Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermeküket egyedül nevelők beszélgessünk! fórum

Gyermeküket egyedül nevelők beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2
53. Crystall (válaszként erre: 52. - 9d6cbcbded)
2009. jún. 30. 14:26

Nálunk is árvizveszély van, ne is mondd elmentem vasárnap dután a fiammal és a nagyikámmal fagyizni, jó ha 10 percet voltunk kint megint elkezdett esni, söt szakadni úgyhogy mehettünk haza:-(

Én úgy gondolom (egyenlöre), hogy férjhez másodszor már nem megyek, ami müködik az müködne papirok nélkül is, volt, hogy papiron még férjnél voltam ám a drága férjecském úgy elment mellettem, hogy oda sem köszönt. A fehér ruhás esküvöt már egyszer átéltem azt hiszem elég is volt:-D

A fiam apjával úgy indultam, hogy bár nagyon fiatalok vagyunk de ö lesz a végleges párom, aztán nem igy lett, pedig a gyerek elött mi már 3 évet jártunk és nagyon jól megvoltunk. A másodikat (apuci jelöltet) már lazábban fogom venni addig anyagilag is szeretnék mindent elöteremteni szóval, hogy ne legyek ráutalva másra ami nekem megnyugtató érzés és ha jól megleszünk csak örülni fogok, de ma már sosem lehet tudni mindenesetre az életem már nem épiteném rá egyetlen férfira sem. És te mit szeretnél? Jársz néha a kislányod nélkül is valahova vagy egyenlöre még csak vele foglalkozol?

Egyébként van egy ismerösöm neki a kisfiát fél éves kora óta neveli az új párja és teljesen sajátjaként öt is hivja apának a kicsi, most már 4 éves. Hiába az számit aki neveli.

52. 9d6cbcbded (válaszként erre: 51. - Crystall)
2009. jún. 29. 22:46

Nálunk árvíz van sajnos, kiöntött a Rába múlt csütörtökön, de ma éjjel ismét készültség lesz...:((

Csütörtökön egész éjjel állatokat mentettünk, iszonyú világ volt, most már jó lenne, ha megjönne az igazi nyár.

A lányomat sem tudom sétálni vinni, mert 20 percenként elered az eső.


Baba téma: apa jelölt vagy férj jelölt?:DDDDDD

Te nem félnél, hogy megint ugyanaz történhet?

2009. jún. 29. 15:18
Köszi, én is úgy gondolom, hogy simán belefér harmincon túl is, föleg a mai világban. Na de úgyis várok még pár évet egyenlöre apuka jelöltem sincs még:D Nálatok is olyan buta idö van? Nálunk szinte egyfolytában esik, már nagyon elegem van ebböl az idöböl:-(
50. 9d6cbcbded (válaszként erre: 48. - Crystall)
2009. jún. 27. 20:14

A nagynéném most akarja a harmadikat, ő 44 éves!:)

Szóval hajrá!:DDDD

49. c42aaaac41 (válaszként erre: 48. - Crystall)
2009. jún. 27. 19:00
szerintem egyre elterjedtebb a 30-on felül szülő nő.ha még szülnék akkor olyan 35 éves korom után tervezném a másodikat.végülis az elsőt is 31 évesen szültem mert a 20-as éveimben nem jött össze!:D
48. Crystall (válaszként erre: 47. - 9d6cbcbded)
2009. jún. 27. 18:57
Hát ez az, hogy még én is szeretnék egy kislányt:-) De ha fiam lenne ismét ö is maradhatna:-) Nekem nem lenne gond, ha egyedül kéne felnevelnem már annyira megszoktam, szerintetek mi az a kor ami még nem késö második szülésnek? Múltkor megijesztettek, hogy 30 után már nehezebb teherbe esni de én még 3-4 évet várnék.
2009. jún. 27. 15:20

Én sokat gondolkoztam azon, hogy leszek-e valaha olyan bátor, hogy még egy kisbabát vállaljak. Félnék, hogy megint egyedül maradok, csak akkor már két gyerkőccel...:((((((

(pedig nagyon szeretnék egy kisfiút is..)

46. c19f5f79fa (válaszként erre: 44. - Crystall)
2009. jún. 27. 14:01
Én egyelőre nem vágyom még egy gyermekre.Élvezem,hogy "szabad"is vagyok meg nem is.Mert a kislány kötöttséget jelent,ugyanakkor mégis azt csinálok amit akarok és avval akivel akarom.Ha egyszer újra szerelembe esek és az mondjuk jó kapcsolattá alakul,biztos máshogy lesz:)
2009. jún. 27. 11:51

szerintem az egyedüllét nem olyan rossz dolog.az ember rájön,hogy legyőzhetetlen sok mindenben és a gyerekéért százszor annyit megtesz,mint egy pasiért.én nem akarok már senkivel sem összeköltözni.mindig is jól kijöttem magammal.szeretőt meg lehet találni dögivel.akár állandót is.

ha meg gyereket akarok akkor szülök mégegyet a gyerekem apjának.de ez nem valószínű,hogy bekövetkezik,mivel annyi gyereket vállaljon be az ember,ahányat egyedül is fel tud nevelni.én most max erre az egyre vagyok kalibrálva.sajnos!:(

44. Crystall (válaszként erre: 41. - 9d6cbcbded)
2009. jún. 26. 21:42
Nekem is volt olyan idöszakom, hogy nagyon hiányzott. Az, hogy ilyen jól elvagyok azóta van, mióta "egyenesbe" jöttem saját magammal, bebizonyitottam, hogy egyedül is képes vagyok dolgokra és ez adott egy olyan fokú önbizalmat, hogy azóta tudom a boldogságom nem egy férfitöl függ hanem saját magamtól.
43. Crystall (válaszként erre: 40. - C19f5f79fa)
2009. jún. 26. 21:37
Sajnos én is nagyon kevés jó kapcsolatról tudok, az ismeröseim közül már majdnem az összes megszülte a második gyerekét a második férjének, többnek közülük már azóta az a kapcsolata is romokban. Arról nem is beszélve, hogy rengetegen türnek és szenvednek, én nem szeretném ha a mi életünk is ilyen lenne akkor inkább ketten a fiammal de boldogan. Az legalább pozitiv, hogy jó a kapcsolatotok az apukával a gyereknek is biztos jobb igy:-) Úgy vettem észre sok nö belerohan akár egy rossz kapcsolatba csak ne kelljen azt mondaniuk, hogy egyedül vannak mintha félnének attól, hogy az "egyedül" valami nagyon rossz, mintha kevesebbek lennének pedig szerintem csak hozzáállás kérdése úgy látom te is épp úgy élvezed mint én:-)
42. c19f5f79fa (válaszként erre: 41. - 9d6cbcbded)
2009. jún. 26. 17:30
:-)) Nem baj ebből is tanultál!! Persze az érzés hiányozhat,de annyi más is van a földön:)
2009. jún. 26. 17:21

Sziasztok!


Látom szerelem a téma! Nekem nagyon hiányzik ez az érzés...Én sajnos eddig mindig minden kapcsolatomat szinte egyből összeköltözéssel kezdtem.( nem mind volt rossz!:)) Mostantól viszont nagyon meg kell gondolnom majd, hogy kivel és mennyi idő után...

40. c19f5f79fa (válaszként erre: 39. - Crystall)
2009. jún. 26. 17:17

Persze van kapcsolatunk ami elég jónak mondható.Ez jó! Szerelem utánzatok:)Valami ilyesmi igen...

Egyik nap mondta éppen az egyik ismerősöm,hogy -"de hát az ember társas lény mégis csak kell neki társ".Én pedig azt mondtam erre,hogy igen társas lény benne is van a szóban TÁRSRA vágyik és nem nyűgre a nyakába meg ideg görcsre..stb,ami a mai házasságok zömét jellemzi.Szóval kivárom...addig nagyon jó így:)

39. Crystall (válaszként erre: 38. - C19f5f79fa)
2009. jún. 26. 15:30
Inkább az volt a gond, hogy ezek csak olyan szerelem utánzatok voltak és ebbe még nem akarok belenyugodni, tudom, hogy van más szerelem is ami a fiam apukájával volt bár a végére nagyon megromlott a kapcsolatunk de öt soha nem untam meg még évek múlva sem. Ti tartjátok az apukával a kapcsolatot? Én sem költöztem össze azóta senkivel és egyenlöre nagyon jól elvagyunk igy bár azért én egy gyerköcöt még szeretnék de valahogy a pasi nem hiányzik:D
38. c19f5f79fa (válaszként erre: 37. - Crystall)
2009. jún. 26. 12:24

Miért sokalltál be? Nem voltak jó élményeid?

Nekem is voltak rövidebb-hosszabb,mindig van körülöttem valaki...,de össze költözést még senkivel nem tudtam elképzelni.Ahhoz nagyon meg kell szeretnem valakit.

37. Crystall (válaszként erre: 35. - C19f5f79fa)
2009. jún. 26. 11:52
Volt egy 3 éves kapcsolatom majd egy 1 éves na és szerintem ezek után sokalltam be igazán és döntöttem úgy, hogy inkább egyenlöre nem kell senki és nálad mi a helyzet?
36. Crystall (válaszként erre: 34. - 9d6cbcbded)
2009. jún. 26. 11:47
Jajj köszike, akárcsak te:-)
35. c19f5f79fa (válaszként erre: 33. - Crystall)
2009. jún. 25. 20:02
Valahogy én is hasonlóan érzem.És alkalmi kapcsik sincsenek?
34. 9d6cbcbded (válaszként erre: 33. - Crystall)
2009. jún. 25. 18:49
Azt elhiszem, hogy nem lenne nehéz dolgod!:) Most nézem, nagyon csini vagy!:)
33. Crystall (válaszként erre: 32. - C42aaaac41)
2009. jún. 25. 17:53
Igen én tudom egyenlöre nem azért nincs párom mert nem lehetne hanem mert igy jól érzem magam:D
32. c42aaaac41 (válaszként erre: 27. - Crystall)
2009. jún. 24. 16:44
Az én unokanővérem 3 gyerekkel is simán talált párt magának.Úgyhogy semmi sincs veszve!:DD
2009. jún. 24. 16:42

Sziasztok!

Én kicsit kirívó vagyok,mert ugyan külön élek a gyerekem apjától,de azért közösen neveljük.

Nem könnyű persze,hiszen albérletbe mentem 7 hónapos terhesen és azóta is ott élek a már 2 éves gyerekkel.1 éves kora óta dolgozom.Szerencsés vagyok,mert mindenki segít abban,hogy dolgozhassak.

30. Crystall (válaszként erre: 29. - 9d6cbcbded)
2009. jún. 24. 15:53
És meglátod a legszebb idöszak még csak ezután következik ahogy telnek majd a hónapok és minden nap mutat majd neked valami újat a kislányod:-) Igaz, hogy lesznek nehezebb idöszakok is viszont ki kell élvezni mert olyan gyorsan elszalad:-) Nekem az elsö hónap volt az ami egy évnek tünt de utána már belejöttünk és ez a közel tiz év úgy elment mintha csak egy pillanat lett volna.
29. 9d6cbcbded (válaszként erre: 28. - Crystall)
2009. jún. 24. 15:40
Ebben teljesen igazad van! Ennél nagyobb boldogság nem létezik, az biztos!:))
28. Crystall (válaszként erre: 26. - 9d6cbcbded)
2009. jún. 24. 15:22
Látod ez az ami engem mindig is idegesitett, hogy a pasik olyan könnyen kezdhetik újra az életüket, de nem baj azt az örömet amit nekünk adnak a gyerekek viszont nem kapják meg.
2009. jún. 24. 15:21
Szerintem nagyon sokan találnak párt 1 gyerekkel én ennek egyáltalán nem érzem hátrányát, szerintem nálunk bennem van a hiba én tökéletesen elvagyok a fiammal nem igazán tudom elképzelni egyenlöre, hogy együtt éljünk valakivel. De pl nekem még a 7.-ik hónapban is tettek ajánlatot ami azért nagyon durva volt nem beszélve arról, hogy nagyon szerelmes voltam a férjembe, talán azt a szerelmet keresném de azóta sem jön, lehet olyan nem is lesz többet, de kevesebb meg nem kell egyenlöre.
26. 9d6cbcbded (válaszként erre: 22. - Crystall)
2009. jún. 24. 15:11

Elég furcsa a viszonyunk. Kiharcolta, hogy az anyakönyvi kivonatba szerepeljen, mint apa, megállapodtunk a gyerektartásban is, eddig fizetett (2 hónapot). Neki most van egy kapcsolata, amiben túl jól érzi magát, annyira, hogy nem igazásn jön látogatni a gyerekét, eddig 2x volt nálunk...


Akkor neked nem lehetett egyszerű dolgod...

25. gerduska (válaszként erre: 21. - Fanniflóra)
2009. jún. 24. 15:11

hmm én ugye jártam bulizni.:D 1honapba 2szer elengedett anyu..:)))/most komolyan../és ott teljesen véletlenül arra járt a párom..hivogatott taliztunk stb..azt kialakult..

pedig én már letettem arrol hogy 1gyerekkel keljek valakinek..:S

24. Crystall (válaszként erre: 18. - 9d6cbcbded)
2009. jún. 24. 15:10
Én is sokat féltem de erre apukám nagy okosan mindig azt mondta, hogy a múltat már úgysem változtathatom meg a jövöben meg úgyis minden máshogy alakul majd úgyhogy felesleges félnem, koncentráljak a jelenre és mindig igaza lett:-)Egyébként nekünk sokkal jobb lett az életünk az "apuka" nélkül.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook