Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácsot kérnék a párommal kacsolatban! fórum

Tanácsot kérnék a párommal kacsolatban! (beszélgetős fórum)


1 2
27. zsani82 (válaszként erre: 23. - Ági05)
2009. jún. 5. 22:07

Na ez szép,nem jutott rád szabadsága:(((

Hát akkor lehet azóta van egyedül mert sztem ismerik az anyját:)))

Na de végül is te jol jöttél ki az egészből:)))

26. Marcsykaa (válaszként erre: 24. - A6d5a14c21)
2009. jún. 5. 22:07
Van benne igazság, h osztoznom kell! De hogy kiazábol megérts, nagyon sokat kellene mesélnem!
25. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 19. - Marcsykaa)
2009. jún. 5. 22:05

Ha jól értem, semmi kapcsolatod az anyjával, mert te nem mész hozzájuk, nálatok találkozol. Én a helyedben megpróbálnám megismerni az anyját és nem ragaszkodni ahhoz, hogy kettesben legyünk akkor ha náluk vagyunk. Akkor nem fognak betolakodónak tekinteni.

Ha nem is veszed észre, most mind a ketten próbáljátok azt a szegény fiút kisajátítani, ő pedig őrlődik kettőtök között. Tudod, régi mondás, többet ésszel, mint erővel ;)

24. a6d5a14c21 (válaszként erre: 22. - Marcsykaa)
2009. jún. 5. 22:04

Én egy olyan fiút szeretnék aki lelkiismeretes,és miután öreg leszek és beteg törődik velem,mert szeret és mert a lelkiismerete így látja helyesnek...és egy olyan fiút szeretnék,akinek majd olyan barátnője lesz,aki értékeli és tolerálja minden életkörülmény között,akkor is ha milliomos selyem fiú lesz,akkor is ha anyját ápoló átlagos srác...mert nem mindenkinek vannak tökéletes körülményei.Ha vidéken kéne dolgoznia és azért nem lennétek minden nap együtt 8órát akkor is azt gondolnád,hogy ezt nem tudod tolerálni,vagy a hiúságodat bántja pusztán,hogy "osztoznod"kell?


Egyébként mint mondtam,nem tartom elképzelhetetlennek azt sem,amiről Zsani írt.De azért ezek a dolgok nem ennyire fekete-fehérek.Ha nem tudtok kompromisszumot kötni,akkor úgysincs értelme az egésznek,mert akkor egyikőtöknek sem fontos annyira másik,hogy engedjen a saját igazából valamelyest...

23. Ági05
2009. jún. 5. 22:04
Volt egy 39 éves pasim, én 34 voltam akkor. Minden este fél 9-re haza kellett mennie az anyjához aludni (volt saját lakás neki is,nekem is).Hangversenyre mentünk volna,előtte egy órával hívott,hogy az anyja azt mondta,vele kell mennie.(Még nem is találkoztam az anyjával,nem ismert.)Az tette be a kaput,mikor azt mondta,hogy anyával megy nyaralni,velem már nem marad szabadsága.Ekkor hagytam ott.Azóta is egyedül van.Én férjhez mentem.A férjem anyukája is szívbeteg,mindennap felhívjuk,hetente egyszer meglátogatjuk.Örül,hogy mi boldogok vagyunk.
22. Marcsykaa (válaszként erre: 17. - A6d5a14c21)
2009. jún. 5. 22:00
Nem tudnék választani! És nem választás kérdése!!! De az anyjával már többet van mint velem! Te szeretnéd ha a fiadnak azért nem lenne senkie mert te magadhoz láncolod, csak azért mert te nevelted fel, és több közöd van hozzá? Sztem nem..
21. Marcsykaa (válaszként erre: 18. - Dzsigg)
2009. jún. 5. 21:57
:) Tényleg nem jobb, mint az én helyzetem!
20. 707655fba1 (válaszként erre: 13. - 0301eb83ba)
2009. jún. 5. 21:57

Baromi nagy tévedésben vagy!

Ha lányom lenne, akkor is ez lenne a véleményem!

2009. jún. 5. 21:56
Emőci, szerintem is, ha többet tudnál, akkor nem így látnád te sem! Nem kisajátítani akarom, hanem többet belőle! Nap másfél órát vagyunk csak együtt, akkor is itt nálunk, mert nemtudok náluk lenni! Ott nemlehet kettesben lenni! Hétvégén kicsit többet.. de ez így nekem már nem megy! Pedig szeretem!
18. dzsigg
2009. jún. 5. 21:55

Az enyémnek meg nem is az anyukàja hanem a kocsija az elsö:))))))))))

Ha gyerekfürdetésre kerül a sor,akkor ö szalad autot polirozni.

Na ez csak egy kis megnyugtatàs,nem vagy egyedül.

17. a6d5a14c21 (válaszként erre: 12. - Marcsykaa)
2009. jún. 5. 21:55

arra azért nem válaszoltál,hogy Te tudnál e választani anyukád meg a párod között?

Biztos van abban is igazság amit Zsani ír,csak közben azt sem kell elfelejteni,hogy Te 2éve vagy a pároddal,ő meg 20éve neveli,gondoskodik a fiáról...én abszolút nem vagyok anyám szoknyáján ülős típus,sőt sokat vitázunk(igaz fiú sem vagyok)de akármennyire is szerelmes voltam,az soha nem volt kérdés,hogy ha szüksége van rám anyumnak(sajnos van mert látássérült)akkor megyek,mindegy mit terveztem,hol vagy,mi van...talán kicsit másik szemszögből is kéne nézned a dolgot,picit kevésbé ÉN központúan.Amennyiben úgy érzed viszont,hogy ez nem megy neked jelenleg,akkor igen,szakíts a pároddal,mert valószínű akkor nem szeretitek annyira egymást,hogy toleráljátok egymás nehézségeit...

16. 0301eb83ba (válaszként erre: 5. - Marcsykaa)
2009. jún. 5. 21:55
Ha szereted,ne hagyd el.Próbálj beszélni vele.Hány éves a fiúd?
15. 707655fba1 (válaszként erre: 10. - Marcsykaa)
2009. jún. 5. 21:53

Nem voltam lekezelő, csak kívülállóként a megadott infók alapján azt szűrtem le, hogy Te vagy az, aki ki akarja sajátítani a fiút, és nem a mama!


Lehet, ha kicsit több infót adnál, tisztábban lehetne látni a dolgokat.

2009. jún. 5. 21:53
Kedves Marcsykaa! Az én párom is nagyon anyás, csak azt mondom én is: kompromisszum. Ha igazán szeretitek egymást, anyuci nem tud közétek állni. De ehhez neked is kell engedni.
13. 0301eb83ba (válaszként erre: 10. - Marcsykaa)
2009. jún. 5. 21:53

Nem.Azért ilyen,mert fiús anya.

Én is az vagyok,de azok után,amit anyós művelt velem,nem fogom a fiam és a majdani párja életét pokollá tenni.

12. Marcsykaa (válaszként erre: 9. - Zsani82)
2009. jún. 5. 21:51
Zsani! Nagyon jol látod a helyzetet!:) A másik két tesója mivel féltestvérei, nekik még az apjuk él! Azt én is látom, hogy a párom a legfontosabb az anyósnak! És tényleg a feje tetejemre is állhatok, semmi sem fog változni..:( Akkor hagyjam el?
11. 0301eb83ba (válaszként erre: 9. - Zsani82)
2009. jún. 5. 21:50
Habár nem nekem van címezve,de:Nagyon jól látod a dolgot...Szerintem.
2009. jún. 5. 21:49
nem egész éjszaka! Ezt nem is mondtam! De a párom szobája "átjáró ház"! A tesója szobájába cs az ő szobáján keresztül lehet bemenni... Aztért vagy velem ilyen lekezelő mert csak 19 vagyok, és ilyen problémám van?
2009. jún. 5. 21:48

Drága Marcsykaa

Hát ma pont egy ehhez hasonló témát boncolgattunk egyik barátnőmmel,és szegény panaszkodott ő is hogy már elege van abból hogy a párjának az édesanyja fontosabb,mint ő.

És bár ismerni kéne jobban a sztorit meg a kapcsolatotokat,meg az anyóssal való viszonyt,de én az ilyenekből azt vágom le

hogy ez a tipikus "anya kedvence"és te fejre is állhatsz ez nem fog változni(bár mondom ez attól is függ hogy milyen a kapcsolatotok,és nem bántásnak irom)

Feltételezem hogy te állandó harcban állsz a pároddal,hogy neki ott vagy te,anyucit jó lenne hanyagolni,mert én elhiszem hogy szivbeteg de azért ne használja már ki a fiát,és ne kötözze már oda magához.És merem állítani hogy az anyuka valahol ezt ki is használja hogy a fia nem mondd neki ellent.

És a másik két tesó?Őket miért nem rángatja?


Vagy nagyon rosszul látom a dolgot?

8. 707655fba1 (válaszként erre: 4. - Marcsykaa)
2009. jún. 5. 21:46
Ne akard bemesélni, hogy egész éjszaka ott ül a nyakatokon!!!!
2009. jún. 5. 21:45
a fiú 20! És szó sincs arról, hogy ki akarom hogy zárja az anyját az életéből! De mégis... lazítani lehetne rajta! Szó volt az össze költözésről, de ő nem, mert nem hagyja ott anyucit..
6. 707655fba1 (válaszként erre: 2. - 0301eb83ba)
2009. jún. 5. 21:44

Ha az adatlapnak hinni lehet, 19 éves a nagylány. Mennyi lehet a fiú?


Ha az én fiam (most 17) kizárna az életéből egy lány kedvéért, meg is nyúznám!!

5. Marcsykaa (válaszként erre: 2. - 0301eb83ba)
2009. jún. 5. 21:44
Már lassan én is így gondolom! De szeretem, és nem tudom otthagyni... pedig valamit lépnem kell
2009. jún. 5. 21:43
Te szívesen aludnál a párodnál, ha az anyja bemenne a szobába és kirobbantani nem lehet, mert ott ül bent? Nemtudom de kettesben ott nem lehet lenni... ezért sem alszok ott
3. 707655fba1 (válaszként erre: 1. - Marcsykaa)
2009. jún. 5. 21:42

Kompromisszumot kell kötni.

Nem Ő alszik nálatok, Te alszol náluk.


Te választanál anyukád és a párod között?

2009. jún. 5. 21:42
Ha 2 év óta anyuka van az első helyen,ezután is ott marad...Mindíg ő lesz az első.Te meg tönkrevágod az életed----tapasztalat,sajnos.
2009. jún. 5. 21:39

Szeretnék tanácsot kérni, ti mit tennétek az én helyzetemben!

A story a következő! 2 éve vagyok együtt a párommal, de sajnos most jelentkeznek nagyobb gondok! A párom édesapja meghalt, édesanyja szívbeteg! Nagyon ragaszkodik ezért az anyukájához, de már ugyérzem túlságosan, és neki csak ő az első!

Ma olyan helyzet alakult, hogy nálam alszik ( nem élünk együtt), és közölte, hogy mégsem tud ittaludni nálam, mert az anyukája megkérte hogy aludjon otthon mert egyedül lenne! Na én is egyedül alszom, mert a szüleim nincsenek itthon, és nem szeretek egyedül aludni! Hát erre nagyon mérges lettem, nem hiszem el hogy megint az anyukája az első.. Mikor jönne hozzám hétköznap, akkor sem ér ide időbe, mert az anyukája feladatot adott neki a ház körül, és azt mindig megcsinálja! Én pedig csak várok, és várok, hogy mikor jön! Pedig van még két féltestvére, ők is ugyan ugy tudnának segíteni, vagy többet tenni! Már ugyérzem nekem ebből elég! Nem tudom elviselni hogy anyuka van az első helyen! Rosszul teszem, ti mit tennétek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook