Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tartós hajegyenesítés után mikor lehet hajat festeni? fórum

Tartós hajegyenesítés után mikor lehet hajat festeni? (tudásbázis kérdés)


2021. dec. 5. 17:32
Érdekes, hogy ezt a kérdést eredetileg nem így tettem ki ide. Lehet, hogy az adminok javították át?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2021. dec. 5. 14:38

Tudom, hogy nem hiba, csak meglepő volt, hogy a sötét vörös hajamból szőke lett 😄. Vagy inkább szalma sárga. Szóval ezért kértem, hogy nézzen utána a fodrászom, hogy muszáj - e a 2 hetet kivarni, mert így nem szívesen megyek emberek közé és akkor mondta, hogy egy hét után mehet a festés. Remélem a barna befogja ezt a szörnyű szint 😄.

Nekem nagyon jó lett tőle most is a hajam, szög egyenes szárítás után pedig erősen hullámos hajam van.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Heszter8888)
2021. dec. 5. 14:35
Igen, először nekem is két hetet mondtak, aztán a fodrász utánaolvasott és mondta, hogy egy hét után festhetem.
3. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 5. 14:17

Ez nem hiba. Az anyag kiszedi a festéket a hajból. Nekem is egészen világos lett a sötétbarna hajam. Szerintem simán rámehetsz barna festékkel, ezek már egészen kíméletesek nem sok vegyszer van bennük.


Nekem mondjuk úgy tönkre vágta a hajamat, hogy soha többé nem egyenesíttetem, nyúltak a hajszálaim, mint a gumi.

2. Heszter8888 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 5. 14:14

A hajegyenesítés kifakítja a hajat, nekem is ilyen lett.

2 hét után festhettem. Befogta.

De nyilván minden haj más.

2021. dec. 5. 12:11

Sziasztok.

Múlt héten tartós hajegyenesítésre mentem fodrászhoz és sajnos ilyen sárgás szökés színűre változott a sötétvörös hajam színe, mikor a fodrászcsaj elkezdte az anyagot belevasalni a hajamba. Kedden fogjuk anyuval festeni, de nem merem erre a sárgás szőkére újra azt a vöröset rafesteni, mert tuti nem azt az eredményt kapnam, amilyen volt, szóval valami világos barna mellett döntöttem.

Szerintetek az be fogja majd ezt a színt?

Amúgy nyilván nem a fodrász hibája, a hajam reagált így, csak hát ezzel a színnel nem szeretnék sokáig maradni, ezért gondoltam, hogy először a barnat választom, aztán később majd jöhet újra a vörös. Szerintetek ezt a sárgás szint befogja rendesen egy világos barna festék? Nem, nem fodrászkellékesnël veszem a festéket, hanem drogériaban. Nekem bevált és nem akarok váltani ezen.

Köszi a válaszokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook