Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szülés utáni orgazmus.... fórum

Szülés utáni orgazmus.... (beszélgetős fórum)


2009. nov. 21. 21:11

sziasztok...

nekem most 4 hónapos lesz a babám,de apával még csak egyszer bírtunk együtt lenni,mert én nekem hiába van igényem rá,a testem nem akarja...rohadtul fáj,császáros voltam én is...türelmesek vagyunk,mert ezt nem lehet erőltetni....elötte nagyon jó volt,és most az az egy alkalom is,remélem olyan lesz majd késöbb mint elötte..

7. Crystall (válaszként erre: 1. - Ff1c84cae8)
2009. nov. 21. 17:51

Szia! Én egész végig a terhességem alatt nagyon kivántam a szexet és szülés után két héttel már kiváncsi voltam, hogy minden ugyanolyan jó lesz e mint elötte...és az volt:-) A szex az 4 hét után ment, elöször elég fájdalmas volt de már nagyon kivántuk és fokozatosan egyre jobb lett.

Egyébként elég vicces volt amikor a tejem kispriccelt az apukára orgazmus közben:D

Szóval szerintem szabad, nekem is volt rá igényem és nem lett semmi baj. Egyébként természetes szülésem volt és nagy babám (4150g-os).

2009. nov. 21. 13:55
En 10 hetig utana gondolni sem tudtam ra (pedig gyorsan gyogyult a sebem), de ami jol esik, az mehet, csak ovatosan.
5. Re87
2009. nov. 21. 13:42

Nekem még 6ik hét után is nagyon fájt jó sokáig.:(

El is voltam keseredve nagyon,hogy sose fog elmúlni,de aztán elmúlt szerencsére.

2009. nov. 21. 12:55

Hű ez bíztató:)

Ma kicsit rosszalkodtunk,de odáig nem jutottam el, mivel féltem hogy nem e okoz gondot a méhösszehúzódás.

De szerintem este próbálkozunk:)

bár még csak 2 hete szültem..

2009. nov. 21. 12:37

Szia!

Mi nem birtunk volna ki 6 hetet igy 4 hét után nem hüvelyi orgazusban volt részem és semmi gond nem lett pedig sajnos császáros volt a kisfiam :(

2009. nov. 21. 12:35

Szia!!


A tilalom leginkább a méhre vonatkozik és persze a varratok gyógyulására!!6 hét kell neki állítólag (méhnek) hogy regenelálodjon!!De mivel nem hüvelyi orgazmusról beszélünk és igényed is van rá semmi gond nem piszkálsz ott bent semmit sem!!:)

2009. nov. 21. 12:33

Szülés után mennyi idővel juthatunk el a csúcsra?

nem hüvelyi orgazmusra gondolok..

Szerintetek? ha lenne rá igényem szabad?

vagy a hat hét házasélet tilalom az az orgazmusra vis vonatkozik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook