Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tavaszi fáradtság, frontok vagy mi? fórum

Tavaszi fáradtság, frontok vagy mi? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 2. 07:46
a ketto kulombozo dolog,frontok barmikor johetnek,itt ahol elek nagyon surun jonnek.
2014. márc. 18. 13:31
A tavaszi fáradtságnak sok oka van, ha bővebben érdekel akkor, itt olvashattok róla: [link]
2012. ápr. 2. 12:15
Akár mind együtt; front meg mindig van :)
4. ccdd4ca270 (válaszként erre: 3. - Cucomuco)
2012. ápr. 2. 11:22
ne aggódj, én is fáradtnak érzem magam, pedig tuti nem vagyok terhes... kizárt
3. cucomuco (válaszként erre: 2. - Ccdd4ca270)
2012. ápr. 2. 11:10
Most múlt el pár napja, de végülis nem kizárt, mert az is más volt, mint eddig, de betudtam annak, hogy a sport miatt, mikor régen versenyszerűen sportoltam akkor is ilyen volt, de nem hiszem, hogy terhes lennék.
2. ccdd4ca270 (válaszként erre: 1. - Cucomuco)
2012. ápr. 2. 11:04
terhesség kizárt?
2012. ápr. 2. 11:01

Ha nem most múlt volna el a mensim, akkor azt hinném, hogy terhes vagyok, mert olyan tüneteket produkálok.

Reggel hányinger, tegnap nap közben aludtam vagy 2 órát, sokat fáj a fejem, a mellem, sokat vagyok szomjas, ma reggel is úgy keltem fel, hogy még feküdtem volna legszívesebben, herpeszem is kijött.

Mostanában többet sportolok, mint szoktam (heti 4-5x1 óra), de jól esik és már hetek óta csinálom, szóval nem értem, kevesebbet eszem, lehet az a baj.

Ez a tavaszi fáradtság? Vagy fronthatás? Esetleg vashiány? Vagy mi ez? :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook