Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


666. moncsicsi83 (válaszként erre: 665. - C066a749d7)
2009. júl. 8. 17:07
Attól félek, hogy nálam is ez lesz :D
2009. júl. 8. 16:59
én is így vagyok....én se akarok egyfolytába vezetni csak ha nincs más...:D De azért most h belejöttem mégis rá vagyok kattanva és legszívesebben egyfolytában mennék :D
664. moncsicsi83 (válaszként erre: 663. - C066a749d7)
2009. júl. 8. 16:48

:D

Jah, majd minden pénteken anyuékhoz én vezetek ki. Amúgy meg bicóval járok. Ez a jogsi azért kellett, hogy ha gáz van, akkor én is tudjak vezetni, meg ha megyünk kirándulni, ne páromnak kelljen több száz km-t levezetni, hanem akkor felváltva vezetünk... Meg ha lesz gyerkőc esetleg, akkor majd ne kelljen másra rászorulni, ha valahová kocsival kell menni... :) Egyébként meg nem akarok én minden nap vezetni :)

2009. júl. 8. 16:43
megkapod a jogsit és melo után elmész vezetni :D
2009. júl. 8. 16:18
Én sem bánom, hogy nem kell majd mennem, főleg a pénz miatt, de akkor is hiányzik. Sokszor felüdülés volt meló után vezetni, igaz néha nem nagyon akaródzott menni és ott volt az idegesség és a félelem is, de ez már annyira a napjaim részévé vált. Most mi lesz velem??????? :)
2009. júl. 8. 16:01
Hát öszintén szólva a végére már nagyon utáltam,de nem a konkrét személyét hanem azt ,hogy untam a suli utáni rohanást mindig vezetésre,vagy volt h még órák előtt mentem...de most kcisit hiányzik...de azért persze nem bánom,hogy nem kell már mennem :D
660. moncsicsi83 (válaszként erre: 659. - C066a749d7)
2009. júl. 8. 15:35

Hát igen, habár bevallom hiányozni fog egy kicsit az oktató, meg a meló utáni vezetések!


Neked hiányzott egy kicsit az oktató? Forgalmi után?

2009. júl. 8. 15:29
majd meglesz! A lényeg h ezentúl már nem kell oktatóhoz járni,hanem megvan! :)
658. moncsicsi83 (válaszként erre: 657. - C066a749d7)
2009. júl. 8. 15:20
Na ugye :) Majd menni fog az is, habár először legyen meg a jogsi a kezemben !
2009. júl. 8. 14:53
jah hát igen,nem biztos h a körúton kéne kezdeni :D
656. moncsicsi83 (válaszként erre: 654. - Lipike)
2009. júl. 8. 14:34
Köszönöm szépen :)
655. moncsicsi83 (válaszként erre: 653. - C066a749d7)
2009. júl. 8. 14:34
Na ez az, hogy itt páromnál a környező utca a krt. :) Ezért majd anyuéknál fogok gyakorolni. Vagyis próbálok, habár ott meg országút van nem messze :D Na majd belejövök. Most már csak attól kell félni, hogy párom magyaráz :)
654. lipike
2009. júl. 8. 14:10
Gratulálok Moncsi!:)
2009. júl. 8. 14:07
:) először mikor mentünk nekem is magyarázott,hogy bátrabban,meg blablabla...): de mondtam h maradjon csöndbe,mert csak idegesít, és most már bátrabb vagyok :) elöször csak menjél a környező utcákban,hogy ne a főúton tartsd fel a forgalmat ha valami van. De menni fog,nyugi :)
2009. júl. 8. 13:43
Majd belejössz :) Én nem tudom, hogy merek e majd forgalomba menni, párom biztos magyarázni fog, de ha meg lesz a jogsim akkor muszáj lesz beülni. Lehet először csak anyuéknál szeretnék majd vezetni, és utána menni befelé szépen a városba.. :) El sem hiszem :)
2009. júl. 8. 12:34
Egyszer mentem apával,mert ugye neki is látnia kell, hogy mi van :) de azt mondta csalódott bennem,azt hitte sokkal bénább vagyok :) Aztán utána párszor mentem itt városon belül a párommal,meg kétszer mentem messzebbre, 40-50percet...és ennyi :)
2009. júl. 8. 12:13

Majd meglátjuk. Párom most újította a jogsit és 3 hét alatt küldték ki. Lehet településtől is függ! :)Ez legyen a legkisebb gondom, hogy ha nem 1 hét, hanem 2 hét alatt küldik ki. Ez már nem izgat. A lényeg, hogy MEGVAN!!!!!!!!!!!!!!! :)


Egy tök kedves, aranyos vizsgabiztosnőt fogtam ki, totál más, mint az előző vizsgabiztos volt. Már a jelenlététől is megnyugszik az ember, már ha ideges! Nah, túl vagyok rajta!

Bocsi, csak úgy fel vagyok dobva!


Az tök szuper, hogy nem fulladtál le és minden ment rendesen.. Tényleg te meddig vezettél valaki mellett miután megkaptad a jogsit?


Jah, egyszer lefulladtam vizsgán, de nem szóltak semmit rá :)

2009. júl. 8. 12:09

Én szerdán voltam az okmányirodába és köv.kedden meg is kaptam, szóval még 1 hét sem volt. Most a legtöbben a munkanélküliben állnak sorba nem a jogsi miatt.

Jó volt, most,hogy egyedül mentem, nem fulladtam le egyszer sem, nem bénáztam semmit, megszállt valami erő és tudtam h magamra maradtam nem számíthatok senki segítségére :)

2009. júl. 8. 12:01

Úgy örülök :)

Hétfőn lehet bemenni a suliba a papírokért, aztán okmányiroda -ahova szerdánál hamarabb nem tudok bemenni, és onnantól számított 2 hét állítólag a jogsi megérkezése :) Juhéjjj!!!!!!!


Köszi, hogy szorítottál :)


Milyen volt az egyedül autózás? :)

2009. júl. 8. 11:56

hurrrá :D de jó! gratulálok! nagyon ügyes vagy!

Ahogy megláttam h már irtál is,kicsit féltem,hogy ez túl korai :( De juhéééj, úgy drukkoltam neked! kb másfél hét és autózhatsz! :)

Tegnap mentem már egyedül is :)

2009. júl. 8. 11:45
MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!MEGVAN!:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
2009. júl. 8. 09:55
Hajrá!!!!
2009. júl. 8. 08:10

Köszi Csajok! Igyekezni fogok. Ma reggel úgy ébredtem fel, hogy sikerülni fog! Sokkal nyugodtabb vagyok, mint a múltkor voltam, igaz izgulás van egy kicsike. Szerintem majd most kezdek el parázni, mert dörög az ég és jön a vihar! Na de vizsgáig még van 2 óra 30 perc, addig csak elvonul!


Ügyes leszek és mindent jól fogok csinálni! Menni fog ez :)

643. lipike
2009. júl. 8. 08:02

Sok sikert Moncsi!

Meg tudod csinálni!:)

642. platty666 (válaszként erre: 641. - Moncsicsi83)
2009. júl. 8. 08:02
HAJRÁ, MONCSICSI!!!!
641. moncsicsi83 (válaszként erre: 640. - C066a749d7)
2009. júl. 7. 21:58

Oké, köszönöm szépen! Azt is hogy szorítasz, azt is, hogy öntöd belém a lelket! Sokat jelent ám Nekem! ;)


És holnap ha minden igaz jó hírekkel jövök!

ÁMEN :)

2009. júl. 7. 21:38
én is remélem,inkább gyere csak negyed 1 kor de vidáman gyere :) Sok sikert!
639. moncsicsi83 (válaszként erre: 638. - C066a749d7)
2009. júl. 7. 21:36

A tegnapihoz képest ezerszer jobban. Igaz most meg a parkolástól parázok és olyan lassan csinálom a dolgokat, hogy megalszik a tej a számban :D Nem merek közel menni a padkához, nem akarok még egyszer padkázni. Na de holnap menni fog!

Vagyis remélem!


Mihánt hazaérek majd írok, hogy mi az újság! Gondolom dél körül már tudok híreket hozni. Remélem nem hamarabb! :)

2009. júl. 7. 21:29
:) menni fog bizony! Ma hogy ment a vezetés? Holnap drukkolok ezerrel! Aztán ahogy tudsz írjál ;)
2009. júl. 7. 21:15

Én már előre röhögök magamon! :D Csak éljem túl azt az órát és legyen már 11:50 -akkorra már csak végzek!


Minden tőlem telhetőt meg fogok tenni -kivétel ha az idegességet nem tudom elhesegetni- hogy sikerüljön. Nyugodt leszek, megfontoltan vezetek, nem kapkodok, a fejem jár a tükrök közt folyamatosan, közben az utat is figyelem. Elengedem a gyalogosokat, betartom a sebességet és remélhetőleg minden táblát figyelek! :)


Menni fog ez öreglány :DDDDDDDDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook