Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tartós hajegyenesítés fórum

Tartós hajegyenesítés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2014. szept. 3. 20:46
Írtátok h ha olcso akkor gagxi..a zsidro honlapján 15 ezret ir..,
2014. szept. 3. 20:43
Sziasztok! Tenyleg jo ez a hajliegyenesites? Nekem nagyon sprod száraz a hajam,arra is jo? Haj festés elott vagy utana ajánlott?zsidronal mennyibe kerul vállig erő haj?
2014. aug. 28. 12:18
Sziasztok! A menszesz nem befolyásolja a hatékonyságát, úgy mint a hajfesték? Szóval mecsináltathatom akkor is, amikor meg van? Nem fogja hamarabb kirúgni vagy ilyesmi? Köszi előre is a válaszotokat!!
2014. aug. 22. 11:46
Kecskeméten tudtok ajánlani olyan fodrászt aki jól meg is tudja csinálni(eredeti termékkel) a brasil kakaós tartós hajegyenesítést?
89. Kalexa476 (válaszként erre: 88. - 9c57fd10dc)
2014. aug. 16. 07:09
Visszatértem, és még élek. :) Tapiznád meg az enyémet, szerintem letépnéd a fejemről a hajam és azzal aludnál, olyan pihés puha lett. :) Nekem újdonság mivel mindig is durva, száraz és rossz tapintású hajam volt, úgyhogy mondanom sem kell, mennyit simogattam hazafele jövet fodrásztól. :) Miután megcsinálta a kezelést, lemosta a cuccokat ahogy azt kell, megszárította csak úgy simán háziasan, hogy lássam mire számítsak otthon hajmosás után. Mert ugye ez érdekelt jobban. És ugyan úgy nézett ki, mint amilyenre én szoktam vasalni otthon. :) Tartósságáról még nem tudok sokat mondani, de ha olyan marad mint amilyen most hogy felkeltem, akkor örülni fogok. :)
88. 9c57fd10dc (válaszként erre: 86. - Kalexa476)
2014. aug. 14. 09:13

Én is sok szerencsét kívánok! :o)

Aztán várjuk a beszámolót.


Épp hazafele menet beugrottam egy kicsi szalonba, ahol egy-két hete csinálnak brazil kakaós kiegyenesítést. Még jó, hogy a fodrász felajánlotta, hogy tapizzam meg az ő haját, mert neki a haján most friss kezelés van ... megtapogattam, hát te jó ég, egyáltalán nem volt se puha, se egyenes, olyan volt mintha az anyag még rajta lenne ... Úgyhogy oda biztos nem megyek, még kész szerencse, hogy volt ez a tapogatós lehetőség...

87. emagdi (válaszként erre: 86. - Kalexa476)
2014. aug. 13. 21:55
remélem beválik :))
2014. aug. 13. 20:58
Na csajok én pénteken megyek erre a témára *emagdi* jóvoltából aki megadta nekem a leányzó elérhetőségét. Mivel itt is sok mindent olvastam arról hogy milyen gagyi módon csinálják sok helyen, ezért vagy oldalakat írtam a fodrásznak ímélben, ami tele volt a kérdéseimmel, és aggályaimmal. Eddig szimpatikus, nagyon segítőkész és közlékeny, úgyhogy innen már csak az van hogy jó legyen és tartós. Pénteken leírom a tapasztalatokat, utána meg remélem leghamarabb 3 hónap múlva írhatok hogy még mindig tart a dolog... :)
85. 9c57fd10dc (válaszként erre: 83. - Laposhal)
2014. aug. 6. 12:45

A Morg*na szalonban voltál?

Kolléganám is ott járt, és a három hónapot simán kibírta a haja, festésekkel együtt...

Most akkor mi van ebbe na szalonban?

Egyiknek jó, a másiknak meg nem?! :S

84. Kalexa476 (válaszként erre: 79. - Emagdi)
2014. aug. 2. 22:37
Szia, meg tudnád mondani a szalon nevet ahol voltál? Nekem hátközépig ér a hajam, elég drót szerü kócos fajta, es nagyon sokat nézegettem mar ezt a fajta hajkiegyenesitest, es olvasom hogy neked tartós lett az eredmény...jó lenne ha nekem is működne a dolog, bár őszintén amilyen durva hajam van aggódom hogy cseppet sem lesz tartós.
2014. júl. 18. 20:06
Még egy hónapig sem tartott a hatása, látjátok a dátumokból. Mára ugyanolyan sprőd, eltűnt a puhasága, az egyenessége meg pláne. Csodák nincsenek.:-( Nem érdemes rá költeni. Pedig amikor megcsinálják akkor szép.
2014. jún. 25. 11:13

Sziasztok,


Én is Brasil Cacauval csináltattam meg a Podmaniczky utcában kuponnal. Nagyon kedves lány csinálta. Most tetszik az eredmény, de a hosszú távú hatásáról is be szeretnék majd itt számolni.


Sajnos nem sokszor fogom megcsináltatni, mert félek a kémiai anyag hatásaitól. Baromira csípte a szememet, és kaparta a torkomat, tehát én nem hiszem el, hogy csupa természetes anyagot tartalmaz.:-( De egy próbát mindenképpen megért, mert szép sima, fényes a hajam.

2014. máj. 28. 11:15

Sziasztok!

Látom már kicsit régen írtatok ide, de remélem figyelemmel követitek még most is a fórumot, szeretném ha válaszra lelnék :o)


Szerintetek, egyenesség és időbeli tartósság szerint melyik a jobb? Alfaparf Lisse Design Hajsimítás vagy a Brazik Kakaós kiegyenesítés?


Egy brazil kakaós kezelésen már voltam a Mechwart ligetnél, középhosszú hajamat 19 e Ft-ért csinálták meg és csontra 3 hónapig tartott a hatása, valami isteni volt.


Aztán kecsegtettem az Oktogonon (Quick Hair), hogy olcsóbban is kijönnének a hajamból, hát, dús hajam van, nem jöttek ki olcsóbban belőle, és a hatása kerek egy hónapig tartott, ráadásul utána gubancos, seprűs hajam lett :(


Melyik fodrászt, szalont ajánljátok Bp-en?

Nektek a milyen hosszú hajatokat mennyiért csinálták? Meddig tartott a hatása? Miután kiment a hatása roncsolódott-e a hajatok?


Barátnőm is járt a kuponos Morgana szalonban, az ő kezelése is csupán egyetlen hónapig tartott....


Ja, és még egy kérdés.

Szerintetek ha a fodrászom festéket és színezőt is használt legutóbbi festésünknél, akkor vajon a színezőtől függetlenül lehet keratinozni?


Köszönöm a segítségeteket! :o)

80. yasmine1122 (válaszként erre: 68. - 423f1a8115)
2014. máj. 14. 16:30

Én is a Podmaniczky utcában voltam (Morgana Szalon) még 2 éve, kuponnal. Úgy reklámozták, hogy brazil keratinos hajkiegyenesítés, ehhez képest Nirvel márkával csinálta a nő, nem az eredeti Cadiveu márkával. Mivel előtte nekem már volt egyenesítve az igazi márkával, egyből levágtam, hogy ez nem az, más volt az eljárás is. Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy a nő leakart húzni még pénzzel, mondván hosszú a hajam, de ez nem szerepelt a kuponos oldalon, így nem fizettem többet!

A sokkk az akkor jött, mikor hajat mostam és UGYAN OLYAN HULLÁMOS volt a hajam mint előtte, plusz tiszta vattaszerű száraz sz*r!! Alig bírtam helyrehozni pakolásokkal, na meg a valódi brazil keratinozással!

Azóta is hirdetik magukat, most már elvileg tényleg a Cadiveu márkával dolgoznak, csak nem értem akkor mi benne a biznisz nekik, ha 10-ért csinálják, miközben elég drága maga a cucc... Én többet be nem tenném a lábamat oda!!!

79. emagdi (válaszként erre: 75. - Nifti)
2014. ápr. 15. 12:00

ez nagyon durva, ha van időd és türelmed, több oldalra is másold be ezt a bejegyzésed, hogy minél többen ráakadjanak akik a témában keresgélnek. (úgy értem, hogy más oldalakra is, ahol vannak ilyen témájú fórumok)


:(

78. emagdi (válaszként erre: 77. - Edinafazer)
2014. ápr. 15. 11:58

kár volt csak ezért regisztrálnod:))

(ott rontottad el, hogy bár végigolvastam a fórumot régebben, de nagyon nem rémlett a fodor szalon neve, szóval gyanús lettél :D.. megnéztem, és nyilván most regisztárltál, és ez az egy hozzászólásod van. biztos nem a tiéd a szalon:)))

2014. ápr. 13. 22:17

Sziasztok!

Én itt olvastam, hogy valaki ajánlotta a fodor szalont, és el is mentem. Baromira meg voltam elégedve nem csak az eredeti brazil cacaou tartós hajegyenesitőt rakták rá a hajamra ami tényleg nem teszi tönkre a hajad és 4 hónapig baromi szép lesz.Nagyon kedvesek és figyelmesek és profik is. Végig beszélgettek velem a hajamról, sok tanácsot adtak. Azóta az egész család hozzájuk jár, és több barátnőm!

Sajnos sok rémhírt lehet hallani a tartós hajegyenesitesről. ennek az az oka hogy mindenki az olcsóbb megoldást keresi, aminek az az eredménye, hogy nem jó helyre megy. Rossz szolgáltatást kap, olcsó anyagot kennek a hajadra és azt mondják hogy az eredeti Brazil cacaou termékkel kezelték a hajad. Én is igy jártam, anno 2 hét múlva hullámos lett a hajam nem beszélve arról hogy meg is töredezett. Gondoltam ajánlom nektek a csajokat mert jó fodrasz aranyat ér, és nekem is jól jött hogy itt olvashattam a Fodor szalonról.

76. tercsibe (válaszként erre: 75. - Nifti)
2014. ápr. 12. 23:05
Köszi, hogy ezt leírtad, én a helyedben terjeszteném lépten-nyomon, és ezt közölném a fodrászattal is... Vissza kéne, hogy kapd a kezelés árát, az a minimum... :( Nagyon durva, hogy mik mennek, komolyan... :(
75. nifti
2014. ápr. 11. 21:51

Sziasztok! Azért írok nektek ide hogy a hair2you-ba ne csináltassatok tarós hajkiegyenesítést.

Ugyanis én 1 hete voltam csináltatni, de a kezelés elött voltam koznultálni, hogy mennyi lenne meg hogy elméletileg Brasillal lesz megcsinálva. Majd mikor a kezelést csináltaták, rájöttem hogy ez nem basil, mert néhány blogon olvastam hogy az anyagot belevasalják a hajamba, de itt 2x is kimosták. Amikor elkészült szép lett, de másnap már elkezdett kunkorodni a vége. majd 5 nap után megmostam a hajamat és mikor száritottam visszaállt a hajam az egyenesítés elött állapotba, úgyhogy másnap visszamentem a szalonba, de ott a másik fodrász volt ott(nem az aki csinálta a hajamat) és ő felírta a számomat és mondta, hogy majd megkérdezik a főnököt és majd felhívnak, de nem hívtak... Majd ezért másnap ismét visszamenetem, akkor már az a fodrász volt bent aki csinálta, és elkezdi ,hogy azt nem mondtam h teljeseen egyenes lesz csak h könnyebben kezelhető, hiába mondtam neki hogy a tapintásán sem érzem, hogy bármit csináltak volna. Azt mondta, hogyha újra csinálnák akkor se lenne jobb és a brasillal se lenne más.25000 ft volt,mivel számlát sem kaptam ezért semmit nem tudok csinálni.

A lényeg, hogy titeket akalak figyelmeztetni, hogy a hair2you-ba NE menjetek tartós hajegyenesítésre

2014. márc. 20. 14:02

Ha utána néztek és kérdeztek (ha van fodrász ismerős), akkor láthatjátok, hogy az eredeti brasil keratin anyagára valóban egy hajra min. 10 ezer (egy szett ára 100 ezer körül van). A gyengébb változatok hosszú távon nem biztos, hogy annyira jót tesznek a hajnak (sokkal jobban kiszárítják,stb., mint plö. a hagyományos régi hajegyenesítés- amik nem éppen voltak egészségesek a hajnak, csakúgy, mint a dauer). De aki nem hiszi el ezt nézzen utána, kérdezzen meg akár egy fodrászt (aki ért hozzá)...

Persze értem, hogy mindenki azt szeretné elhinni, hogy olcsón is ugyanazt megkapja, de sajnos nem... NEm azért csinálják ezt ilyen drágán a fodrászok, mert 50%-os nyereségük van rajta, hanem mert ez egy drága anyag... sajnos. Igen, 20-30ezer valóban nem kevés. De én plö.nem is csináltatom sűrűn (kb. fél évente, mert nem akarok mindig egyenes hajat, inkább azért csináltatom, mert egészségesebb, szebb tőle, közben meg vágatok néha az is elég)...

Na de szerintem ki kell próbálni! az a biztos :)aztán kinek mi jön be. Mindenki saját maga tudja eldönteni mi éri meg, kifizet-e annyit a minőségért...

73. 423f1a8115 (válaszként erre: 72. - Léna83)
2014. márc. 20. 13:55
Én a 18.ker.ben voltam, Halomi úton, ez a honlapjuk: [link] . Kedves, megbízható fodrász és biztos lehetsz benne, hogy az eredeti brasil keratinnal dolgozik, a végeredmény szuper (hosszú hajra egy 20-30e közötti összeg).
2014. márc. 19. 00:11
Lányok, akkor aki járt valahol, elégedett is volt és az eredeti brazil cacaut használták nála, az leírná ide hogy pontosan hol volt? Kerület, cím, stb? Köszi :)
2014. márc. 18. 02:04

Sziasztok!

A barátnőm dolgozik Brazil Cacau-val, Hajasnál tanulta. Állítólag a Brazil a legjobb, a sima keratinos sokkal károsabb a hajra. És jól írta itt lent valaki, egy közepes hosszú hajra csak az anyag több, mint 15 ezer ft, úgyhogy a kuponos ajánlatok valószínűleg egy gyengébb minőségű eljárással készülnek.

Egy kép arról, hogy milyen hullámos hajat is képes kiegyenesíteni:

[link]

70. emagdi
2014. márc. 17. 22:48

egyébként szerintem ezek a hajegyenesítős cuccok kb ugyanazt tartalmazhatják, valaki kitalálta, aztán a többi cég lemásolta. (nyilván nem egy nagy bonyolultságú dolog ez a kence)


valószínűleg nem attól függ, hogy milyen lesz az eredmény, hogy konkrétan milyen márkájú terméket használnak, hanem sokkal inkább attól, hogy az adott fodrász mennyire lelkiismeretesen vasalja végig a hajat. szerintem.

69. emagdi (válaszként erre: 68. - 423f1a8115)
2014. márc. 17. 22:30

itt már csak az a gond, hogy egy kalap alá veszel minden "kuponos" helyet, holott csak egyet próbáltál:))

ahol én voltam, az is 10ropi volt, azt nem figyeltem, hogy hideg v meleg a hajszárító, de ugyanazt tudta, mint amit te is írtál: egyenes, sima haj (nyilván attól fényes, hogy ki van vasalva). az is alap hogy nem töredezik, nem hullik, mondjuk előtte sem tette. és már 3 hónapja tart, és ott sem volt vele semmi extra, lehetett mosni, gumizni akármit már aznap is. egyedül a festést mondta, hogy azzal várni kell két hetet :D (és legközelebb is megcsinálja kb 10ezerért, úgyhogy nyugodt lehetsz hogy nem kerül annyiba az anyag... de most már érdemes lenne rákeresni a neten, hogy mennyiért árulnak egy ilyen szettet:))

2014. márc. 17. 16:09

Na szóval... Szombaton megcsináltattam, most már harmadszorra is a hajegyenesítést :) A 18.kerületben sikerült találnom egy nagyon jó fodrászt (ismerősöm ajánlotta, csak minőségi anyagokkal dolgozik).

Mint megtudtam az előző hajegyenesítés (kuponos, Podmaniczkyben), valóban nem az eredeti brasil cacau volt. először is, mivel CSAK az anyagár min.10ezer (de ezt eddig is tudtam), valamint ott nem hideg hajszárítóval szárították bele ezt a keratint (mivel ez hőre aktiválódó hajszerkezet újraépítő kezelés , ezért ez is fontos), továbbá ott azt mondták 3 napig nem lehet utána hajat mosni, plusz hajgumi egyebek... na az eredeti brasil hajegyenesítésnél ilyen nincs. :) Szóval szép sima, fényes és puha lett tőle a hajam és természetesen egyenes :) az első ilyen hajegyenesítés után azt tapasztaltam, hogy hónapokig nem töredezett a hajam, sokkal egészségesebb volt és nem is hullott, remélhetőleg most is így lesz :) Szóval tényleg nagyon jó, igaz drágább, mint a kuponos hajegyenesítések, de nagyságrendekkel jobb is! szóval ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki az eredetit, nem fogja megbánni ;-) egyszerűen szuper!!! :)

2014. márc. 13. 00:15
Egyszer voltam a József Nádor u. 8-ban, ott is van egy fodrászat, az is kuponos volt, (brazil hajegyenesíté) gyönyörű sima lett...
66. tercsibe (válaszként erre: 65. - Tercsibe)
2014. márc. 12. 23:13
Bocsi, fáradt vagyok már, nem lapoztam át a 3. oldalra... :D :D
2014. márc. 12. 23:05
Most találtam rá erre a fórumra, jó lenne feléleszteni egy kicsit, mert keresek egy jó fodrászt, aki csinál ilyen kakaóvajas egyenesítést. :) Ha mostanában valaki csináltatott, várom a tapasztalatokat! :)
64. emagdi (válaszként erre: 63. - 423f1a8115)
2014. márc. 12. 08:42

btw, nem a podmaniczky utcaiban voltam.

de szerintem drágát simán találsz, pl menj a hajashoz, az brasil cacau-val dolgozik, és drága is lesz, tuti meg leszel elégedve:)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook