Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a teendő az alábbi internetes számlázási ügyben? fórum

Mi a teendő az alábbi internetes számlázási ügyben? (tudásbázis kérdés)

2009. jún. 4. 23:59

Bemennék és megmondanám hogy nem fizetem ki, mert nem az én nevemen van. Enyi. És azért, mert letiltják x időre, azt neked honnan kéne tudnod????

Szerintem panszold be őket a fogyasztóvédelemnél!

2009. jún. 4. 18:29
de szerintetek???ti mit tennétek a helyemben???
2009. jún. 4. 18:13

Én sajnos nem tudom mit kellene csinálni :(

Sosem voltam ilyen helyzetben :(

De remélem mihamarabb megoldódik! Sok sikert!

2009. jún. 4. 18:11
????????????senki??nem hiszem h senki nem volt még hasonló helyztben... :(
14. lexi018 (válaszként erre: 13. - Lexi018)
2009. jún. 4. 18:06

ja,és mondtzák ha ma is kifogják,nem a net miatt,mert igaz h május 18ig be kellett volna fizetnem,de még van 2felszólításom,ami nem jött ki,hanem a kedves EXlakótás miatt,mert neki már kiment 2felszólítás ,ugyanis megint nem fizeti a számláját!!!!!!!!!!!



Mit tegyek?

2009. jún. 4. 18:03

megont én vagyok:)

Ti mit tennétek a helyemben????

Ugye az van,h a volt lakótársammal vettünk együtt t-mobileos netet,az ő nevére irattuk,de s aszámlafizető én lettem,mert jobban nekem kellett.Közben szétköltöztünk,és a net nálam maradt,viszont az ő nevén van,nem lett átiratva.

Neki meg van egy msáik telója,és áprilisban nem fizette be ateló számláját,és kikapcsoltál az egészet.A telót és a netet is,mivel az ő nevén van,hiába van nálam.3hétig vcolt kikapcsolva,1hétig használtam(3Gigás),és kijött a 8000s számla,ebből ugye 4000 a havidíja.Azt mondták,mivel ki volt kapcsolva,ezért 1.5gigára korlátozták a felhasználhatóságát.És ezt én honnan szopjam ki????most mit tegyek?saztem ezt nekem kell befizetnem???vagy a fennmaradó 4000ftot fizesse ki az,aki miatt kikapcsolták????vagy hogy legyen????mert hiába én neteztem,miatta kapcsolták ki,és nem kaptam értesítést róla h korlátozták 1.5gigára!


(kiscsajszi mondja a mobileban,hogy ez benne van a tarifás papírban...mondom nincs olyanom...akkor meg az internetem.........---hát a k...a any....t ,méghogy nem zsákbamacskát árulnak???sztem ennek igenis a szerzősében kellene benne lennie...)

Most sztetek ki fizeti a fennálló,havidijon kivüli 4000-T?????

2009. jún. 2. 20:58
és akkor szted most mit tegyek???
11. correct (válaszként erre: 4. - Lexi018)
2009. jún. 2. 19:41
Ez nem a "kurva" hibája, hanem azé aki nem fizette be a számlát. Sajnos jogos, hogyha le lett tiltva akkor kevesebb használható fel, és ha túlléped, akkor 1kb 1 ft. Nekem ilyen alapon jött ki 29 ezres egyetlenegyszer, pedig nekem 5GB-os. A részletező számla tényleg annyi, de csak, ha elviszed magaddal, hogyha helyben megtekinted akkor ingyenes, és utána összetépik. Én is kértem, és ingyenes volt, ha már elvittem volna akkor nem.
2009. jún. 2. 18:57

Fogysztóvédelem vagy ilyemi?

Jogi segítség?

9. GILL
2009. jún. 2. 18:43
A t-mobilra már többen panaszkodtak. Nekem hála nem az van. Hogyan gondoltad a segítséget????
2009. jún. 2. 18:26
amugy meg nem lehet emondani,mert 2éves a hűségnyilatkozat,és még van belőle 1év.
2009. jún. 2. 18:26
nem ajövőre gondolok,,hanem ezt hgogy oldjam meg.....
6. c42aaaac41 (válaszként erre: 3. - Lexi018)
2009. jún. 2. 18:24
keress másik szolgáltatót!
5. c42aaaac41 (válaszként erre: 3. - Lexi018)
2009. jún. 2. 18:24
keress másik szolgáltatót!
2009. jún. 2. 18:23

a számlám 8000lett....bementem,e a nő(csak kurvának irom,mert annyira felhuzott),szóval az a kis kurva elkezdi,h nem lett túllépve.csak mivel le volt tiltva 3hátig,igy csak a 3GB felét használhattam volna el abban a hónapban.És ugye azt meg túlléptem,igy lett 8000.Aha...mondom neki,oké,akkor mutasd meg a szerződésben..persze h nem tudta,elkezdi az nálam van és nézertt rám a bárgyú fejével.Most megkeresrtem a szerződést és még VÉLETLENÜl sincs benne ilyen.Meg ez mi,mekkora hülyeség....annak annyi a havidija és egy hónapban én akkor netezem le a 3GB-ot,amikor akjarom.nem??mit tegyek??mert ezt nem fogom befizetni,az tuti...


A másik meg h olyan a számlájuk,hogy el sem lehet rajta igazodni.Részletező számla kérése 1500ft.Mert???azért mert kinyomtat 2oldalt???segítsetek kérlek....

2009. jún. 2. 18:20
van nekem a t-mobilenál egy 3GBos netem.Nme az én nevemen van,de én használom.Áprilisban 3hetet ki volt kapcsolva(az előfizető miatt,mert nem fizette be a saját telefonszámláját) és én kb 1hétig tudtam használni.Ennek 3500ft ahavi dija,3gb után számláznak.És 50 és 100%nál küldenek róla értesitő smst.Én az 50%osat megkaptam és enyni.A számlám 8
2009. jún. 2. 18:19
mindjárt irom ám:)
2009. jún. 2. 18:19
Mi a teendő olyankor, ha...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook