Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szüléskor gátvágás mikor szükséges? ki hogyan élte meg? fórum

Szüléskor gátvágás mikor szükséges? ki hogyan élte meg? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
9. Ada12 (válaszként erre: 7. - Annika21)
2008. febr. 28. 15:16

Ott akkor nem fogsz ilyenekre gondolni, nekem elhiheted.


Mikorra várjáktok a bébit?

2008. febr. 28. 15:15

Sziasztok,

nálunk első szülésnél mindenképp alkalmazzák.

Én nem éreztem,csak hallottam a "sljakk"-ot.

Előtte kissé bosszantott,hogy miért nem adnak lehetőséget vágás nélkül szülni,de mivel már tudom,milyen iszonyatosan erős a nyomni akarás,hálás vagyok,hogy a doki vágott,mert nem tudtem volna visszatartani..így repedés lett volna a vége.

2008. febr. 28. 15:15
láttam már műtétet és hátborzongató hallani ahogy az élő bőrt húst vágják az ollóval és recseg... :S
2008. febr. 28. 15:14

Nem, akkor lehet, ha esetleg kicsi a gyerek, nem ez rossz szó, szal nem olyan nagy, v ha tágul annyira. H areped az nagyon súlyos következményekkel járhat.


De szerintem ne nézz ilyeneket.

5. Ada12 (válaszként erre: 2. - Ada12)
2008. febr. 28. 15:13
Mármint a varrásnál van ott a lurkó, a gátmetszést meg a szülés alatt észre sem veszed.
2008. febr. 28. 15:13
igen általában minden anya ezt mondja hogy aboldogságtól nem fáj....én csak videon láttam de elég durvának tünt. de láttam olyat is akinek nem vágtak.ez akkor lehet mikor már többször szült?
2008. febr. 28. 15:12
A gátmetszést legtöbben észre sem veszik,mivel általában a fájás csúcspontján végzik,tuti nem arra koncentrál a nő....én nem fejteném most ki szükséges e és mikor,mert sok vitát szült már,ki hogyan látja.Mindenesetre a gátmetszést észre sem vettem,viszont a varrás mindkét esetben kellemetlenebb élményként maradt meg bennem mint maga a szülés!
2008. febr. 28. 15:12

Akkor szükséges, ha egyébként repednél (ne haragudj de nem tudom másképpen írni),mert akkor akár rossz felé is mehet :(((


Nekem nem fájt, a varrás is elviselhető volt, mivel a szülés elég fájadalmas, ezeket már észre sem veszed, sőt akkor már ott van a lurkód és mindent, de mindent elfelejtessz. :)))

2008. febr. 28. 15:10
Szüléskor gátvágás mikor szükséges? ki hogyan élte meg?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook