Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácsot kérnék a párommal kacsolatban! fórum

Tanácsot kérnék a párommal kacsolatban! (beszélgetős fórum)


1 2
57. Doro77
2010. jan. 5. 09:21

...bocsánat de van némi véleményem.lehet valamit félreértettem,de azt kell mondjam,taktikát kellene váltanod.

ŰElőször is,úgy gondolom,ha most halt meg az apukája,akkor az anyukájának elég nehéz lehet eleve elviselni a magányt,és egyedüllétet,és csak a fia maradt neki,másodszor ha valaki szívbeteg,akkor bizony pánikbeteg is lehet és esetleg attól fél,hogy történik vele valami és ő már nem fogja tudni hívni a mentőket,ezért ragaszkodik a fiához,benne bízik.Lehetséges hogy csak ez áll a háttérben,és nem az,hogy téged akarnak kicsinálni,és ők meg betegek,mert megölelik megpuszilják egymást.Az hogy előtted,miért ne,az hogy utána nem megy oda hozzád és nem kezd el téged csókolgatni?!Valószinűleg kellemetlen lenne neki az anyukája előtt,mert veled másképp van,ezt azért tudod gondolom.Nem sok pasit láttam aki az anyja előtt heves csókpartit rendezett volna.Mindegy.

Te pl. azt is megteheted,hogy nem ellenezed azt hogy ott aludjon,sőt,te kérdezted meg,hogy van az anyukája,és segítsen neki,ha szükésg van rá,ilyesmi.Ha látja hogy elfogadod a helyzetet,nem pedig kiborulsz,akkor talán néha tud majd nemet mondani az anyjának is.Tudod amíg tiltanak valamit,addig érdekes csak,hogy direkre csináld.Valószinűleg ő sem érti meg azt,hogy Te nem érted meg,hogy most az anyjának szükésge van rá.

Mindig gondoljuk bele magunkat a másik helyzetébe.

A te apukáddal töürténik ilyen,a te anyukád marad e egyedül,lesz beteg,akkor te miot csinálsz ha arra kér maradj itthon vele?

Nemet mondasz?

2010. jan. 5. 09:01

Sziasztok! Ugyanebben a helyzetben járok, 2 és fél éve vagyunk együtt de még együtt sem aludtunk. A család és munka az első én meg várjak a soromra. Ált. heti 1x találkozunk 2 órára ennyi időt tud rám szánni. De sokszor még a tv elött fekvés meg számitógép is fontosabbak mint hogy együtt legyünk. És már 27 éves!!

Nem a legjobb a kapcsolatom anyóssal úgyhogy én sem szívesen megyek hozzájuk.

Sajnos otthagyni én sem bírom. Próbáltuk már voltak szünetek emiatt, de mindig visszatáncoltam.. Eleinte a szakitással való fenyegetőzés még bejött de már csak legyint rá hd menjek! És akkor én kénytelen vagyok belenyugodni a helyzetbe mert nem változtat soha semmin. Csak röhög a markába, hogy ennyire függök tőle azt hiszi bármit megtehet ugysem hagyom el. Pedig nagyon szenvedek a mostani helyzetben.

55. afb7c53ac0 (válaszként erre: 48. - A19f86804f)
2009. jún. 11. 22:44
Mi történt?
54. Marcsykaa (válaszként erre: 53. - Gina100000)
2009. jún. 11. 22:30
Igen, igen! Ismerősek ezek a szavak! Én már hányszor, de hányszor elmondtam ezt neki! Hogy nem a szavak kellenek, hanem érzések, és hogy nem vagyok boldog már mellete, változtasson! És igen nálam is jött, a szeretlek balabala! És volt már sok utolsó esély is!... Nálam ez nem vált be... de nemtudom elhagyni! szeretem...
53. gina100000 (válaszként erre: 52. - Marcsykaa)
2009. jún. 11. 21:44

Én is úgy érzem hogy nem tudnék nélküle élni. DEEEE,emlékszem arra is, hogy voltam már olyan szerelmes elötte is hogy azt hittem nincs értelme semminek az akkori fiú nélkül.ÉS mégis lett.Jött egy másik egy idö után aki még jobban megfogott és az elözö már mellette eltörpült.Szóval nem lehet olyat mondani hogy csak vele tudsz boldog lenni.Hidd el a pasijainknál van 100x jobb is, kevesebb is,odaadóbb is és szebb is :-) csak még nem találtunk rájuk vagy ök nem találtak ránk.

A másik dolog. Akármennyire is szeretünk valakit, ha nem egy hullámhosszon vagyunk vagy nincs már közös témánk, esetleg nem azt kapjuk töle amit szeretnénk ami minket boldoggá tesz annak ellenére sem kapjuk meg hogy célzunk rá esetleg már kérjük is,ilyen esetben be kell látnunk hogy nem fog müködni bármennyire is szeretnénk.

Én most válaszút elé állitottam.Megmondtam neki amit gondolok róla és azt is hogy boldogtalan vagyok mellette és hogy nem szeretném ha elszállnának az évek felettem úgy hogy egy ilyen kapcsolatban vagyok és megkértem rá hogy engedjen el menjünk szét.Erre jött a szokásos szöveg hogy én jelentek neki mindent nagyon szeret blablabla.

Szavak nem kellenek nekem, éreztesd volt a válaszom.Megkapta az utolsó esélyt amit ha szeret nem fog eljátszani mert akkor lépek.Fájna egy ideig ha igy történne de legalább nem venném el magamtól az esélyét annak hogy találjak egy olyan embert aki boldoggá tesz.Most várom hogyan alakulnak a dolgok és mit fog lépni.

52. Marcsykaa (válaszként erre: 51. - Gina100000)
2009. jún. 11. 11:18
Megfelelő pasi? az a baj nekem nincs olyan, csak ő! Nem is tudnám elképzelni mással, és nélküle az életem!És nagyon is igazad van, hogy tudják, hogy nem engedjük el őket, és így bármit megtesznek, és kihasználják a helyzetet! :(
51. gina100000 (válaszként erre: 50. - Marcsykaa)
2009. jún. 10. 17:18
Marcsykaa! Hidd el éppen ez lehet a baj.Tudják, hogy nagyon szeretjük öket és ezért engednek meg maguknak olyan sokat. Bizony nekem is hiányozna ha nem bújhatnék hozzá és nem a vállán aludhatnék el. Bár egy megfelelö pasi biztosan feledtetni tudná.
50. Marcsykaa (válaszként erre: 49. - Gina100000)
2009. jún. 9. 22:35
Gina! Ha szereted ugysem fogod tudni otthagyni! Nekem is ez a legnagyobb bajom! Ha pedig otthagynám, én lennék az aki utána mondaná, hogy mégis béküljünk ki, mert szeretem, és nem bírom nélküle! Nem menne, hogy este nem jön át, hétvégén nem vagyunk együtt, üres lenne az életem nélküle! :(
2009. jún. 9. 17:15

MÉG HA CSAK AZ ANYJA LENNE AZ ELSÖ HELYEN.

AZ ÉN SZTORIM:

1és fél éve vagyunk együtt.Pénteken és szombaton találkozunk csak (akkor ott alszom,de sokszor van olyan érzésem mintha reggel már alig várná hogy elhúzzak haza) mert sokat dolgozik.De a lényeg, hogy az edzések,a haverok nem maradhatnak ki hétköznap sem.Csak én.Ha panaszkodom neki hogy nem törödik velem,nem foglakozik velem annyit amennyit kellene ez a válasza: Én nem otthon ülök ám reggeltöl estig intézkedek.Eddig toleráltam de már nem megy.Mondtam is neki, hogy teszek magasról a dolgaira hiszen ö sem érti meg hiába mondom neki, hogy nem csak a munka van meg a edzés meg a haveroknak segités hanem vagyok én is.

Könyörögtem már érte hogy foglalkozzon velem, hisztiztem is érte már veszekedtem is érte, szünet is volt köztünk e miatt,szakitani is akartam vele többször is, de akkor jönnek az igéretek meg a nagy szavak hogy csak én vagyok neki,én vagyok az élete meg hasonlok.MEGBIZHATATLAN EGY ALAK MÉGSINCS ERÖM OTTHAGYNI.Mit kellen tennem hogy végre odafigyeljen rám és ne én legyek a sorban az utolso helyen? Lehet a szakitás lenne a megoldás...erösen gondolkodom rajta

2009. jún. 9. 14:48
Sziasztok én nagyon kivagyok. Nem tudom felfogni hogy most mi történt. Az a baj nem értem és nem tudom mit csináljak:(
47. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 1. - Marcsykaa)
2009. jún. 9. 14:45
És csak várni meg várni,meg megint csak várni fogsz...Lesz egy tucat "Hátha...",majd egy tucat "Miért???",és...Fél életed elcseszed.Vagy hagyod elcseszetni...Ja!Ez tapasztalat,mégpedig saját.
46. 0301eb83ba (válaszként erre: 45. - Zsani82)
2009. jún. 5. 22:38

Elég sok évbe telt,mire beláttam,hogy nem fog változni,de sebaj,mostmár ok.vagyok:)))

Köszönöm a jókívánságod:)

45. zsani82 (válaszként erre: 42. - 0301eb83ba)
2009. jún. 5. 22:33

Jajj te szegény!!De az a lényeg hogy te felismerted és ez a lényeg!!

Húú de durva hogy nem érdekli a kisfiú csak az anyja!!

De sztem jó igy neked hogy van egy kisfiad,és nincs szükséged egy ilyen emberre.

Legyetek boldogok a kisfiaddal használjatok ki minden közös percet:)))

44. zsani82 (válaszként erre: 41. - Marcsykaa)
2009. jún. 5. 22:29

Hát sztem ha beszéltek is a pároddal az csak "ideig-óráig"fog tartani míg téged tart fontosabbnak az anyjánál,aztán sztem minden visszaáll a régi kerékvágásba:(((

Mert van erre egy mondás is hogy egy házban egy királynő mellett nem fér meg egy hercegnő!


Látom te még bizol ebben a kapcsolatban,de összegezd a 2évet hogy mikor ki volt a párodnak a fontosabb.

43. 0301eb83ba (válaszként erre: 37. - Marcsykaa)
2009. jún. 5. 22:25

Basszus...

No comment...

Erre már nem lehet mit...

42. 0301eb83ba (válaszként erre: 36. - Zsani82)
2009. jún. 5. 22:24

És ebből a tapasztalatból született egy kisfiú,aki most 12 éves,és az apuciját még mindíg az anyukája érdekli a legjobban,nem a saját gyereke...

Decemberben váltunk el.Előbb kellett volna.Sajnálom azt a sok évet,amit elvesztegettem egy ilyen "férfira".

2009. jún. 5. 22:23
Hát köszönöm mindenkinek a tanácsokat! Ma nem is láttam, már nagyon hiányzik! Most elmegyek a barátaimmal kicsit beszélgetni, holnap pedig muszáj lesz megbeszélni mindent a párommal! Nemtudom keresni fog e holnap, meglátjuk.. Mindenkinek jóéjszakát!
40. 707655fba1 (válaszként erre: 37. - Marcsykaa)
2009. jún. 5. 22:20

Módosítanám az alább általam írtakat: a pasid gázosabb mint az anyja.


Bár a fórum kezdetén nekem pont fordítva jött le.

39. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 29. - Marcsykaa)
2009. jún. 5. 22:20

Ha akarod ezt a kapcsolatot, kénytelen leszek kompromisszumot kötni. A kompromisszum nem egyenlő a megalkuvással. S a fiatal úrral is el kell beszélgetned arról, hogyan képzeli a közös életeteket. S anyukával sem ártana tisztázni néhány dolgot, pl. hol ér véget a családi kontextus és hol kezdődik a privát szféra.

Nem lesz kellemes beszélgetés, de ha nem teszed meg, vagy kilépsz valamiből ami jó, vagy évekig imádkozhatsz azért, nehogy anyuci akkor tartson igényt a kisfiára, amikor épp indultok színházba, vacsorázni, akárhová.

38. zsani82 (válaszként erre: 37. - Marcsykaa)
2009. jún. 5. 22:19

Jajj te szegény!Eltudom képzelni hogy még te érezted magad hülyén!!

Ugyan fiatal vagy,nehogy leragadj már egy ilyennél,majd akkor fogsz az egészen nevetni ha olyat találsz aki tényleg szeret!!Hidd el meglátod hogy igy lesz,és sztem te sem vállalnád be igy a kapcsolatot tovább mikor már tudod előre hogy anyu mindig vinni fogja a friss pogácsát!!!:))))(VAgyis állandóan a sarkatokban lesz)

37. Marcsykaa (válaszként erre: 34. - Zsani82)
2009. jún. 5. 22:17
Igen-igen! Mások is mondták már! Hogy ott mind2en hibásak! És elhiheted elég rossz érzés volt, h miután anyucit megszeretgette, hozzám oda sem jött! Cs ott ültem és néztem, ahogy ölelgeti..
2009. jún. 5. 22:16

Sztem dobós!!!

Találsz te sokkal jobbat aki téged szeret,és nem függ az anyjától!!

Sztem ne sajnáld ezt a kapcsolatot!

Hisz látod itt van Dont Cry akinek tapasztalata van ebben.

2009. jún. 5. 22:15
Most pedig mindenki rám haraxik, mert a páromnak megmondtam, h nem hiszem el, h otthon alszik, csak azért meg anyuci megkérte, mert egyedül van! Hát én is egyedül vagyok, most is... mert azóta nem hívott, úgyhogy őt igazából már ugyérzem nem is érdekli ez az egész! Anyuci megvan, biztonságban, ő vigyáz rá! És rám? az már nem is érdekli?
34. zsani82 (válaszként erre: 29. - Marcsykaa)
2009. jún. 5. 22:14

Hááát ez már durva!Sztem itt már felesleges a kompomisszum kötés,hidd el akármit csinálsz nem lesz a tied!!

Mi az hogy az anyját puszilgatja ha ott vagy?Hát ez egy kicsit morbid!!

Sztem mindketten hibásak a párod is meg az anyja!!

33. Marcsykaa (válaszként erre: 32. - 707655fba1)
2009. jún. 5. 22:13
valószínű..
32. 707655fba1 (válaszként erre: 30. - Marcsykaa)
2009. jún. 5. 22:12
Akkor nem csak a mamával van gond, hanem a pasiddal is!
31. zsani82 (válaszként erre: 27. - Zsani82)
2009. jún. 5. 22:11
azóta helyett azért:)
2009. jún. 5. 22:11
Ja és az nem beteges, hogy még a szexuális életünket is begbeszéli az anyjával?...
29. Marcsykaa (válaszként erre: 25. - 3e0ba54fb8)
2009. jún. 5. 22:10
Ismerem az anyukáját, nem sokat igaz, de szoktam náluk lenni! De olyan rossz érzés az, mikor az anyukáját ölelgeti, puszilgatja mikor én ott vagyok, és hozzám oda sem jön egy ölelésre sem! Tudom hülyeség, de ez van.. nem hinném hogy ezen az érzésemen tudok változtatni.. sajnos..
28. 707655fba1 (válaszként erre: 23. - Ági05)
2009. jún. 5. 22:08

Tudod ez már tényleg beteges. De nem hasonlítható össze az alapszituval. A te pasid 39 éves volt, jelen esetben pedig egy 20 évesről beszélünk.

azért van különbség, nem is kicsi!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook