Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


2009. júl. 7. 21:09
Persze, hogy izgultam. Először, hogy mindent jól csináljak - nem jött be. Másodszor meg azért, hogy legyen már vége... Ügyes leszel!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 7. 09:23
én az elsőnél nagyon paráztam,a másodiknál már annyira nem de azért persze ott is izgultam,aztán mikor megtudtam h előttem 8ból 8an megbuktak,totál megnyugodtam,hogy kár izgulni, ugyis megbukok :) Aztán nyertem :D
2009. júl. 6. 21:58

Kösziiiiiiiiiiii!!!!!!!! Most már csak rajtam múlik! Ügyesnek kell lennem! Ti is ennyire paráztatok?

Habár én megfogadtam, hogy a mostani vizsgára az esélytelenek nyugalmával próbálok menni, hátha bejön :)

2009. júl. 6. 21:49
Holnap még mész majd vezetni és szerdára pont belejössz és minden oké lesz! Nyugi! Mi veled vagyunk! ;)
2009. júl. 6. 21:01

Ne féljééél! Biztos, hogy furcsa vezetni másfél hét után, de a vizsgára minden rendben lesz. Szúúúúúszáááááá. Egy kis légzésgyakorlat. Ezt még hugom javasolta, hogy ne izguljak, de akárhányszor elkezdtem vizsga előtt a "többiekkel együtt" olyan röhögésbe törtünk ki, hogy annyi volt a gyakorlat... Szóval nyugi. Szorítunk nagyon. Ugye lányok!!!!!

Szerintem szandálban könnyebb, mivel fogja a lábadat, de a papucsnál fenn áll a veszélye, hogy leesik a lábamról. Túl gyors pedálozásnál elrepül. :)

2009. júl. 6. 20:37

Hát... Ma ugye voltam vezetni. Hát a teljesítményem = 000000000000000000000000000000000000000000

Kezdek máris parázni. Azokkal akikkel kezdtem, abból 3 ember átment 2 megbukott, + én.. Ma voltunk kint országúti vezetésen, hogy az ottani egy ívű visszafordulást gyakoroljuk, na meg a városban is mentünk egy kört. Hát... Most vagy azért mert ideges vagyok, vagy azért mert 1.5 hete nem vezettem, de baromi szarul ment. Kezdek félni a szerdától!

2009. júl. 6. 08:52

az első pár méteren furi volt a szandál,mert egész vékony talpa van,mintha csak egy strand papucs lenne, de épp emiatt sokkal jobban éreztem benne a pedálokat,szóval jó volt :) Amugy míg vezetni jártam,mindig ugyanabban a cipőben mentem,nehogy az zavarjon be :)

Moncsi hajrá a szerdához,de addig még úgyis "beszélünk" :)

2009. júl. 5. 22:31

Nem rossz szandálban meg papucsban vezetni? Én még néha a cipőkkel is bajban vagyok. :)


Kishoresz köszi. Holnap, holnapután este 6-7-ig gyakorlás van, szerdán meg ismét "nagy nap".

2009. júl. 5. 22:12

köszi a jó hírt :) Még te is rontasz ;)

Egyébként én meg tegnap és ma is szandálban vezettem és jelentem nem fulladtam le :) pedig féltem h le fogok így...

2009. júl. 5. 20:58

Sziasztok. Jelentem tegnap én is lefulladtam. Rám is szólt a férjem, hogy ilyet régen csináltam. Papucsban vezettem, furcsa volt, persze leugrottam a kuplungról. :)

Nagyon szorítok Moncsicsi!!!!!

626. moncsicsi83 (válaszként erre: 625. - Platty666)
2009. júl. 3. 23:59

hétfő kedden vezetek, szerdán meg 10:40-től vizsga. Vagy 10:50? a fene sem emlékszik, hétfő-kedden úgy is megbeszélünk mindent, a lényeg, hogy 11 óra tájt már vezetek:D


Azért megnyugtató, hogy már rutinosabb vezetők is lefulladnak. Na majd elmaradozik egyszer.. Úgyis rengeteget kell még gyakorolnom!

625. platty666 (válaszként erre: 624. - Moncsicsi83)
2009. júl. 3. 23:15
Ha megnyugtat... A fiam szólt rám a múlt héten, hogy "anya, nem fog az kiesni a lprménykerék a helyéről, ha lazábban fogod, akkor se". Ez kicsit szívatás volt, mint egykor az oktatóm kopogása a jobbkezeseknél, ha nem lassítottam. Ne félj, egy-két ilyen mondat, és leszokik róla az ember, mint a sicc! Na, meg a lefulladás. Kb. 10 km-en vagy 8-szor. Persze, emelkedőn araszolgatás, semmi turbó vagy segítség, aztán kicsit hirtelenebb kuplung felengedés, és már világít is a műszerfal, mint a karácsonyfa! Végül akkor hagytam abba, amikor egy trabantos vénember leelőzött... Aztán meg én őt, hihi! De a szomszédasszonyom is panaszkodott, hogy lefulladozott, amikor a pérja mellett vezetett - és nem egyéves a jogsija! Félt, hogy kikap, ha valamit nem jól csinál, hát erre sorozatban lefulladt. Szerintem pszichés oka van ennek is, mint annak, ha nem találok bele a hármasba. Egyszerűen nem merem tovább tolni a sebváltót, mert félek, hogy rosszba kepcsolok. Pedig ebben a kocsiban nincs is ötödik fokozat!!! Szóval, nyugi. És nem bukás, ha egszer-kétszer lefulladsz vizsgán sem. Mikor mész?
624. moncsicsi83 (válaszként erre: 623. - C066a749d7)
2009. júl. 3. 21:49
Hát merem remélni, hogy leszokunk róla :) Legkésőbb akkor, ha kiszakítjuk a helyéből :D Vagyis én néha belegondolok, hogy egyszer úgy meghúzom, hogy kijön a helyéből. Na akkor néznék egy nagyot :)
2009. júl. 3. 21:45
Nyugi... én is szorítom. Amin tanultam vezetni abba tök jó vastag volt a kormány volt mit szorítani,de itthon meg olyan vékony kormány van,hogy nehézkes,mondtam is h kéne rá vmi védő,hogy legye fogása :) Nagy ritka ha úgy indulok el,hogy nem markolászom a kormányt ;) De idővel majd csak leszokunk róla! :)
622. moncsicsi83 (válaszként erre: 621. - C066a749d7)
2009. júl. 3. 21:38
Jaj de jó, azt hittem, hogy csak én vagyok így vele és már kezdtem kellemetlenül érezni magam miatta, hogy tök gáz... :) De akkor nem... ::D
2009. júl. 3. 19:58
Moncsi ha ez megnyugtat én is minden indulásnál szoritom a kormányt és húzom mintha az valamit is segítene...szóval én nem nevetek, csak azon h hurrá,nem csak én vagyok ilyen :)
2009. júl. 3. 18:46
Rajtam nevetni fogtok :D Én sokszor lefulladtam ugye a vezetések során és hát azt vettem észre magamon, hogy annyira igyekszek, hogy ne fulladjak le, hogy a kormányt mintha húznám magam felé induláskor :D Tök hülyén festhetek. Igyekszek nem csinálni ezt a dolgot, majd kiderül mennyire fog menni :)
619. lipike
2009. júl. 3. 11:42
Előfordul mindenkivel,hogy lefullad,még a gyakorlott sofőrökkel is.Szóval emiatt ne legyen semmi rossz érzés benned.
2009. júl. 3. 11:28
Én meg amig tanultam,vagyis amig oktatóval tanultam jobban mondva addig nagyon ritkán fulladtam le talán összesen 3 szor....Mondjuk mióta vezetek akkor is csak szombaton...lehet h csak rossz passzban voltam?! :)
617. lipike
2009. júl. 3. 11:03

Nekem amióta megvan a jogsim egyszer sem fulladtam le,mondjuk akkor se sűrűn amikor tanultam vezetni.Nálam inkább a gumicsikorgatás volt a jellemző!:D

Ilyenkor beszólt az oktató,hogy hopp egy ezres a gumialapba!Persze nem kellett fizetni,csak poénkodott.

2009. júl. 3. 09:44
igen igen tudom,de akkor ott tiszta cikinek éreztem :)
615. moncsicsi83 (válaszként erre: 614. - C066a749d7)
2009. júl. 2. 22:32

Lefulladni én aztán tudok :D Igaz nekem még nincs meg a jogsi, de az megy... :)

Amúgy szerintem sem a világ vége !

2009. júl. 2. 21:46

én is itt vagyok ám,csak csendes megfigyelőként leselkedek. Ma is vezettem,és se egy lefulladás se semmi,tök jó :) Szombaton kissé elkeseredtem mikor lefulladtam a főút közepén,de túl tettem magam rajta,miután meggyőztek h 1 lefulladás nem a világ vége,mert van aki 30év tapasztalat után is lefulladhat.

Moncsi bizti menni fog ;)

2009. júl. 2. 21:37
Én vagyok. Várom a jövő hetet. Hétfő kedden vezetés, szerdán vizsga. Remélem most nem leszek olyan ideges, habár most is meg lesz az ok. Szinte az egész várost feltúrják. Hurrááá. Nem igaz, hogy nem bírtak volna várni addig, amíg le nem vizsgázok :)
2009. júl. 2. 21:24
Hahó lányok! Merre jártok? Kivel mi újság?
611. moncsicsi83 (válaszként erre: 610. - Kishoresz)
2009. jún. 29. 18:54
Nem is tudom melyik menne könnyebben ;)
610. kishoresz (válaszként erre: 609. - C066a749d7)
2009. jún. 29. 12:47
Nálunk érinteni sem volt szabad. :( Barátnőmet azért húzták meg. Én meg soha nem mentem neki, de mióta van jogsim, azóta előszeretettel "csókolozok" velük. Na nem minden alkalommal, de ahol nagyon alacsonyan van és eltűnik a látókörömből, ott tuti, hogy puszi lesz... :) Úgyhogy a vizsgára csak bontsd le őket! Vagy tereld el a vizsgabiztos figyelmét. :)
2009. jún. 29. 09:39
Egyébként nekem anno azt mondta az oktatóm,hogy az nem tragédia ha neki megyek akkor van bukta ha föl is megyek rá
608. moncsicsi83 (válaszként erre: 607. - Kishoresz)
2009. jún. 28. 21:32
Csak vizsgán érinti szarul az embert. Amúgy nem tudom miért baj az, ha neki megy az ember a padkának...
607. kishoresz (válaszként erre: 606. - Moncsicsi83)
2009. jún. 28. 21:23

Nem rossz az ötlet! :)

Egyébként tegnap parkoláskor én is neki mentem a padkának... :( Pedig soha sem szoktam... Nagy kaland.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook