Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tartós hajegyenesítés fórum

Tartós hajegyenesítés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2014. okt. 14. 15:08

Szia, nekem a hajkiegyenesitestől ( valszeg nem a brazil ) a fejbőröm nagyon szárazzá vált, viszket. Brrr...

Dorka, az otthoni hajmosás után sem kell kefe vagy hajsutő?

Maradt a simasága a haladnak?

122. emagdi (válaszként erre: 121. - Dorka12345)
2014. okt. 13. 16:18

nekem nem zsírosodott jobban az egyenesítéstől a hajam.


simán lehet, hogy az új samponod az oka, de nem azért, mert szulfátmentes, hanem esetleg más összetevője nem jó számodra.


de persze bármitől lehet.

2014. okt. 13. 15:26
Sziasztok ! Létezik higy a szulfatmentes sampon tol zsirosodik nagyona hajam???:(vagy a hahegyenesites tol ?:(
120. dorka12345 (válaszként erre: 111. - Mezesnegro)
2014. okt. 8. 18:41
Neked milyen lett a Hajad?:)
119. dorka12345 (válaszként erre: 118. - Szekrete)
2014. okt. 8. 18:39
Szia! Szuper lett:))))) amikor kesz lett a hahegyenesites a fodrasz kézzel száritottam meg es egy toredezes egy hullámos tincs nincsen:))) az en hajam eddig kezelhetetlen ,szálkás volt ossze vissza allt,meg ha vasaltak is..most selymes ,fényes:) es egyenes:) MEg kefe se kell hozza:) csak at száritani :) ugyh mindenkinek ajánlom:) pénteken módom meg irok utana is hogy milyen:)
118. Szekrete (válaszként erre: 117. - Dorka12345)
2014. okt. 7. 17:01
Kíváncsian várom , milyen lett a hajad, nagyon sokat olvastam fodrászok és a hajegyenesités után,remélem a Bencsik fodrászat nem okoz csalódást.
117. dorka12345 (válaszként erre: 112. - Szekrete)
2014. okt. 3. 15:07
Én kedden megyek a Bencsik Fodraszatba neked köszönhetően :) es tenyleg olcsobb mint a Zsidro(oda készültem) ugyanazzal dolgoznak! Utana irok milyen lett:)
116. emagdi (válaszként erre: 115. - Tercsibe)
2014. okt. 2. 10:54
nekem is csak olyan 3-4 cm-es lenövésnél kezdett látszani, mert akkor már voltak ilyen kis új hajak amik elkezdtek beborzolódni a fejem tetején :S
115. tercsibe (válaszként erre: 113. - 9c57fd10dc)
2014. okt. 1. 23:51

Nekem csak az első hajmosásig volt szögegyenes, mert majdnem vállig ér a hajam, kibontva meg sokszor a fülem mögé teszem, így az a rész picit bekunkorodott, de jól néz ki úgy is. :)

Eltelt egy hónap az egyenesítésem óta, még mindig nagyon szépen benne van, én észreveszem, hogy már nem 100%, de az eredetihez képest még mindig tízes skálán 9és félnél járok... :) Nem veszem észre a lenőtt résznél se, hogy feltűnően más lenne ott a haj, az enyém marha gyorsan nő, egy jó másfél centit havonta. :)

114. emagdi (válaszként erre: 113. - 9c57fd10dc)
2014. szept. 30. 16:10
szerintem nem. de nyilván lehet úgy vágni, hogy ívesnek hasson az alja, vagy tudod körkefével szárítgatni (ami macera, meg hát akkor már az egészet is tudod azzal szárítani, nem kell az egyenesítés)
2014. szept. 29. 08:28
Sztetek lehet olyan tartós egyenesítést csinálni, hogy azért a hajvégek ne csont egyenesek legyenek, hanem mondjuk befelé kunkorodóak?
2014. szept. 22. 17:35

Véletlen találtam erre a fórumra,örülök ,hogy én is írhatom a tapasztalataimat.

Másodszor egyenesittem ki a hajam, valószínű , hogy nem brazil egyenesitő volt...a hajam vörös színét teljesen mindkét alkalommal leszedte...egy hét múlva meg mostam, hurrá nem kell vasalni, de hajszárító nélkül ugyan olyan göndör maradt mint volt. Mentem a fodrászhoz, mutattam neki, ő azt mondta, hogy jó ez csak kefével kell szárítani...hoppá...

Mondtam, azért csináltattam, hogy ne keljen se hszáritó se hajsűtó.

Ma olvastam a hajegyenesítők árairól, hát elég olcsón lehet megvenni, valószinú, hogy nincs minőségük.

Bencsik oldalán olvastam, hogy a brazil egyenesitő szett 100.000-Ft amit az én fodrászom sem vett meg...

13.000-Ft fizettem, de a következőt Bencsik fodrászatban fogom csináltatni, garanciát is vállal a munkájára!

Szóval, továbbra is hajszárító hajvasaló kella hajamhoz,de érdekes módon sem párátol sem esőtől nem göndörödik be,amit nem is nagyon értek.

2014. szept. 22. 11:06

Többször olvastam mar a fórumot, de nagyon hiányolom, hogy sokan a lényeget felejtik ki írásaikból: A HELYSZÍNT! Ami pedig a legfontosabb, és a topic értelmét adná.


Szóval kérek minden kedves felhasználót, főleg akik az elmúlt 2 évben alkalmazták a kezelést, hogy írja meg HOVA ÉRDEMES és HOVA NEM ÉRDEMES menni megcsináltatni, ebből hamar kiderülhet az is, hogy hol dolgoznak az eredeti, megbízható termékkel, és hol kenik fel a vegyszerekkel teli, károsító, olcsó terméket.

Amit még picit hiányoltam, hogy mindenki írt, hogy tegnap volt, és szuper minőségű haja lett, de aztán nem derült ki, hogy pár hónap múlva is tartott e még a hatás.


Amit érdemesnek tartanék feltüntetni, hogy HOL, MILYEN HAJRA-MENNYIERT dolgoztak, és AJANLJA vagy NEM AJANLJA az adott fodraszatot.


Pl. nekem hátközép alá erő hosszúságú, extra dús, extra göndör, ebből adódóan száraz, fénytelen, kezelhetetlen hajam van, így már nagyon régóta gondolkozom a kezelésen. Sok-sok kutatás után, ma szerintem bejelentkezem a Bencsikhair-be, jókat írnak róla, megbízhatónak és profinak tűnik, és jó áron dolgozik.


Mindenképp leírom majd a tapasztalataimat.


Amit nekem senki nem ajánlott: kuponnal menni, legfőképp nem a MORGANA szalonba (nem hosszútávú az eredmény, kispórolják az anyagot stb.). A QUICKHAIR-ben is csalódtak, ha jól olvastam.

A FODOR SZALONt nagyon dicsérték, azonban ott valószínűleg a mefizetendő ár is nagyon magas.

A ZSIDRO szalonjat is nagyon ajanljak, meg szep. Viszont a vállig erő haj került ott is 20-25ezerbe, plusz a jatt, amit itt olvashattuk, hogy még a fodrász kezébe illik nyomni. Nos, a hosszú hajnál valszín megint 30ezer fölött járunk.

Jókat hallottam a MUZSIK fodrászatról, de ott nem a Brasil Cacauval, hanem True Keratinnal dolgoznak, ami elvileg szintén professzionális anyag. 15-max.23ezerig dolgoznak (szintén hajhossz/hajminőségtől függően).


Nos, én ennyit tudtam segíteni a vállalkozó szellemű társaimnak, remélem érkezik még pár hasznos infó, pl hogy kinek meddig tartott a hatás és milyen haja van. :)

110. dorka12345 (válaszként erre: 109. - 9c57fd10dc)
2014. szept. 16. 21:46
Persze mindenkepp irok:) jovo heten megyek:)
109. 9c57fd10dc (válaszként erre: 108. - Dorka12345)
2014. szept. 16. 21:39
Ha most jelentkeztel be, akkor visszajonnel az akcio utab is? Leirni a tapasztalataid? :)
108. dorka12345 (válaszként erre: 107. - 9c57fd10dc)
2014. szept. 16. 20:53
Igen,vagyis most jelentkeztem be.Vallig erő nagyon dús hajam van..Egyaltalan nem sok a Zsidronal,mármint amiket itt olvasok ...
107. 9c57fd10dc (válaszként erre: 106. - Dorka12345)
2014. szept. 16. 19:53
Zsidro honlapjan csak annyi van feltüntetve hogy 15ezertől... Es nincs plafon. Hajhossz, hajtomeg mennyiség fuggvenye, gondolom en. A 20-25 az milyen ár? Te ott voltál ennyiért?
106. dorka12345 (válaszként erre: 104. - @IviBaba@)
2014. szept. 16. 18:53
Én nem tudom kik csináljak ennyiért,de a Zsidro 20-25 ért csinálja!! Es ő a legjobb....
2014. szept. 15. 12:24
Sziasztok, azóta volt valaki a Morgana Szalonban a Podmaniczkyn? Most van megint kupon, de tartok tőle.
2014. szept. 11. 13:29

Sziasztok

Én is szeretném megcsináltatni a brazil kakaós hajkiegyenesítést.. sógornőm Dunakeszin csináltatta 30ért... azt hittem ez sok..de ahogy olvasgatok kezdek rájönni hogy ez tényleg ennyi :(

Neki nagyon szép lett, fényes, puha és nincs töredezett hajvége...ami nekem a legfontosabb lenne.

Egyet tudok...a haj ami a fejbőrünkön kívül van már nem él. Tehát nem kell úgy tartani a vegyszeres kezeléstől. Persze hogy nem 100% természetes kezelés ez az egész hajkiegyenesítés... de a brazil kakaó ápolja viszont utána, normál esetben 3 hónapig minimum. De hugi mesélte, hogy 6 hónap volt egyik barátnőjének. Illetve ez is mint minden tőlünk is függ, milyen a hajunk szerkezete, tulajdonsága. Semmi se hat egyformán az emberekre.

Nos még kb. 1 hónap mire elmegyek... de inkább várok és rá szánok pénzt is.

Számlát meg mindenki kérjen, ha nem.kapott de probléma van lehet fenyegetőzni az adóhatósággal...szeretik a számlát nem adó szalonokat! Biztos felborogatnám az asztalt.

Ezek után meg tuti kérni fogok vmi garanciát... ha nem vállalja, akkor maradok a pakolásoknál. Ez van. Az argan olaj csodákra képes, illetve nekem szőke a hajam... minden szőkített hajat 2-3 naponta pakolni kell, ápolni ezerrel.


Szép napot csajok :)

103. emagdi
2014. szept. 5. 18:41
de amúgy egy gyereksamponnal biztos nem lehet félrelőni, abban remélhetőleg kevés a káros és agresszív vegyi anyag:)
102. emagdi
2014. szept. 5. 18:40

az én fodrászom (aki az egyenesítést csinálta) azt mondta, hogy szerinte tök mindegy mivel mosok hajat :)


én mostam mindenféle samponnal, szulfátmentessel is, meg szulfát tartalmúval is, és 5 hónapig tartott az egyenesítés hatása.

igazából a festések után vettem észre, hogy mintha kijött volna valami kis morzsalék a hajamból öblítéskor(kb mint amikor a bőr hámlik), de lehet, hogy ezt csak beképzelem :)

101. tercsibe (válaszként erre: 100. - 9c57fd10dc)
2014. szept. 5. 15:08

Nekem egy ismerősöm ajánlotta, aki már sokszor hajegyenesíttetett, a dm-ben van a gyereksamponok között egy dulgon Kids nevű, sárga flakonos, barackillatú sampon, abban tutira nincs szulfát. És 600Ft. Én már kétszer mostam vele hajat, még mindi tök ugyanolyan, és balzsamot nem használok hozzá semmilyet.

Amúgy én is rákérdeztem, mert nekem meg szőkére van festve, hogy használhatom-e a Schauma hamvas samponját, azt mondta, persze, a lényeg a balzsam, meg hogy ami náluk kapható az tuti jó... Na, én nem a Schaumával mosom, mert a víz után a szulfát a következő az összetételben...

Nyilván nekik csak jó, ha hamar kimegy a hatása, hiszen gyakrabban mész vissza... :/

Próbáld ki ezt a dulgon kids-et, hátha még segít valamennyit, drukkolok! :)

100. 9c57fd10dc (válaszként erre: 99. - Tercsibe)
2014. szept. 5. 11:08

A fodrász azt mondta, hogy Gliss Kurral nyomulhatok, meg ajánlotta a Matrix Hydra samponját. Mindkettőben van szulfát.

De akkor Te mit használsz? Miben nincs?

99. tercsibe (válaszként erre: 95. - 9c57fd10dc)
2014. szept. 4. 23:37

Húha... :(

Szulfátmentes samponnal mostad a hajad?

2014. szept. 4. 19:50
Szerintetek mennyit illik adni? Nem voltam meg zsidronal es ott a recepción kell fizetni..külön adjak a fodrasznalk a recepciósnak pedig annyit amennyibe kerul ? Es 25ezernrl menbyit illik?:)
97. dorka12345 (válaszként erre: 94. - Tercsibe)
2014. szept. 4. 19:35
Most jelentkezem be Zsidrohoz 20-25 kozott van ,ugyh abszolut nem sok:) kiváncsi vagyok mert nekem egy seprű a hajam...hiaba szaritom ki latszik h levan égve:( mindenkepp irok utaba:)
96. emagdi (válaszként erre: 92. - Dorka12345)
2014. szept. 4. 14:25

szerintem is jó az egyenesítés, nagyon sok bosszúságtól szabadítja meg az embert. (akinek ilyen "bokrosodásra" hajlamos haja van, az tudja miről beszélek :))


nekem azt mondták, hogy előtte 2 héttel és utána 2 héttel nem javasolt a hajfestés, de csak azért, mert az egyenesítés is egyfajta kémiai kezelés a hajnak, meg a festés is, és jobb egy kis pihenőidőt hagyni két beavatkozás között.

95. 9c57fd10dc (válaszként erre: 94. - Tercsibe)
2014. szept. 4. 10:24
Én várnám az update-et, mert én is ott csináltattam az egyenesítést ahol Te, de a tartóssága egy hónap volt a három helyett...
94. tercsibe (válaszként erre: 92. - Dorka12345)
2014. szept. 3. 21:51

Szia!

Én most szombaton csináltattam a Quick Hairben az Oktogonnál, majdnem vállig érő nagyon dús hajam van, 21.000Ft volt. Nekem is drótszerű, száraz rettenet fejem volt, most egy álom. :D Selymes, puha, és feleannyinak tűnik, rugalmas, és legszívesebben egész nap mutogatnám az utcán. :) Előtte lehet hajat festetni, utána két hétig nem. :) Eddig egyszer mostam meg, ugyanolyan, mint volt. :) Zsidrót nem tudom, árban mennyi, gondolom, több ennél, de nézz utána. :)

sok sikert, ha megcsináltattad, várjuk a beszámolót! :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook