Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Társakat keresek! fórum

Társakat keresek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
455. Humor Helga (válaszként erre: 452. - Hunny)
2013. dec. 4. 06:28

én is így jártam h benéztem és csak lapozni kellett h vissza tudjak olvasni :D


de gyere tök jó :)

454. patapucs (válaszként erre: 452. - Hunny)
2013. dec. 3. 22:25

Jesszusom, azt olvastam, hogy 60kg-val vagyok nehezebb.... :-D


Bocsi! :-D

Tegnap előtt én is csak kapkodtam a fejem. :-D

453. patapucs (válaszként erre: 450. - Hunny)
2013. dec. 3. 22:24

Savas gyümölcsöt most inkább ne egyél egy darabig, attól be is görcsölhet a gyomrod.


Én gyomor gyógyszer helyett ezt "ettem" egy darabig.

Most már elég a diéta - persze ha úgy érzem, hogy kezd fájni, inkább bekapok belőle.


[link]

452. Hunny
2013. dec. 3. 22:23

Hmmm az előbb mérlegeltem, 60dkg-val vagyok nehezebb mint pár napja reggel. Azt hiszem ez normális, egyrészt este van, másrészt mondtam h ép megjött, és érzem h a gyűrű az ujjamon nehezebben jár, na meg este mértem, szóval csak nem híztam:D


Igyekszem a klub-ot is olvasni majd, de nem könnyítitek meg a helyzetemet h 3 nap alatt 12 oldalt írtatok:D

2013. dec. 3. 22:22

[link]


Helló!



Na ezt olvasd át. Nekem annyi a kiegészítés hozzá, hogy a gyümölcsöt csak héj nélkül ehetem.

Semmi csersavas dolog.

450. Hunny (válaszként erre: 445. - Patapucs)
2013. dec. 3. 21:29

Ma csak reggel vettem be a gyomromra gyógyszert (még egy falat ételt se ettem ma, mikor már 3 gyógyszer volt bennem-megjött és fájdalomcsillapítást igényeltem). A többi étkezésnél nem fájt, almát is mertem már enni, de azért szimplán a grapefruitot még nem vállaltam be vacsira. Szerintem holnaptól visszatérek az erdeti diétához, és ha nem eszek nehéz ételeket, akkor nem lesz gond:)

El nem tudjátok képzelni, h mi az új kaja találmányom:D Vajas kenyér kakaóporral megszórva:P Eredetileg ezt akartam ma reggel enni, csak aztán nem fanyarodtam rá. Lehet, egyszer majd kipróbálom:D


Kicsit el vagyok szomorodva, hogy nem olyan ütemben halad a diétám ahogy szeretném, így nem biztos, h karácsonyra meglesz a cél. De nem baj, ha nem karácsonyra, akkor pl majd szülinapomra meglesz (jan vége) :)))

449. Hunny (válaszként erre: 446. - Patapucs)
2013. dec. 3. 21:22
Nem engedtek, de annyira szomorú se vagyok:D
2013. dec. 2. 21:42
Hú csajok, vki húrkát süt az emeleten...érzem a wcben. :-D
447. patapucs (válaszként erre: 444. - Humor Helga)
2013. dec. 2. 21:41

:-D


Ma én is csaltam. :-)

Csináltam muffinokat és mákos sütit a hétvégén, aztán vittem be.

Megettem 2 kocka mákosat és 3 muffint. :-D

446. patapucs (válaszként erre: 442. - Hunny)
2013. dec. 2. 21:37

:-D


Az is lehet jó - hátha beengednek. :-)

445. patapucs (válaszként erre: 441. - Hunny)
2013. dec. 2. 21:36

Te jobban jártál. Nekem begörcsölt a gyomrom. Hazafele a fájdalomtól majdnem elájultam. :-(

Diétáznod kellene, én nem szedek gyógyszert. Egy hét - 5 nap után abbahagytam és inkább diéta.

Majd megkeresem azt a linket, ami alapján csinálom és átküldöm.

Most már jó, időnként rendes kávét is tudok inni, vagy épp csípőset enni.

444. Humor Helga (válaszként erre: 443. - Humor Helga)
2013. dec. 2. 20:21
na módosítok a 69,5 nem ":(" hanem az ":(" h ettem rendesen :D na remélem értitek :D még egy 6-8 kgnak kéne lemennie..
443. Humor Helga (válaszként erre: 442. - Hunny)
2013. dec. 2. 20:20

:DDD ez jóó :)



jó a meló? vagy legalábbis jónak tűnik? micsi most? :)


én hallod hulla vagyok ettől a kihívásoktól... :D de kemény vagyok :) ma este 69,5 voltam pedig aztán ettem ma rendesen :(

442. Hunny
2013. dec. 2. 20:14
Jó lüke vagyok! Most nézem, hogy rossz klubba kértem a felvételemet:D
441. Hunny
2013. dec. 2. 20:11

Sziasztok!

Patapucs én is teljesen olyan vagyok mit Te! éjfélkor még nincs kedvem aludni, de reggel 8kor még nem akarnék felkelni.

Én sajna 2 napja gyomorfájós vagyok, tegnap este megtudtam, h mi az h gyomorsav túltengés. Hát tényleg nem élvezetes:S Szedek rá gyógyszert, de kezd az motoszkálni bennem, hogy nem kellene. Lehet pár napot szedem még és lassan elhagyom.

Ma volt az első munkanapom az új helyen, érdekes, kíváncsi vagyok h mi lesz belőle. A közvetlen főnököm szabin van a héten, de a többiek elláttak melóval, pár perce még én is csináltam az egyik feladatomat (gaz, már itthon).

2013. dec. 2. 19:54
én meg korán fekvő típus vagyok... :D és sokáig alvó is :P
2013. dec. 2. 19:36

Helló!


Én meg kb negyedórája értem haza. :-(


Mindjárt beengedlek. :-)

Amúgy most fogok én is ellipszisezni, tornázni, de szerintem megint 1/2 12 fele fogok lepihenni.

Tipikus bagoly vagyok. Reggel álmos, este éber. :-D

2013. dec. 2. 18:59

sziasztok,


na megvolt a családlátogatás a hétvégén :)


jelentkeztem a klubba :o)


most megyek még tornázni aztán sztem szunya mert kipurcantam :(


többiek hol illetve hogy vagytok?

2013. dec. 1. 10:33

Csajok, csináltam egy klubot, ha van kedvetek gyertek oda IS dumálni. Gondoltam összeszedem az embereket.. :-)

Nehéz mindenhol aktívan ott lenni. :-(

436. Hunny (válaszként erre: 434. - Biassze)
2013. nov. 30. 14:45
Én is olvaslak mindenféleképpen!:) Sajnos a kitörésekkel én is úgy vagyok mint Patapucs, nem bírják az ízületeim:( De ha lesz valami más, akkor fogom csinálni!:)
2013. nov. 29. 23:18

Szia!


Én olvasom és drukkolok, hogy sikerüljön végigcsinálni és hasznos legyen, de nem csinálom. A kitörés pont az, amit nem bírnak az ízületeim (ezért is választottam az ellipszis trénert) + most úgysem csinálhatom, de ez más kérdés.

434. Biassze
2013. nov. 29. 23:04

Sziasztok.

Most már elég fáradt vagyok így hét végére de ma is megcsináltam a kihívásaim .Ma a 11. napot tudhatom magam mögött:)

És most elkezdtem egy naplót ahol remélem többeknek is segíthetek ezekkel a kihívásokkal.Gyertek kukkantsatok be és ha tetszik maradjatok. Napló neve: Kihívások! Még csak a második napnál tartunk, szóval nem vagytok lemaradva.

És ígérem nagyon fog tetszeni mindenkinek :)

2013. nov. 29. 04:47

Szép jó reggelt mindenkinek :)


én már fent vagyok, hát tényleg hamar volt ez a 4,15... mindegy holnap már hétvége és ma legalább korán végzek :)


patapucs: gyere be pár órára az oviba tuti elkapnál gyakorlatilag bármit :D


szép napot nektek!

432. patapucs (válaszként erre: 428. - Hunny)
2013. nov. 28. 21:35
Én meg mióta vágyom egy jó kis hasmars vírusra (nincs kedvem melózni)...mázlista. :-D
431. Humor Helga (válaszként erre: 429. - Patapucs)
2013. nov. 28. 21:35

az jóó :) legalább akkor a nehézségeken már túl vagy ;)


nekem volt négyünk közül a leggagyibb bringám de azért nagyon élveztem :) a fiuk meg segítettek amiben kellett (pl vonatra felrakni a két tonnás bringámat:D)

430. Humor Helga (válaszként erre: 428. - Hunny)
2013. nov. 28. 21:33

ohh, akkor neked is jobbulást!!!

kitartást már mindjárt hétvége!


én elköszönök lányok mert hnap 4,15kor fog csörögni az óra :(


szép etsét, pusziasztok!

429. patapucs (válaszként erre: 427. - Humor Helga)
2013. nov. 28. 21:32

Az szép!


Egyszer én.is kipróbálnám, de egyenlőre normális bringám sincs. Majd egyszer...még előttem az élet másik fele.


Volt egyszer egy kollégám, aki horoszkópokat is csinált, asztrológia, stb.

Na szóval, ő nézte meg a horoszpókom és kihozta, hogy életem első fele nehézségekkel lesz tele, de a második fele nyugodtan fog eltelni.

Szóval qva sokáig fogok élni... :-D

428. Hunny (válaszként erre: 423. - Humor Helga)
2013. nov. 28. 21:29

Vegyél egy forró fürdőt, pizsi fel, rá egy köntös és irány az ágy! Pároddal pedig nézzetek egy jó kis filmet, és a film ideje alatt tilos kitakarózni! Így nem alszol el, és tudod kontrollálni:)


Egyébként pont ettől a leköpés/tüsszögés stb-től amit átélsz nap mint nap lesz erős az immunrendszered. Csak most picit feladta:)


Úgy néz ki, h nekem is sikerült egy kisebb vírust benyalni. Tegnap este óta rettenetesen tekeregnek a beleim (nagyon durva hangja van!), és időnként szaporán veszem az utat a wc felé. No szerencsére csak napi 2-3 alkalommal és tudom kontrollálni valamelyest. Páromnak nem is említettem, erre ma közli h kollégájának a bölcsis lánya hányás-hasmenéses vírust nyalt be pár napja. Jaaaaa mondom akkor onnan van, a dilemma megszűnt, hogy mi lehet ez (egyébként sokszor úgy van h a kollégák gyerkőcei összeszedik a bölcsiben a betegséget, és anélkül h tudnék róla, 2 nap múlva én is produkálom a tüneteket, páromnak meg semi baja). Annyi előnye van az egésznek, hogy gyönyörű lapos hasam van:D Mondjuk a héten nem volt még olyan nap, amikor normálisan sikerült volna étkeznem:S

427. Humor Helga (válaszként erre: 426. - Patapucs)
2013. nov. 28. 21:26

az na persze :D


bár nagyon szeretek kempingezni! nyáron körbe tekertük a balcsit és kempingeztünk:) húúúú de jóó volt!

426. patapucs (válaszként erre: 425. - Humor Helga)
2013. nov. 28. 21:25
Akkor nincs mese, marad a hálózsák...mintha táboroznál. :-D
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook