Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tartós hajegyenesítés fórum

Tartós hajegyenesítés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2014. márc. 9. 09:06

Ezt valószínű olyan mondja, aki nem akarja megvenn ia drága brazil szettet :) Mert amit ez a fodrász mondott az hülyeség :) Egyébként brazilt nem is csinálnának 10-20 között.

A podmaniczkyban amúgy tuti nem a brazillal dolgoznak vagy nagyon-nagyon spórolnak vele :) Ha utánanézel láthatod mennyiben kerülnek ezek. De te tudod, hogy neked az jó-e... azért tényleg érdemes kipróbálni a brazil hajegyenesítést, mert a podmaniczky sem rossz, de azért messze elmarad a jótól :) persze mindenkinek szíve joga.. tudom, nem mindenkinek van rá 20-30 ezre, csak azért a minőség is fontos .Én úgy vagyok vele, ha már költök rá akkor 100%-os legyen. és mondom, ha előtte nem lettem volna egy tényleg jó fodrásznál, aki tényleg brazil hajegyenesítéssel dolgozik, akkor én is azt mondanám, hogy én megelégszem a podmaniczkyval :) Lehet sok vendékg visszamegy, mert a semminél tényleg jobb és olcsó... nem vagyunk egyformák :)

62. csakegyharit (válaszként erre: 56. - 423f1a8115)
2014. márc. 8. 20:41
Én majd a 16 kerbe fogok menni egyenesíttetni. Először fogom keratinoztatni a hajam, úgyhogy nem tudok az egészről semmit. Felhívtam őket és azt mondták, hogy az ár 10-20 ezer között van. És még valaki mondta, hogy a brazil hajegyenesítés nem ajánlott, mert az nem gyenge európai hajra való.
61. emagdi (válaszként erre: 60. - 423f1a8115)
2014. márc. 8. 17:45

az a nagy helyzet, hogy nekem baromira bevált az a hely, ahol voltam, és oda fogok visszamenni majd kb 2 hónap múlva (most 3 hónapos az egyenesítésem).

egyébként a fordász csaj azt mondta, hogy a vendégek 80%a visszamegy, annyira mégsem lehet rossz :)


tényleg nem tudom, hogy mennyibe kerülhet egy szett ilyen anyag, és hogy az hány hajra elég, de kétlem, hogy ennyire drága lenne, mint írod, akkor nem lenne most már mindenhol akciósan 10 ezer környékén az egyenesítés.


de persze oké, ha találsz olyan helyet, ami beválik, és szívesen mész, akkor oda kell menni.

60. 423f1a8115 (válaszként erre: 54. - Emagdi)
2014. márc. 6. 18:04
Ne haragudj, de ez nem igaz. Ha 10 ezerért csinálják, nemhogy a munkadíj van ingyen, de pl. egy hosszú hajra az anyag maga többe kerül. Azt gondolom, hogy 1-2 ilyen kuponos akciója van az üzleteknek, még "benyelnék" ezt a pár ezer kiesést, de akkor alap, hogy olyan minőséget nyújtsanak, amiért utána vissza is mennek a vendégek. De mivel nekik minden héten kuponos 'akciójuk' van, 10 ezerből próbálják kihozni... ami valljuk be, lehetetlen... ezért aztán sokkal kevesebb anyaggal csinálják- kérdés, hogy pontosan az is milyen. másrészt nem is úgy csinálják, ahogy ezt kellene. Próbáld ki egyszer ezt egy olyan helyen, ahol valóban jól megcsinálják, látni fogod a különbséget (persze tudom, árban is- de tényleg a minőségért megéri)... ;-)
2014. márc. 6. 16:57
Azóta ajánlottak egy jó helyet, mesterfodrásszal, nem gyakornokokkal és ő a brazil keratinos hajegyenesítést csinálja :) Remélem tényleg olyan lesz, mint az első. Amúgy meg szívesen kipróbálok több helyet, mert Pesten szeretnék találni egy igazán jó fodrászt :)
58. emagdi (válaszként erre: 56. - 423f1a8115)
2014. márc. 6. 11:48
vagy még jobb, ha van már egy bevált helyed, akkor menj vissza oda. akárhol is van vidéken, évente kétszer gondolom oda tudsz menni, nincsenek mo-n nagy távolságok. és akkor tuti happy leszel.
57. emagdi (válaszként erre: 56. - 423f1a8115)
2014. márc. 6. 11:46
kérdezd meg az előző helyeden (amivel elégedett voltál) hogy melyik márkájú anyagot használták, és menj oda ahol ugyanez van. :)
2014. márc. 6. 10:34

Sziasztok! Tud valaki ajánlani egy jó szalont Budapesten, ahol keratinos hajegyenesítést csinálnak, és VALÓBAN jól? Itt valaki említette a Podmaniczky szalont. Ott már én is voltam, kuponos akcióval, viszont higgyétek el, ez nem valódi keratinos hajegyenesítés! Ezt azért mondom, mert már voltam máshol is előtte (nem Budapesten, vidéki szalon, nagyon jó mesterfodrásszal), ott 4 és negyed óráig (!) tartott, nagyon precízen kivasalták, hideg hajszárítóval szárították- igen ezt így kell. Az eredmény is fényévekkel jobb volt, mint a Podmaniczky szalonban. Nagyon szimpatikus, kedves lányok dolgoznak ott is, azzal nem is volt probléma és ha ott csináltattam volna ezt először, akkor azt mondanám, hogy nagyon szuper. De mivel tapasztaltam milyen az, ha JÓL csinálják ezt így a kuponos akciókban sajnos nem nagyon hiszek (tapasztaltam más területen is, hogy az olcsóbb áron olyan minőséget is kapsz csak). Amúgy az is nagyon furcsa, hogy ebben a szalonban mindig van kuponakció, pedig a valódi keratinos egyenesítéshez csak az anyag is nagyon drága (100e Ft egy szett), számoljatok csak utána. Melegollós hajvágáson és hajszerkezet újjáépítésen is volt már ismerősöm ott, kuponnal, ő sem volt maximálisan elégedett az eredménnyel. Félreértés ne essék, nem a szalont akarom lehúzni. Nekem nagyon szimpatikusak voltak a lányok, kedvesek, borravalót is adtam. Lehet, ha nem kuponnal mész más az eredmény, bár azóta őszintén nem biztos, hogy ott csináltatnám ezt. Tényleg azt ajánlom érdemes több helyen kipróbálni, mert nagyon más az eredmény. Nekem az első ilyen hajegyenesítés után annyira sima és puha lett a hajam, hogy napokig azt fogdostam, hogy tééényleg… Hónapokig szép volt és egyenes, nem töredezett. A Podmaniczkys után is hasonló volt, de tényleg csak „hasonló”, nem ugyanaz. Persze az elsőért 26-ot fizettem vágással együtt, a kuponosért fele ennyit, de minőségben is legalább ennyi különbség volt.

Szóval ha Budapesten tudtok jó szalont akkor kérjek írjátok meg, milyen tapasztalatok, milyen eredmény!

Köszönöm!

55. emagdi (válaszként erre: 54. - Emagdi)
2014. jan. 19. 21:49
*összegért (bocs, lemaradt a vége:))
54. emagdi
2014. jan. 19. 21:48

alapból itt is 30ezer pénz körüli áron listázzák a honlapjaikon a fodrászatok.

csak hát nagy a verseny, kevés ember engedheti ezt meg magának ilyen áron, ezért a fordászatok egy része enged a sokszoros haszonból, és elvállalja 10e ft körüli összegér is az egyenesítést. (ezen még mindig van hasznuk bőven, gondolom...)

2014. jan. 19. 17:30
Gyere haza!!! :)
2014. jan. 19. 16:59

Hűűha...na ha tudom a magyarországi árakat, tuti hazajövök emiatt :)

Nekem Rómában csinálták, kerek 100 euróért.

2014. jan. 19. 16:54
Én mindig a 9690-es kupont veszem, folyamatosan van akció a Podmaniczky utca 6. alatt. Szeretem nagyon! Sima lesz tőle a hajam, bár mikor rövidebb volt, még simább lett... :) De így is elég jó lesz mindig. Jó dolog nagyon! És szokott lenni 9900-ért ugyan ilyen brazilos kuponjuk, melegollós hajvágással együtt... Megéri!!! Nekem a liss designtől nem lett ilyen sima!!!
50. emagdi
2013. dec. 6. 18:04

na jó, akkor én is leírom a tapasztalatom, hátha hasznos lesz valakinek.

két hete végre én is megcsináltattam a hajegyenesítést. nagyon hosszú ideje gondolkodtam már rajta, de a fórumokat olvasgatva nagyon megoszlottak a vélemények, és nem mertem sokáig belevágni.


bár még csak két hete van "rendezett fejem", nem bántam meg egy percig sem! a szénaboglya eltűnt, helyette olyan a hajam, mintha kivasaltam volna:) fényes is, meg egészségesnek tűnő is, de mondjuk ezzel korábban sem volt gondom.


nem törött le, nem hullott ki, nem égett le stb. (ilyen rémtörténeteket is olvastam korábban).


arról még nem tudok nyilatkozni, hogy meddig fog tartani a hatás, de remélem sokáig :)

2013. dec. 5. 15:05
Igen azért regisztráltam hogy hozzászólhassak, megosszam tapasztalatomat ezzel esetlegessen segítve.Miért akarnék bárkit félrevezetni?Csak a tapasztalatom írtam le.Nem tudom ezzel hogy húzhatnék bárkit csőbe?Nekem mi hasznom lenne belőle?
48. Anda39 (válaszként erre: 46. - Bi Han)
2013. dec. 5. 13:27

Gyöngyi is csak azért regisztrált, hogy hozzászólhasson...?

Fodrászként különösen utálom, ha félrevezetnek, aztán ha már beruháztam a nem olcsó termékekbe, akkor szembesülök azzal, hogy megint behúztak a csőbe. :(

2013. dec. 4. 18:58
Sziasztok!Látom még mindig sok kérdésetek van a tartós hajegyenesítéssel kapcsolatban,ezért megosztom veletek tapasztalataimat.Én mind a Lisap-os mind a Brasil-ost kipróbáltam.Nincs igazából különbség a kettő közt az eredményt illetően, csak az ára különbözik.Nem a tövétől kezd el göndörödni a haj, hanem kikopik idővel a hajból.Nekem nagyon bevállt.Már 3* csináltattam meg.Három hónapig tökéletesen egyenes, fényes, selymes volt a hajam.A Brasil-os eléggé csípte a szemem, míg a másik egyáltalán nem.Az igaz kissé lenyalt lett utána a hajam.
46. Bi Han
2013. okt. 10. 20:30
Nagyon érdekesnek találom, hogy pozitív hozzászólásokat olyan emberek írják akik összesen 1 napig voltak jelen a hoxán.
45. kispokocska (válaszként erre: 39. - Ircsike3)
2013. máj. 20. 00:55

Kedves Ircsike!


Megkérdezhetem, hogy hol csináltattad??? És meddig volt jó végül? Nem lapult le nagyon a hajad? Olyat is olvastam, hogy valaki azt írta, hogy lenyalt kis gombóc feje lett tőle :.

Most is van egy kupon 9.690 Ft-ért brasil cacau termékkel

[link]

2012. nov. 15. 19:28

sziasztok

valaki tudna nekem segiteni,szeretnek megtudni a selective allisia termekrol,valaki hasznalta vagy van koztetek fodrasz

43. Bogi11
2012. szept. 13. 15:27

Lisap Ultimate


Segítsetek! Van most egy kuponos akció, ahol 8000Ft-ért csinálják a fenti anyaggal a hajgyenesítést Ez is jó, vagy csak a brazil cacaus?

Nekem a fodrászom18-25000ft között mondott árat.Ami nagyon sok. Ez most jó alkalomnak tűnik.

2012. júl. 30. 15:01
Minden álmom. Soha nem lesz egyenes a hajam. :(
41. sugsac
2012. júl. 30. 14:47
Sziasztok. azt mondják,hogy 2-3 hónapig tart az egyenesség. engem az érdekelne, hoy utána elkezd lenőni vagy simán visszagöndörödik?
40. Rolii
2012. júl. 19. 00:13
kicsit hihetetlen a 4ezer huf a kiegyenesítésére,és az még érdekesebb,hogy a dauerolt hajadon csinálják,én a Hajas Studioba dolgozom,ahol ezért a műveletért nem 4ezer huf-ot fizetsz,de az biztos,hogy maximálisan elégedett leszel a végeredménnyel.Mi a brasil cacau-val dolgozunk,ez a szer nem káros a hajra hiszen a hajszálakban is keratin található,a hajkiegyenesítés után puha selymes és egyenes lesz a hajad.A műveletet hajtípustól függően kell ismételni,ahogy nő a haj úgy göndörödik a haj.Házilag nem biztos,hogy ajánlanám mert lehetetlen otthon megcsinálni.Én csak azokat a szalonokat ajánlom ahol a Brazil cacau-s termékeket használják,mert a minőséget meg kell fizetni.Remélem segítettem!Üdv.
2012. febr. 27. 16:32
Még mindig gyönyörű a hajam, pedig január első napjaiban készült. Brazil cacau keratinos anyaggal lett egyenesítve. Én is kiváncsi leszek rá, hogy mikor kell ismételni a kezelést. A fodrász szerint 3-4 hónapig kitart.
38. kiscsillag18 (válaszként erre: 36. - Jucikkka)
2012. febr. 25. 23:37
megkérdezhetem h hol voltál?:)
2012. febr. 25. 20:14
Debrecenben hol lehet ilyen szert kapni, vagy melyik szalonban csinálnak, és mennyibe kerül?!
36. jucikkka (válaszként erre: 35. - Kiscsillag18)
2012. febr. 21. 16:06
Én már 3szor csináltattam meg,és imádom!!!Nekem kb három hónapig maradt egyenes..
2012. febr. 19. 12:50

Sziasztok!

Engem is érdekelne h mi a tapasztalat a brazil keratinos hajegyenesítéssel kapcsolatban :) köszi :)

2012. febr. 5. 23:21

LÁNYOK SZERINTEM A TAPASZTALAITOKBÓL AZT GONDOLOM,HOGY TI NEM A KERATINOST KAPTÁTOK,MIVEL AZ NEM TESZI TÖNKRE A HAJAT.

NEKEM RÉGÓTA CSINÁLJÁK ÉS NAGYON SZÉP A HAJAM TŐLE,NINCS ELTÖRVE.

FODRÁSZOM AZT MONDTA A JÓ ANYAG VASALÁSNÁL NEM ENGED GŐZT.

MAGAS FOKON VASALJÁK ÉS TÉNYLEG NEM ENGEDI KI A NEDVESSÉGET A HAJAMBÓL,TEHÁT NEM SZÁRAD KI NEM TÖRIK.

VISZONT VAN A TARTÓS HAJEGYENÍTÉS AMI HÓNAPOKIG TART,VISZONT AZ MÁR VEGYSZERES ÉS AZ TÖNKRE TESZI A HAJAT,ELTÖRI KISZÁRÍTJA.

HÁTHA EZZEL TUDOK SEGÍTENI VALAKINEK

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook