Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » T-Com Gyerek Sziget fórum

T-Com Gyerek Sziget (beszélgetős fórum)


4. mandy (válaszként erre: 3. - Merci)
2007. jún. 29. 14:42
Nekünk minden hétvégén közbejött valami. Jövő hét végén tervezzük. Majd beszámolok :)
2007. jún. 29. 14:34

Volt valaki azóta a gyerek szigeten? Milyen volt?

2 év alatti gyerekkel érdemes kimenni?

Még nem mertünk nekivágni.

2. mandy (válaszként erre: 1. - Merci)
2007. jún. 4. 08:09

Szia!

A nagylányom 8 éves, mi három éve mindig kimegyünk. Nagyon jó kis hely, a gyerekek nagyon élvezik. A tömeg elég nagy szokott lenni, és néhány játéknál (persze a jobbaknál) van hogy sorba is kell állni. Úgy oldottuk meg párszor, hogy én pl sorbaálltam, addig Klau még játszott valami mással, vagy elmentek fagyizni, aztán mikor visszaértek, már majdnem mi jöttünk :) Hát ez a szülők sorsa.

De tényleg nagyon jó kis játékok vannak. A nagy részük ingyenes, azaz a T-Com szponzorálja, de persze odagyűlik ilyenkor pár forgóka, dodzsem.....a haszon reményében, tehát ezek fizetősek :)

Nem tudom mit írjak még, kérdezz :))

2007. jún. 3. 23:56
Tapasztaltabb anyukáktól kérdezném, hogy milyen a gyerek sziget, hány éves kortól érdemes kivinni a csemetéket, mire kell felkészülni a kirándulással kapcsolatban, nagy szokott-e lenni a tömeg, stb, stb, stb, minden érdekel!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook