Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » T-com mobilnet számlázás fórum

T-com mobilnet számlázás (beszélgetős fórum)

2009. okt. 19. 21:08

Nekünk voda van. Az első 3 hónap ( azt hiszem ) korlátlan volt. Most 5 gigát fizetünk. De mindig 1 giga alatt van a forgalom. Nem töltünk le semmit. Csak a t-onlines levelet nézi, de azt se mindig.

Ja a páromé az a net, ő csak onlájn játékozik..

7. 7ed48e33ee (válaszként erre: 6. - Szatyika)
2009. okt. 19. 09:42
Ismerős...szerintem nekem is ez volt...nekem amikor már magas számla jött nem fizettem kész...nem érdekelnek!!!
6. szatyika (válaszként erre: 2. - Addy)
2009. okt. 19. 09:26

Előfizetéses volt.

És 1 GB-onként 10000 Ft ot számoltak hozzá:-(

5. 7ed48e33ee (válaszként erre: 1. - Szatyika)
2009. okt. 19. 09:25
én nem fizettem nekik , semmit, mert nem tájékoztattak, hogy az 5gb mire használható,ismerőseim szerint ez csak e-mail írásra alkalmas, soha nem töltöttem le semmi...lényeg én nem fizetek, mert szolgáltatást nem kaptam...egy szemét cég szerintem, mert csőbe húzzák az embereket...aztán meg küldik a számlát....
4. 7ed48e33ee (válaszként erre: 3. - Emma*)
2009. okt. 19. 09:22
Én is előfizettem a T-mobile-nál és egyáltalán nem voltam elégedett!!!Akadozott a net, és amit aláírtam szerződést, nem kaptam kellő felvilágosítást.Azt hittem korlátlan a net használat hisz ezt mondták,2 hónap után 60 ezer ft-os számlát küldtek....meg ilyenek. Én nem ajánlom senkinek!!!! Tesómnak Pannon van az viszonylag jó de ott is voltak problémák...mert a modem mindig elromlik.
3. Emma* (válaszként erre: 1. - Szatyika)
2009. okt. 19. 09:15

Szia!


Éppen az ilyen és egyéb negatív dolgaik miatt szűntetem meg a mobilnetemet. Nagyon sokat mérgelődtem és a pontatlan számlázás csak betette a kaput.

2. addy
2009. okt. 19. 09:08
Előfizetéses vagy feltöltős?
2009. okt. 19. 08:59

Sziasztok!Az a problémám hogy volt egy T-comos mobilnetem 5 Gb os korláttal.Honapok alatt rendszeresen mindíg ugyan úgy használtam (használtuk) majdnem minden hónapban több GB -nyi adatforgalommal többet mutatott a számla mint 5 GB ..

ez akkor nem is lenne probléma ha a részletes számlán pl. nem lenne olyan számlázási dátum ,idő amikor 100% osan tudom hogy éppen a zsebemben volt a szerkezet és nem is volt kommunikáció..a másik dolog hogy többször jött egy külföldi SMS- a mobilnetre amit nem tudtam beazonosítani...és a lényeg hogy előtte egy Pannonos ugyan ilyen volt most meg egy Vodafonos mobilnetem van és a felhesználás teljesen ugyan olyan mint a T-comosnál és a mostani adatforgalmak kb a felét teszik ki mint amit a T.com számlázott ki...

Tudna valaki segíyteni hogy ilyenkor mit lehetne tenni??

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook