rövidre sikerült:o(

Tegnap este mondja a Párom,hogy "van egy rossz és egy jó hírem,melyikkel kezdjem.Mondtam nekik,hogy egyértelmű,hogy a rossza.Nem megyek haza 13. Hanem?12.megyek kértem szabadságot."Szóval így nem 1,5 hanem 2,5 napot lesz itthon.Utána majd csak szeptember 2.jön haza.Terveink szerint,akkor már én is megyek vele vissza:o)


Kellemes hétvégét kívánok én is!!!

2010. aug. 6. 06:30

Szia.Szorítok a vizsgáidhoz,remélem jól sikerül majd.Hosszú jegyesség?Én már 8 éve vagyok menyasszony,és nem is tervezzük az esküvőt.Bár ez sokaknak nem tettszik,de nem érdekel.

Szerdán hazajött a párom,de ma megint megy,igaz este hazaér.Ennyit a szabiről.

Megnéztem a többiek lapját,sokan már nem tagok.Még a Gyöngyi van fennt,nem tudom,miért nem ír ide.Remélem minden rendben van vele is.

Kellemes hétvégét!!!

2010. aug. 5. 07:57

Sziasztok!

Tegnap megvolt az utolsó modulzáróm,már csak a gyakorlati és az elméleti vizsga van hátra.Remélem az is jól fog sikerülni!


Kellemes napot!!!

181. Szilva88 (válaszként erre: 180. - Ba21036ade)
2010. aug. 1. 18:06

Szia!

Köszönjük szépen!A kérdés nem lepett meg mert ,ár korábban feltette.Csak a gyűrű volt meglepi.Összeházasodni igazán nem akarunk(mert úgy gondoljuk,hogy nem attól fogjuk szeretni egymást),szóval jó hosszú jegyességünk lesz:o)Először kettesben ünnepeltünk,utána vasárnap volt egy családi ebéd.

Ma ment vissza Dunaújba,majd (péntek)13.jön haza 2napra,utána szeptember 2.,de akkor már megyek vele én is vissza!Bízok benne,hogy nem jön közbe semmi!

Remélem nem jön közbe semmi párodnak!


Kellemes estét!!!

180. ba21036ade (válaszként erre: 179. - Szilva88)
2010. júl. 31. 06:42

Szia.GRATULÁLOK!!!!!!!!Nagyon meglepődhettél.Kettesben ünnepeltetek,vagy a családdal?Időpont az esküvőre?


Előző hsz-hoz: igen,hazaért a párom csütörtök este.Jövő héten meg szabin lesz szerdától.Ha vmi nem jön közbe.


Nagyon sok boldogságot,és kellemes hétvégét Nektek!!!!!!!

2010. júl. 30. 18:04

Sziasztok!

Mától hivatalosan is eljegyeztük egymást:o)Meglepett az én Drágám egy csodaszép gyűrűvel:o)


Szép estét kívánok Nektek!!!

2010. júl. 29. 16:06

Szia!

Lehet,hogy már a te párod is otthon van.?


Kellemes délutánt!!!

2010. júl. 29. 06:23

Szia.Nem tudom,mi van a többiekkel,remélem velük is minden oké.

Szerencséje volt a párodnak,örülök,hogy sikerült hazajutnia.

Ha minden igaz,ma délután az én párom is hazaér.Lehet,hogy mennie kell rakodni holnap,de ez még nem biztos.Jövő héten meg a Szlovák fuvart csinálja már.


Kellemes hetet mindenkinek!!!!!

176. Szilva88 (válaszként erre: 175. - Ba21036ade)
2010. júl. 28. 08:17

Szia!/Sziasztok!

Óh ne aggódj!Mi is folyamatosan nevetni és hülyéskedni szoktunk mindenhol.Ránk is elég furán szoktak nézni.De az a lényeg,hogy jól érezzétek magatokat!Az nagyon jó lenne ha hétvégente otthon lehetne a párod!

Szombaton majdnem nem jött haza a Drágám,mert az a busz amivel ment volna az állomásra nem ment,a taxisok sem voltak sehol,de az az utolsó pillanatban pont ment arra egy taxi így elérte a vonatot.

Mindenki úgy elvan tűnve.


Szép napot!!!

2010. júl. 26. 05:49

Sziasztok.Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje.Szombaton elmentünk a párommal vásárolni,sztem a pénztáros csaj azt gondolhatta,nem vagyunk normálisak,mert egyfolytába nevettünk,meg viccelődtünk.De jó volt egy kicsit kettesben lenni.

És ha minden igaz,akkor ezentúl itthon lesz minden hétvégén,amíg a másik fuvarra nem rakják át.Utána meg majd kiderül.

Szép napot mindenkinek!!!!!!!

174. Szilva88 (válaszként erre: 173. - Ba21036ade)
2010. júl. 24. 10:03

Szia!/Sziasztok!

Remélem haza ért a Párod!Kellemes hétvégét!Ti is használjátok ki az össze együtt töltött percet!

Jupíí,végre szombat van!Már csak 11órát és 15percet kell várnom,hogy átölelhessem a Drágámat!!!Már alig várom!!!


Kellemes hétvégét kívánok Nektek!!

2010. júl. 23. 05:54

Sziasztok.Végre péntek!!!!!!!!!!Bár azt még nem tudom mikor,de ma hazaér a párom.


Szilvi: kellemes jövő hetet nektek,minden percet élvezzetek ki,amit együtt tölthettek.Remélem ez zavartalanul fog telni.


Jó hétvégét mindenkinek!!!!!

172. Szilva88 (válaszként erre: 171. - Ba21036ade)
2010. júl. 21. 07:08

Szia!

Igen már csak 3!A lába még felszokott dagadni és mondta,hogy tegnap fájt a bokája is,mert egyszer egy kicsit kifordult,de amúgy már sokkal jobban van.

Remélem haza tud menni Párod!

Nem tudom,hogy hova tűntek a lányok.


Kellemes napot!!!

171. ba21036ade (válaszként erre: 170. - Szilva88)
2010. júl. 21. 06:18

Szia.Már csak 3.Örülök,hogy boldog vagy,érződik minden sorodban.Jól van a lába a párodnak?

Ha minden igaz,a párom is itthon lesz most hétvégén is,mert a srác,akivel van,jövő héten szabin lesz,tehát haza kell érniük.

A többiekkel mi lehet?Régen írtak ide.Remélem mindenkivel minden oké.

Kellemes napot mindenkinek!!!!!!!

2010. júl. 20. 07:26

Sziasztok!

Húúú,de jó lesz nekem(vagyis nekünk)már csak 4-et kell aludni és jön haza a Drágám szombat este!!!!!!!Ez a 3hét most 3hónapnak tűnik.De most egy teljes hétig itthon lesz!!!!!!


Kellemes napot kívánok Nektek!!!

169. Szilva88 (válaszként erre: 168. - 6c873777c3)
2010. júl. 18. 18:34
Ne dugd homokba a fejed!Akkor csak rosszabb lesz!Ha szeret,akkor nem fog elhagyni azért,mert elmerted mondani,hogy mit érzel és mire vágysz.Biztos nem könnyű!De beszélj vele minél hamarabb!!!
2010. júl. 18. 13:26
Köszönöm a tanácsokat. Igyekszem megbeszélni vele a dolgot,csak az 5 év alatt sosem volt ilyen. Mindig homokba dugtam a fejem, és inkább elhallgattam ami bántott, belementem amit ő szeretett volna, azt tettem ami neki jó. És most nagyon félek ha ezt felhozom elhagy, mert hát úgyis találhat helyettem 10 másik lányt. De én úgy szeretem őt, és szeretném helyre rázni a kapcsolatunkat, hogy minden szép legyen és boldogok legyünk egymás mellett.
167. ba21036ade (válaszként erre: 165. - 7b6a4859f3)
2010. júl. 18. 05:50

Szia.Egyetértek Szilvivel.Az,hogy nem akar veled találkozni,jelentheti azt,hogy beleunt a kapcsolatba.Hívd el valahova,ahol tudtok nyugodtan beszélgetni,és kérd meg,legyen veled őszinte,mit akar ezzel a kapcsolattal,mert neked ez így rossz.

Nem lehetséges,hogy még "élni" akar egy kicsit?

Nem tudom,mit írhatnék,ami segíthetne.Beszélj vele minél előbb.És várunk vissza,bármilyen fejlemény legyen is.

166. Szilva88 (válaszként erre: 165. - 7b6a4859f3)
2010. júl. 17. 08:12

Szia!

Az a 60km nem sok szerintem.Az pedig,hogy "5 év alatt egyszer nem mondta hogy szeretlek" az elég furcsa.Mert vannak olyanok,akik nem mondják ki csak éreztetik,de az hogy egyszer sem,háát...Lehet,hogy tényleg beleunt.Szerintem az lenne a legjobb,ha találkoznátok és megbeszélnétek,akkor nem sérülnél annyira.Mert,ha szeret és "csak" annyi a baja,hogy nem tudja ezt kimondani,akkor nincs semmi elveszve.De az lenne tényleg a legjobb,ha megbeszélnétek!


REMÉLEM NEM BÁNTOTTALAK MEG SEMMIVEL!!!!!!!

2010. júl. 16. 13:28

Sziasztok!


Kis biztatásra vágyom, mert nagyon el vagyok keseredve. A párommal több mint 5 éve vagyunk együtt, ő 24, én 22 éves vagyok. Kb. 60 km-re élünk egymástól. Mikor megismerkedtünk, egy héten kb kétszer találkoztunk, aztán jött az egyetem, egy albérletbe mentünk, és együtt éltünk 3 évig. Most viszont letelt a 3 év, végeztünk, és nagyon keveset tudunk találkozni. Van úgy hogy 2 hétben egyszer. Neki otthon nagyon sokat kell segítenie. Én pedig hétfőtől kezdek dolgozni. Most már egy ideje olyan furcsa, kicsit megváltozott velem szemben, hanyagol. És nekem ez nagyon rossz. Ő soha nem mondja ki az érzéseit(az 5 év alatt egyszer nem mondta hogy szeretlek).

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon hiányzik a kedves szó, vagy valami, mikor 2 hétig nem találkozunk. Hívtam, hogy jöjjön el hétvégére, de azt is lemondta, megint az otthoni munkára hivatkozva, pedig szerintem egy napon nem múlik semmi.


Szerintetek lehet hogy beleunt ebbe az egészbe, és már csak azért van velem mert ezt sem meri kimondani?


Múltkor megírtam ide a szerelmünk történetét is, és hát hogy is mondjam, elég közömbösen reagált rá.


Félek, mert nem akarom őt elveszíteni és nagyon szeretem.

164. Szilva88 (válaszként erre: 163. - Ba21036ade)
2010. júl. 15. 17:58
Az természetes,hogy nem tűnök el!Annyi idő lesz mindig,hogy írja egy kicsit.
163. ba21036ade (válaszként erre: 162. - Szilva88)
2010. júl. 15. 11:50

Szia.Ez NAGYON-NAGYON jó hír!!!!!!!Gratulálok.De azért ha összeköltöztök is várunk ide,ne tűnj el szem elől.Tudom,az már nem távkapcsolat,de érdekel,hogyan alakulnak a dolgok.


Szép napot mindenkinek!!!

2010. júl. 15. 05:52

Sziasztok!

Tegnap 23.15-kor beszéltem a Drágámmal.Azt mondta,hogy megkapta az üdülési-csekket és a szerződése határozatlan időre szól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szeptember 1-től albérletet akarunk kivenni szóval (Nem akarom nagyon elkiabálni!!!),de 99,99%,hogy szeptemberben költözök:o)

NAGYON-NAGYON BOLDOG és NAGYON-NAGYON SZERELMES VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(én is)


Kívánok Nektek is legalább ilyen örömteli napot!!!

2010. júl. 14. 20:01

Sziasztok.Köszönöm lányok,aranyosak vagytok.Szerelmes vagyok!!!!!!!


Szilvi: ez jó hír.Meg a tanfolyam is.Ha beíratták,akkor Őt nem akarják elküldeni.És már "csak" 10 nap.


Kellemes hetet mindenkinek!!!!

160. EÁ Bella (válaszként erre: 158. - Ba21036ade)
2010. júl. 13. 23:47
De jó neked!! Akkor kellemes hétvégét nektek!:)
159. Szilva88 (válaszként erre: 158. - Ba21036ade)
2010. júl. 13. 10:18

Szia!/Sziasztok!

Húú,az tök jó,hogy haza tud menni!!!!!!!:O)


Az én Párocskám majd 1nappla hamarabb jön haza(24.):o)A szerződésről még nem tudunk semmit,de viszont a gyár beíratta tanfolyamra már tegnap volt is,szóval az szerintünk csak jót jelenthet.Ja és ráadásul nem is szóltak neki,csak az egyik munkatársa szólt neki.


További szép napot!!!

2010. júl. 13. 06:42

Sziasztok.Képzeljétek,hazajön ma délután a párom!!!!Igaz,holnap megy vissza,de hétvégén is itthon lesz.A főnöke ráadásul beszélni akar vele,de azt nem mondta meg neki,hogy miről.Kíváncsi vagyok.


Szép napot,hetet mindenkinek!!!

157. Szilva88 (válaszként erre: 156. - EÁ Bella)
2010. júl. 10. 17:12
Már nagyon várom!!!
156. EÁ Bella (válaszként erre: 155. - Szilva88)
2010. júl. 10. 15:46

De jó lesz neked! :)

Akkor most igazán fel lehetsz dobva!:)

(egy kicsit irigyellek)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook