Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. fórum

Távkapcsolatban élők, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
305. Szilva88 (válaszként erre: 303. - Geraldine)
2010. nov. 2. 09:52

Szia!

Persze,hogy csatlakozhatsz!!!Üdvözöllek közöttünk!!!

304. deann (válaszként erre: 302. - Szilva88)
2010. nov. 2. 09:45

Szia!

Tegnap megvolt a nagy beszélgetés, most megint úgy vagyunk, hogy megoldjuk...nagyon rossz, és nagyon remélem minél előbb rendeződik majd a helyzet

2010. nov. 1. 20:33

Sziasztok!

Csatlakozhatom? Az Én párom augusztus óta dolgozik Németországban 3-4 hetente jön haza:-(((

naponta többször beszélünk telefonon 5x -6x,esténként msn-en....

302. Szilva88 (válaszként erre: 300. - Deann)
2010. nov. 1. 12:17

Szia!

Üdvözöllek köreinkben!!!

Szerencsére mi már nem vagyunk távkapcsolatban és a többiekhez képest nem is voltunk sokáig, "csak" bő 8hónapig éltünk távkapocsaltban.De az a kicsi idő is piszok nehéz volt.Rengeteget bőgtem!!!Főleg,amikor nem tudott haza jönni valami miatt.Meg amikor szükségem lett volna rá,akkor is csak a telefon volt.Nagyon nem könnyű!Kitartás!!!Mond el neki szerintem,hogy mit gondolsz és érzel,úgy könnyebb átvészelni!Próbáljatok valami megoldást találni.


Üdv Szilvi!!!

301. deann (válaszként erre: 300. - Deann)
2010. okt. 31. 22:48
×3,5 éve vagyunk KB együtt, bocsi
300. deann
2010. okt. 31. 22:47

Sziasztok! Én is távkapcsolatban élek, már régóta szemezek ezzel a topiccal, de most tartok ott, hogy talán ti vagytok azok, akik megértenek.

Nekünk még nincs gyerek, házasok sem vagyunk, 3,5éve vagyunk kg együtt. Vidékiek vagyunk, de én már a kapcsulatunk elején felkerültem bpre főiskolára.

Még mindig fennt vagyok, néha hazajárok hozzá vagy ő fel nagy ritkán.

De az a nagy helyzet, hogy most tartok ott, hogy annyira belefáradtam az egészbe.

Szeretnénk már saját lakást, de az anyagiak miatt nem tudunk lépni.

Annyira rossz már ez az egész, ha pesten vagyok hiányzik, elegem van a telefonálásokból :(

Most itthon vagyok, de nemrég eljöttem tőlük haza, mert már teljesen kész vagyok, tele van a fejem gondolatokkal és végem van.

:(

Ti hogy bírjátok ezt a helyzetet?

2010. okt. 29. 16:01

Sziasztok!

Élek még!!!De munkám az nincs!!!Csak nem igazán volt idő semmire mostanában.

Albecy:Őszinte részvétem

Angyalka:nagyon kellemes hétvégét nektek


Kellemes hétvégét kívánok Nektek!!!

2010. okt. 28. 21:02

Angyalka,ez szuper hír,szeretem az ilyen meglepiket!:)))Nagyon jó hétvégét kívánok nektek!!


albecy,nagyon szívesen:)..szerintem ne izgulj aki otthon eleven nagyon sokszor nagyon ügyes az oviban és nem rosszcsontoskodik,anyukám tapasztalata,hogy a rosszcsont az oviban jó a jó meg sokszor az oviban tombolja ki magát:))biztosan nem lesz semmi baj!

a helyzethez képest jó hétvégét kívánok nektek is!


én valószínű elmegyek a gyerekekkel szombat délután anyukámhoz Debrecenbe aztán csak hétfőn jövünk haza...remélem legalábbis hogy jól alakulnak a dolgok:)

2010. okt. 28. 19:23

Sziasztok.Angyalka: ez nagyon jó hír!!!!Kellemes hétvégét nektek.


Vándor: köszönöm,hogy olvashatlak,és a jelet is.Gyönyörűek a gyermekeid,gratulálok hozzájuk.

Igen,már várják,főleg a kislány.Ő már 1 hónapja is ott akart maradni,de akkor még nem lehetett.Remélem nem lesz velük gond.Leginkább a kisgyerek miatt aggódom,mert ő itthon rossz,mint a bűn.Bár a nagy is itthon éli ki magát,az oviban a legjobb gyerek.


Szilvi,hol vagy?????


Holnap reggel érkezik a párom,délután meg temetés.Hétvégén valószínű,hogy nem leszek,ezért mindenkinek kellemes hosszú hétvégét kívánok.

2010. okt. 28. 16:31

Sziasztok.

Holnap este 9-re hazaér a férjem.Ilyen még nem volt,csak 2 hete ment vissza.Igaz a németeknél nagy ünnep minden piros napos,és ha már dolgozni nem lehet,hát hazajönnek.

Szép napot mindenkinek.

295. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 294. - Ba21036ade)
2010. okt. 27. 08:11

én is megszoktam ahogy lehet,csak mégis...néha elég mélyen van az alaphangulatom:(


jaj de édes kis ovisok lesznek!:))olyan tündérek a kicsik mikor bekerülnek...ők várják?

2010. okt. 27. 06:10

Sziasztok.Köszönöm csajok.


Nálunk a gyerekek bírják rosszabbul,hogy nincs itthon az apjuk.Én már megszoktam,hogy minden rám marad,bár néha letargikus vagyok ettől az egésztől.

Hogy egy kis jó hírt is írjak: 8-án kezdhetnek az ikrek az oviban.


Szép napot mindenkinek.

293. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 292. - Angyalka73)
2010. okt. 26. 17:55

nászút???mi is az?:)))


á,néha vacak a kedvem egyre nehezebben viseljük ez a távkapcsit és a gyerkőcök is,valahogy nem lehet megszokni

2010. okt. 26. 17:48

Sziasztok.

Részvétem albecy.Az ilyen események nagyon rá tudják nyomni a bélyegüket az elkövetkező napokra.Egy ideig talán még lelkiismeret furdalása is lesz az embernek ha egy kicsit jó kedve támad.Túl kell élni.

Vándor1:nekünk majd egy hónapja volt a 10. házassági évfordulónk.A párom nem volt itthon és én el is felejtettem volna/annyi gond szakadt a nyakamba/ha nem küld egy kedves sms-t.A mi esküvőnk is kutyafuttában zajlott.Előző nap jött haza,aztán két nap múlva ment vissza.Azóta is tervezzük a nászutat:DD

Szilvivel mi lehet?Talán sikerült valami állást találnia?

Szép napot mindenkinek.

291. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 290. - Ba21036ade)
2010. okt. 25. 20:01

:((sajnálom:(


nem akarom senki kedvét elvenni én,csak olyan rossz olvasni mikor a babás fórumtársaim arról írnak mit csináltak a párjukkal és babával közösen...pár napja volt a házassági évfordulónk,még soha nem volt itthon ilyenkor,csak az esküvőn...akkor is tök véletlenül,mert előző hétvégén házasodtunk volna csak nem tudott hazajönni,ceruzával voltunk beírva az anyakönyvbe két egymást követő hétvégén:DD


de ami szuper dolog hogy mindennap tudunk beszélni skypen,örülök hogy ez megadatik nekünk!a kapcsolatunk elején csak heti kb egy telefon volt és pár sms,akkor még nem volt ennyi kedvező tarifacsomag....



Jó éjszakát kívánok mindenkinek,fektetem le a csemetéimet:)

2010. okt. 25. 18:42

Sziasztok.Sajnos a mi hétvégénk nem úgy alakult,ahogy kellett volna.Még a pénteket kell átvészelni valahogy,és utána már könnyebb lesz.Csak nehéz mosolyogni,amikor az embernek sírni lenne kedve.Szombaton jött após,hogy meghalt az anyukája.Ez várható volt,hiszen már 1,5 hónapja kórházban volt,és 2 napja nem tudták felkelteni.És ez a hír rányomta a "bélyeget" a hétvégénkre.


Vándor: panaszkodj nyugodtan,meghallgatunk,és szerintem a kedvünket nem tudod jobban elvenni.


Jó éjszakát mindenkinek!!!

2010. okt. 24. 09:22

Sziasztok!Egyszer bejelentkeztem és szoktalak olvasni benneteket ...viszont elég nehezen viselem ezt a távkapcsit mostanában nagyon panaszkodni pedig nem szeretnék ne vegyem el más kedvét.....így csak olvasgatok...

Jaj albecy,olyan jó az ilyen fajta meglepetés!!

Angyalka,nálunk is megvan ez a láb alatt levés,tény hogy nehéz összecsiszo,ódni itthon mert mire összeszokunk szokásilag,mennek ujra vissza....én a cuccait pakolgatom mindenfelé mindig,ő meg morcog hogy nincs helye a házban stb....de kerülgetném én csak itthon lennének:))


Jó hétvégét kívánok Mindenkinek!

2010. okt. 22. 21:21

Sziasztok.Képzeljétek,tegnap este hazajött a párom.Jól meglepett.Igaz,ma ment délután,de éjjelre hazaér megint.És vasárnap estig itthon lesz.

Kellemes hétvégét mindenkinek.

2010. okt. 19. 19:02

Sziasztok!

Üdv az újaknak.

Hát eltelt ez a pár nap.Hétfő délben ment vissza a párom.Jutott mindenre idő amit elterveztünk.

albecyvel egyetértve tényleg néha láb alatt volt a drágám.Szerintem nálunk ez azért van,mert hónapokat töltünk külön,én beállok egy megszokott ritmusra és nehéz elviselni,ha ezt egy pár napra megkavarják.Bevallom,sikerült a második napon összezördülnünk,de hál istennek nem tartott tovább egy-két óránál.

Szilvi:kívánom minél előbb találj munkát.

Jó hetet mindenkinek.

2010. okt. 19. 09:24
Az enyém is :)
285. Szilva88 (válaszként erre: 284. - Ba21036ade)
2010. okt. 19. 01:39

Szia!

Akkor Neked/Nektek is jól teltek az elmúlt napok:o)

Munkát nem találtam még sajnos:o(Már a Hankook-hoz is beadtam az önéletrajzomat(itt dolgozik a Drágám)

2010. okt. 18. 12:33

Sziasztok.Üdv minden újnak.


Kylie: nem zavarsz minket,és bármi van,nyugodtan írd le nekünk.Nem az számít,mióta vagytok együtt,bárkit szívesen látunk közöttünk.De mint Szilvi is írta,ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van.


Sanszi: hogy telt a hétvége?Már vissza is ment a párod?


Angyalka: a Te párod még otthon van,vagy már ő is visszament?


Szilvi: mi a helyzet munka ügyben?Sikerült valamit találnod?


Nem voltam 1 hétig,mert itthon volt a párom szabin.Furcsa volt,hogy állandóan "láb alatt" van.Elszoktam már tőle a 7 hónap alatt.De jó is volt,mert nem kellett 5 fele szakadnom egyszerre.


Mindenkinek szép napot!!!!!!!

2010. okt. 18. 10:48
Kellemes hetet kívánok Nektek!!!
282. Szilva88 (válaszként erre: 280. - Kylie022)
2010. okt. 18. 10:47

Szia!

Nem zavartál minket!

Hát igen,ha nem is hajlandó beszélni a dolgokról,akkor nincs túl nagy jövője a "kapcsolatotoknak":o(

Azért fel a fejjel!!

Nézz be máskor is hozzánk!

281. Szilva88 (válaszként erre: 279. - 937a2a883a)
2010. okt. 18. 10:43

Szia!

Remélem kellemes volt a hétvégétek!!!

2010. okt. 17. 20:27

Sziasztok!

Olvastalak Titeket, nem is mertem nagyon csatlakozni, mert itt mindenki már ezer éve együtt van a párjával és egy csomó mindenen keresztül ment... :)

Én még csak 3 hónapja vagyok együtt emberemmel, 400km-re él. Eleinte tök lelkes volt, mostanra elvan magának, mint a befőtt.. próbálom vele megbeszélni, de mindig a munkára fogja és a mellék keresetekre, amiket meló után intéz...

Szóval én csak annyit akartam hozzá tenni, hogy szerintem a távkapcsolat ilyen formában mint a miénk nem működhet sokáig. Pedig sajnos kezdem megszeretni...

A Ti, ill. legtöbbetek esete más, mivel már van család, vagy akár gyerek is.

Nekünk viszont semmi, ezért tartok attól, amit mondtam.

Na bocsi a zavarkodásért és hablatyolásért .

2010. okt. 17. 11:04

Hát igen,nem könnyű :(

De most hétvégén szerencsére szabadnapos :)

278. Szilva88 (válaszként erre: 277. - 937a2a883a)
2010. okt. 16. 17:59

Szia!

Üdvözöllek közöttünk!!!Neked sem lehet könnyű akkor!

2010. okt. 15. 17:05

Sziasztok...új vagyok :)

Én is távkapcsolatban élek amióta együtt vagyunk,tehát már 5 és fél éve.Ő dolgozik én meg tanulok és koleszos vagyok.Csak hétvégén találkozunk,feltéve ha ő meg pont nem dolgozik

276. Szilva88 (válaszként erre: 275. - Angyalka73)
2010. okt. 15. 10:12

Szia!

Remélem nem zavar senki Titeket!!!Érezzétek Nagyon jól magatokat!!!

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook