Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Talán sikerül fórum

Talán sikerül (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Talán sikerül

105. Sz.F.Kata (válaszként erre: 104. - Szöszi71)
2011. febr. 24. 09:43
azt szeretem sőt még a lánykáim is
104. szöszi71 (válaszként erre: 99. - Sz.F.Kata)
2011. febr. 24. 09:42

A gyümivel is vigyázz, mert abban is van cukor és lehet hízni tőle.

Próbáld meg, hogy este vacsi helyett kiwit eszel, nagyon jól égeti a zsírt:)

2011. febr. 24. 09:41
nagyon szeretném csk az a baj amikor a gyerekek meg a férjem vacsiznak nem mindig birom ki
102. habnyak (válaszként erre: 100. - Sz.F.Kata)
2011. febr. 24. 09:38
oké, megnézem.Köszi.
101. habnyak (válaszként erre: 99. - Sz.F.Kata)
2011. febr. 24. 09:37
Én 164 centisen voltam kilencven, egy gömböc. Most 76-ra sikerült magam letornázni, nem egész két hónap alatt.Határozd el magadban, aztán egy étrendet állíts össze magadnak. Mellette egy kis torna, meglátod meglesz az eredménye.
2011. febr. 24. 09:36
nem ugrálos de ird be yutube-nés kiad néhányat ami tíz perces de nagyon tuti
2011. febr. 24. 09:34
Probálok én is délután már nem enni pékárut csak zöldség félét meg pulyka sonkát meg gyümölcsöt de ugyérzem nem elég mert meg sem mozdulnak azok a fránya kilók pedig nagyon szeretném visszanyerni azt a sulyomat ami voltam vagyis 53kg de az 55 is jó lessz mert most 75 kg vagyok és csak 157 cm
98. habnyak (válaszként erre: 94. - Sz.F.Kata)
2011. febr. 24. 09:32
Az miféle, ugrálós? Nem hallottam még róla. Egyébként hány kiló vagy ha szabad kérdeznem?
97. habnyak (válaszként erre: 95. - Szöszi71)
2011. febr. 24. 09:31
Úgy legyen!
96. habnyak (válaszként erre: 88. - Sz.F.Kata)
2011. febr. 24. 09:30

Szia!

Üdv köztünk. Nos lehet, hogy nem fogod elhinni, de tavaly nálunk elment napi másfél kg kenyér. Én egyedül, csak vacsira megettem felet. Január elseje óta viszont egy falatot se, az első héten nagyon hiányzott, most már egyáltalán nem.

95. szöszi71 (válaszként erre: 93. - Habnyak)
2011. febr. 24. 09:28

Végülis ez meglesz nyárig:)

Csak kitartás és akarat!:)


Hajrá, mindent bele!:)

2011. febr. 24. 09:28
próbáltatok már a step aerobikot???nagyon jó tíz perc után totál kifulladtam jó lehet hogy ez az miatt is van hogy duci vagyok de szerintem nagyon jó
93. habnyak (válaszként erre: 91. - Szöszi71)
2011. febr. 24. 09:27
Összesen 25 kg-t szeretnék. Ha a mai mérésem valós, akkor még 11-t.
92. habnyak (válaszként erre: 85. - Dávid herceg)
2011. febr. 24. 09:25

Szia!

Hát gratula.Biztosan azért van izomlázad, mert ügyi voltál. Csak így tovább.

A cigit tényleg nehéz letenni, már én is próbáltam. Terhesség alatt kibírtam, de utána visszaszoktam.

91. szöszi71 (válaszként erre: 90. - Habnyak)
2011. febr. 24. 09:25

Azt nem hiszem, hogy Te lennél az oka annak, ha nem megy veletek sehova. Szerintem csak az, hogy szeret otthon lenni, szereti a kényelmet:)

Azért a fogyi jót fog tenni a Te önbizalmadnak és arra tényleng kíváncsi leszek, hogy a férjed változik-e -majd ha lefogytál- valamerre.


Hány kg-tól szeretnél megszabadulni?

90. habnyak (válaszként erre: 87. - Szöszi71)
2011. febr. 24. 09:22
Ez olyan jó. Én is már úgy elmennék egy kicsit valamerre, mindegy hogy mivel, csak együtt legyünk. Tavaly két hétig könyörögtem neki, hogy menjünk ki a gyerekekkel a játszótérre. Nagy nehezen rászánta magát, hazafelé pedig fagyiztunk egyet. Jól éreztük magunkat, csak megindulni volt nehéz.Hiszed vagy sem nekem már egyre sűrűbben fordult meg a fejemben, hogy lehet azért nem visz sehová mert szégyelli hogy ilyen kövér a neje. Most azért is szeretnék csinos lenni, kíváncsi leszek vajon változik-e valami.
89. szöszi71 (válaszként erre: 88. - Sz.F.Kata)
2011. febr. 24. 09:20

Szia!


Kell nagyon a kitartás és az akarat.

A kenyeret próbáld meg felváltani teljeskiörlésű, magvas péksüteményekre és ha lehet akkor csak reggel egyél egy kicsit. Akkor biztos sikerülni fog a fogyás:) Nyárig még van idő, de kevés:)

2011. febr. 24. 09:19
Szia nagyon jó hogy ilyen kitartó vagy nekem is az kellene mert júniusig le kellene minimum 15kg-ot fogynom de a 20-kg is mehetne de valahogy a kenyeret nem bírom elhagyni
87. szöszi71 (válaszként erre: 84. - Habnyak)
2011. febr. 24. 09:17

Sajnos még nem próbálkozott, pedi már volt olyan is, hogy nagyon rosszul lett és megfogadta, hogy soha többé, de csak 2 napig tartott:(

A páromnak van motorja, még akkoriban vette ahogy megismerkedtün, azzal szoktunk kirándulgatni járni és még az Anyukájáékhoz Pestre is. Ebben csak az a rossz, ha nincs jó idő nem érdemes elindulni.

86. Sz.F.Kata (válaszként erre: 69. - Meelii1987)
2011. febr. 24. 09:16
Szia szerintem ennyi mozgás nagyon elég nem csodálom ha nincs kedved ezután még pluszban tornázni nekem se lenne .
2011. febr. 24. 09:15

Sziasztok! Jó reggelt!

Hogy aludtatok? Szerencsére ma éjjel fiam nem kelt fel, így én is kialudhattam magam. :D A tegnapi tornától egy kicsit izomlázam van. Ezek szerint jól csináltam. :D

Az én párom még mielőtt megismerkedtünk volna ivott, állítólag nem is kicsit. De egy nagyon hányós buli után megfogadta, soha többet. Azóta rávenni se lehet egy kortyra. :D Szerencsére!!! Viszont ott van a dohányzás. Meg lett beszélve, ha megszületik a fiunk leszokik róla. Nem hogy nem szokott le, inkább egyre többet szív belőle. :( Hiába mondja, hogy nem tudom milyen letenni, mert biza sajna én is cigiztem. De én letettem!

84. habnyak (válaszként erre: 83. - Szöszi71)
2011. febr. 24. 09:07
De nem is próbálkozott még vele? Szerintem neki is jobb lenne. Na nálunk ilyen közös programok nem voltak, semmi.Kirándulás?Azt sem tudom mi az, igaz, hogy apa nem iszik,de nem járunk el sehová.Néha-néha elmegyünk a keresztanyjáékhoz, meg megnézzük a nagymamáját, de azon kívül semmi.
83. szöszi71 (válaszként erre: 82. - Habnyak)
2011. febr. 24. 08:45
Szerencsére egyébként semmi gond nincs köztünk, csak ez az ital. Olyan szépen elvagyunk együtt:) Szeretünk mindent együtt csinálni a konyhában, szeretünk együtt kirándulni, stb. Az a baj, ha szóváteszem akkor felháborodik a dolgon, hogy higgyem el, nem egyszerű dolog. Én ezt tudom, de meglehet tenni. Én is megtettem, hogy lefogyok 10 kg-ot, nekem se volt könnyű az elején, de már most nagyon jól érzem így magam a bőrömben:)
82. habnyak (válaszként erre: 81. - Szöszi71)
2011. febr. 24. 08:40
Hát igen az valóban gyönyörű ajándék lenne a részéről. Én azóta mióta apát megismertem teljesen megnyugodtam.Annál nincs nagyobb kincs amikor otthon nyugi van.
81. szöszi71 (válaszként erre: 80. - Habnyak)
2011. febr. 24. 08:37

Szia!


Ez nagyon jó, hogy a párod egyik napról a másikra letette az italt és a cigit.

Az én párom is azt mondja, hogy csak így lehet, de még semmi. Ő buszsofőr és szerencsére hétköznap nem ihat, de sajna jön a hétvége mikor szabad és szombaton bepótolja. Ilyenkor nagyon rosszul érzem magam, mert ha többet iszik akkor ébred és alszik. Szóval marad a vasárnap mikor együtt lehetünk, de ez kevés. Vasárnap már megiszik 1-2 sört és utánna semmi, mert tudja, hogy másnap korán megy dolgozni. Közeleg a szülinapom és megfogom neki említeni, hogy az lenne a legnagyobb ajándék tőle, ha letenné az italt.

80. habnyak (válaszként erre: 79. - Szöszi71)
2011. febr. 24. 08:28

Szia!

Hát erre én is tudok egy nagyon jó példát mondani neked.Az én volt férjem megismerkedésünk után kb. három hónapra kezdett el aktívan iszogatni.Bevallása szerint előtte is ivott, de ezt akkor még nem tudtam.Olyan szinten belemerült, hogy éjszakánként eltűnt, volt hogy búcsúlevelet is hagyott, hogy mennyire szeret de ő most véget vet az életének.Akkor még én hülye szaladtam a rendőrségre, hogy eltűnt és keressék meg.Álmatlan éjszakák, stb...Aztán egyik éjjel zörejeket hallottam a padlásról.Éjszaka nem mertem felmenni, de reggel az volt az első.Képzeld párna, paplan fenn, vele együtt persze és kb 15-20 sörösdoboz, borosüvegek, szóval minden.Mikor megláttam azt hittem szívinfarktust kapok.Addig-addig könyörögtem neki, hogy ezt ne csinálja, persze ígéret nálunk is volt bőven.

Három évig tűrtem, de mikor menekülnöm kellett előle, akkor befejeztem.Nehezen, de sikerült elválnunk.

A mostani párom is nagyon ivott azelőtt, elmondása szerint volt 4-5 nap egy huzamban amikor részeg volt.Én akkor még őt nem ismertem, de a családja is alátámasztotta hogy így volt.Tavaly decemberben volt 3 éve, hogy egyáltalán nem iszik.Semmit!

Úgy szokott le, hogy szilveszter estéjén éjfél előtt pár perccel megitta ami még volt a pohárban és mikor éjfélt ütött az óra, akkor megfogadta, hogy soha többé.Letette az italt és a cigarettát is. Elmondása szerint az első hét volt a legnehezebb, nem volt perc, hogy nem kívánja, de ő eldöntötte, hogy így lesz és hála az égnek most is így van.

79. szöszi71 (válaszként erre: 78. - Habnyak)
2011. febr. 24. 08:06

Szia!

Jó reggelt!


Itt is esik a hó.

Mindenféleképp a fejben kell eldönteni bármit is akarunk, egyébként nem fog sikerülni, na meg persze hozzá kell, hogy társuljon a nagy akaraterő. Pld-ul tegnap főztem egy kis spagettit, egy kis tejfölt összekutyultam spagettikrémmel. Nagyon szeretem, de megálltam, hogy ne egyek este belőle, és ma ebédre hoztam el egy kis sajttal a tetején. A párom nem tudott ellenálni neki, este két tányérral bevágott. Mondta is, hogy nekem nagyon nagy az akaraterőm, de neki semmi. Neki viszont az italról kellene lemondania, de sajnos 4. éve várom, hogy letegye. Egyszerűen még mindig nem látom az igyekezetét, hogy ne igyon. Az ígéret persze megvan.

78. habnyak (válaszként erre: 77. - 116212323c)
2011. febr. 24. 07:34

Szép jó reggelt mindenkinek!

Itt éppen szakad a hó, úgyhogy a tavasz még várat magára.

Igen Szindy, abban igazad van, hogy az akaraterő nagyon fontos. A mozgás pedig elengedhetetlen.De ha a cigiről, az alkoholról akarunk leszokni vagy adott esetben életmódot "akarunk" változtatni akkor is a fejünkben kell először is rendet rakni, minden ott dől el.Legalábbis szerintem.

2011. febr. 23. 22:42

Saját észrevétel:

a lefogyás illetve a diéta teljesen más mint leszokni az alkoholról vagy a cigarettáról! és mégis olyan!

én egyik napról a másikra hagytam abba a dohányzást-nem lehet azt mondani hogy nincs akaraterőm...

Számtalan diétán vagyok túl, és végül arra jutottam hogy nem diétázni kell, hanem életmódot változtatni...el is kezdtem már több mint egy hónapja, bizonyos általam felállított szabályok között élem a napjaimat, minden este edzek! mégis a kilók többet mutatnak, de a centik lefelé mennek, kissé ellentmondásos a dolog...de mindegy mert amikor felhúzom a nadrágomat és szinte leesik rólam az magáért beszél...

Szóval ahhoz hogy az ember egy x-tizenéveken keresztül megszokott életen változtasson sokkal nagyobb akaraterőre van szükség minthogy letegye a cigit valaki...persze ez az én meglátásom csak...

Igenis nem mindegy mit eszik az ember, mikor és mennyit!!!!!

és a mozgás, ha valaki fogyni akar ez kihagyhatatlan!!!!!

2011. febr. 23. 18:32

Sziasztok!

Most elköszönök, mert apa jön a géphez. Majd holnap beszélünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook