Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


696. moncsicsi83 (válaszként erre: 695. - C066a749d7)
2009. júl. 10. 22:33
Na remélhetőleg 1 hónapon belül már én is ilyen jó kedvvel fogom mesélni a vezetést! Örülök neki,hogy ennyire jól megy és kikapcsol téged! Csak így tovább!
2009. júl. 10. 21:46
Ma kétszer is mentem hosszabban :) De lefulladtam, mondjuk szerencsére már csak visszafelé a házunk előtt :) Szóval nem a főúton :) Így nem okoztam semmiféle forgalmi dugót vagy fennakadást :) De olyan jó volt vezetni,és mostmár a párom nélkül,öcsémmel mentem....:D Jó néha a váltás,hogy mást is szokjak magam mellett :) Legközelebb egyedül megyek...:)
694. moncsicsi83 (válaszként erre: 689. - Platty666)
2009. júl. 10. 21:40

Ha meglesz az első utam, be fogok róla számolni, ígérem!

Mondjuk bevallom kicsit félek az első önálló -igaz párom mellettem fog ülni- utamtól! De majdcsak túl élem probléma nélkül!

693. moncsicsi83 (válaszként erre: 690. - Sütibaba1)
2009. júl. 10. 21:39

Szia! Ahogy a többiek is írták ne csüggedj. Én is két hete még így voltam vele. Egy parkolás és ennek köszönhetően egy padka miatt buktam meg, amúgy szerintem átmentem volna.. 2 hétre rá kaptam időpontot én is, most szerdán át is mentem! Nyugi a következő jobban fog menni és sikerülni fog. Tudom könnyen mondom, de visszagondolva tényleg nem is volt akkora tragédia, mint ahogyan azt aznap gondoltam :)

Szóval kitartás és sok sikert a következő vizsgához. Hány órát veszel még fel?


Majd számolj be, mi volt!

692. kishoresz (válaszként erre: 690. - Sütibaba1)
2009. júl. 10. 21:35
Ne aggódj nekem sem sikerült elsőre. Majd legközelebb. És pozitív hozzáállást, nem vagy béna!!!!!!
2009. júl. 10. 13:36
nyugi,nekem se sikerült elsőre,de másodszor simán ment minden. Neked is menni fog,ne buslakodj. Én is nagyon elszomorodtam az bukás után,de másnap már jobban voltam. Nyugi! Legközelebb majd sikerül ;)
2009. júl. 10. 11:51

sziasztok! látom itt már mindenkinek sikerült a vizsga.. én ma voltam először forgalmin, és meghúztak mert elrontottam a parkolást. (túl kis helyet választottam, és végül nem tudtam beparkolni 30 cm-re a padkától).

most nagyon el vagyok keseredve, legközelebb csak 2 hét múlva mehetek. pedig ma az idő is tökéletes volt (kis eső, azaz kevés biciklis és motoros, a gyalogosok meg messziről is látszódnak az esernyők miatt;D), jó útvonal, kipihent is voltam, a vizsgabiztos sem volt annyira szigorú és mégis.. :( már nagyon elegem van az egészből és szerettem volna, ha befejeződik végre ez a rémálom. már így is 50 órát vezettem forgalomban:(, mert nagyon béna vagyok. ennek ellenére az első 20 percben egy hibavonalat sem kaptam, míg nem jött ez a parkolás.. na hát köszönöm, hogy kipanaszkodhattam magam. :) remélem 2 hét múlva énis boldogan írhokat ide, hogy végre sikerült.. :)

689. platty666 (válaszként erre: 688. - Moncsicsi83)
2009. júl. 10. 09:31

Köszi a választ. Mázlid is volt, de jól is vezettél, úgyhogy MEGÉRDMELTED az "M betűt!

Kis pihi, aztán irány a nagybetűs FORGALOM!

Sok sikert, és számolj be, milyen volt az első utad.

688. moncsicsi83 (válaszként erre: 678. - Platty666)
2009. júl. 10. 07:39

Na jöttem, jól emlékeztem, hogy Neked nem válaszoltam :)

Köszi a gratulációt! Miről kérsz részletes beszámolót? Na jó válaszolok arra a pár kérdésre :)

Egy tök rendes vizsgabiztosnőt kaptam. Mosolygós, kedves, tökre megnyugodtam, amikor megláttam, hogy őt kapom!

Az idő? Vizsga előtt 1-2 órával felhőszakadás volt, utána csepergő eső. Vizsga előtt vezettem és csepergett az eső, mire odaértünk és kezdődött a vizsga, elállt. Vizsga alatt jó idő volt, mire megkaptam a papírom, hogy sikerült, kisütött a nap! :)

A forgalom szuper volt. Vitt magával. Se nem nagy forgalom, se nem kicsi. Gyalogos nem sok volt, úgyhogy nem zavartak be. A dugó is kidugult akkorra, szóval tök szupi!

A többi autós? Különösebb gond nem volt. Volt aki rendes, toleráns volt velem, mint tanulóvezetővel és pl sávváltásnál -vizsgabiztos szerint úgy váltottam sávot, mint egy taxis:D- átengedett, de volt olyan hülye, aki elsőbbségadás tábla ellenére kihajtott elém, szóval fékeztem! :) De nem volt semmi gond.

A 7-es útvonalat húztam, de végül nem teljesen arra mentünk. Megvolt minden, egyirányúból jobbra-balra kanyarodás, egy ívű visszafordulás, parkolás. És nem mentem neki a padkának :D Mondanom sem kell, hogy messzire álltam meg tőle és inkább korrigáltam :DDDDD

Szóval ennyi. Mire vagy még kíváncsi?? :)

687. moncsicsi83 (válaszként erre: 684. - Kishoresz)
2009. júl. 9. 23:16
Hétfőnél hamarabb nem mehetek a suliba a papírért. Úgyhogy szerda leghamarabb, ami az okmányirodát illeti! Állítólag onnantól 2 hét...
686. moncsicsi83 (válaszként erre: 685. - C066a749d7)
2009. júl. 9. 23:15

Köszi :)

Hétfőn megyek majd a papírokért, utána szerdán okmányiroda, szóval szerintem augusztus eleje-közepéig nyugi van nem kell izgulni :) Aztán majd jöhet a mehet!

2009. júl. 9. 21:36
Hajrá Moncsi! :) Én is kimertem menni és egyenlőre még nem okoztam senkiben kárt! :)Neked is menni fog,a lényeg hogy ne félj, max kicsit izgulhatsz...arra kapsz engedélyt :)
684. kishoresz (válaszként erre: 682. - Moncsicsi83)
2009. júl. 9. 20:47
Moncsicsi mesélj ám, hogy milyen volt. Papírokat mikor tudod rendezni?
683. kishoresz (válaszként erre: 681. - C066a749d7)
2009. júl. 9. 20:46
Hát ebben nagyon igazad van. Én is nagyon el tudok keseredni egy-egy hiba után, azon még nem gondolkodtam, hogy feladnám, de igen messzire el tudok jutni. :) Szóval hajrá lányok. Mindenki az utakra. Balesetmentes élvezetes közlekedést kívánok mindenkinek.
2009. júl. 9. 20:26

Kishoresz, köszike :)

Zita engem biztass, engem, hogy majd kimerjek menni oktató nélkül a forgalomba :)

2009. júl. 9. 16:25
na igen,azt is muszáj,mert az elején szerintem mindenkinek szüksége van rá,hogy 1-1 hiba után ne adja föl.
2009. júl. 9. 14:50

Gratulálok Moncsicsi! Ügyes vagy!

Zita, most egymást biztathatjuk, hogy a vezetés menjen... :)

2009. júl. 9. 10:02

:)

most nincs itt senki akit bíztatni kell? :)

2009. júl. 9. 08:44

GRATULA!!!!! Érdemes volt a sok küszködés! Annyira örülök! Kérjük a részletes beszámolót!!!! Milyen volt a VB, az idő, a forgalom? Mit húztál? Vagy ők mondták az útvonalat? Rázós helyzet volt? Többi autós? MINDENT TUDNI AKARUNK!

Most pár nap pihi. Aztán előbb-utóbb találkozunk az utakon!

677. moncsicsi83 (válaszként erre: 676. - Kishoresz)
2009. júl. 8. 22:30

Megvan a vizsga!!!!!!! :) Sikerült! Hibám annyi, hogy gyorsan kanyarodtam, meg egyszer az indexet kint hagytam... Jah, meg sávváltásnál úgy túródtam, mint egy taxis :DDDDD


De sikerült és tök boldog vagyok!


Köszi, hogy szorítottál Te is :) Rengeteget számított, hogy öntöttétek belém a lelket!

2009. júl. 8. 21:54

Sziasztok.

Most tudtam még csak jönni. Mi vaaaaan???????

Moncsicsi?

2009. júl. 8. 21:33
és örültetek ;)
674. moncsicsi83 (válaszként erre: 673. - C066a749d7)
2009. júl. 8. 20:25
Nem ittunk, csak fagyiztunk és beszélgettünk egy nagyot :)
2009. júl. 8. 17:47
oké! :D jó ünneplést...te meg most igyál még amig nincs jogsid :)
2009. júl. 8. 17:36

:PPPP

Na megyek megünnepelni kolléganőkkel, majd jövök!


Addig is balesetmentes vezetést mindenkinek ;)

2009. júl. 8. 17:30
nem mondtad,legalábbis nekem nem...de írtad :D
670. moncsicsi83 (válaszként erre: 669. - C066a749d7)
2009. júl. 8. 17:27

:DDDDDDDDDDDD


Na ez az, hogy az én párom nem dícsér, olyankor csöndben van. Inkább letol ha rosszat csinálnék :D Szóval para megvan. Egyébként mondtam, hogy vizsgán egyszer lefulladtam? :D

2009. júl. 8. 17:25

tuti bejön :) Hidd el bele fogsz szeretni :)

Kb másodszor vezettem már itthon,mikor többször lefulladtam (elsőre jól ment)és úgy jöttem haza,hogy semmi kedvem nincs többet vezetni,aztán a párom csak nem hagyott békén, hogy meg kell szokni, aztán mentem és tök jól ment,na akkor megdicsért,hogy mi van,ezen kellett parázni.....:)na azóta megyek bátrabban és legszívesebben ki se szállnék,csak kéne találni egy benzinkutat vagyis egy olyan kutat ahonnan víz helyett benzint lehet húzni és ingyen van :)

668. moncsicsi83 (válaszként erre: 667. - C066a749d7)
2009. júl. 8. 17:19
Ne boszorkánykodjon kérem szépen, mert még a végén bejön a jóslat :DDDDDDDDDDDD
2009. júl. 8. 17:13
tuti,megfertőzödsz ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook