Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tartós hajegyenesítés otthon: működhet? fórum

Tartós hajegyenesítés otthon: működhet? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 16. 00:04
Kicsit eltértünk a fő témától... :)
11. fbf357da85 (válaszként erre: 10. - Tavasz007)
2012. szept. 15. 23:37
miért lenne átverés, minek tartana fent egy ilyen oldalt, ha nem akarna szolgáltatni?
10. tavasz007 (válaszként erre: 8. - Fbf357da85)
2012. szept. 15. 23:03
ez jol hanzik, de semmi referenciat nem talalok a fodraszrol. neve nem jon fel a googleben, meg nagyon olcsonak tunnik nekem. nem atveres??? :)
2012. szept. 15. 22:36

:)

Igen, nekem is Dublinban egyszerubb (mellesleg olcsobb is)volt a hazhoz-fodrasz:)


Koszi mindenesetre :)

2012. szept. 15. 21:55

esetleg írj neki egy emailt:

[link]


hogy mennyiért csinálná meg ilyesmi... de a gugli szerint pl miskolc környékén is vannak mobilfodrászok


én nagyon szeretem a házhoz jövő fodrászgatást, sokkal nyugisabb, hozza a saját cuccát, fel is takarít maga után, meg minden. nekem jó tapasztalataim vannak. de otthon nem tudom, milyenek.

7. fbf357da85 (válaszként erre: 6. - Judit36)
2012. szept. 15. 21:53

jajj.. én zürichben élek, bocsi :))


de tuti pesten is van ilyen!

6. Judit36 (válaszként erre: 5. - Fbf357da85)
2012. szept. 15. 21:47

Megadod a fodrasz elerhetoseget? :)

Budapesti?

2012. szept. 15. 21:44
nekem egy olyan fodrász csinálja, aki házhoz jön, és csak ezt csinálja. mivel ez egy több, mint kétórás folyamat, és ahogy megfigyeltem, iszonyat sziszifuszi és alapos munka, én semmi pénzért nem próbálnám meg házilag. de te tudod...
2012. szept. 15. 21:41
Passz, de én is úgy szeretném, ha mindig olyan szép egyenes, és rendezett lenne, mint vasalás után. :)
2012. szept. 15. 21:40

Szerintem azért ez nem olyan egyszerű...

nekem már egyenesítette fodrász, tincsenként kilapította, rögzítette...amúgy nem lett egyenes a hajam..drága szer volt pedig, mégis visszagöndörödött a hajam. Ekkor persze azt mondta, hogy erős a hajam és ismételni kellene...

2012. szept. 15. 21:38

Szerintem nem érdemes.Ez nem egy sima hajfestés.

Ha nem bízol a fodrászodban,akkor menj más fodrászhoz.

Lehet ,hogy otthon olcsóbb,de kockázatos.

Inkább szánj rá több pénzt,menj el egy ügyes fodrászhoz,hidd el,jobban jársz.Főleg ha semmi tapasztalatod nincs.

Van fodrász ismerősöm,és sokan mennek hozzá mikor az otthoni kreálmányokat kell rendbe hozni:szőkítés,festés,vágás,stb...

2012. szept. 15. 21:29
Be tudnám szerezni a hozzá szükséges krémet és a húgommal meg is tudnánk csinálni. Egyrészt így sokkal olcsóbb, másrészt nem bízom ilyen téren a fodrászomban. Nagyon jól vág, de pl festeni már nem tud, mióta nem vele festetem a hajam, hanem itthon, a saját belátásom szerint, sokkal jobban sikerül az is. Így a hajegyenesítést sem merném rábízni. Szerintetek érdemes itthon nekiállnom magam? Vagy túl veszélyes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook