Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szöszös ruhák mosás után fórum

Szöszös ruhák mosás után (beszélgetős fórum)


2018. ápr. 6. 21:11
Panelba nem fer be a szaritogep :(
7. Arón1 (válaszként erre: 1. - Anita0314)
2018. márc. 10. 11:02
Ha gondolkoztál szárítógép beszerzéséről, ne habozz! Szöszt, hajszálat, papírzsepit, port, fürdőruhából, törölközőből homokot, mindent kiszed a ruhákból. Vasalni is sokkal kevesebbet kell.
6. Channa* (válaszként erre: 5. - Smirnoff)
2018. márc. 10. 10:56

Áááh! A fiúk olyan szépre, kicsire, laposra tudják hajtogatni a zsepit, hogy tuti rekordot döntenek, és még az olyan ruháik zsebébe is tudnak tenni, amin nincs is zseb:DDDD


Már milliószor megfogadtam, hogy sosem mosom az ő ruháikkal az enyémet és ők járjanak szöszösbe, de aztán elfelejtkezek róla és újra szöszös lesz mindenem:DDD

5. Smirnoff (válaszként erre: 3. - Channa*)
2018. márc. 10. 10:52
Nem a te hibád. Minden mosógépben van beépített zsebkendő adagoló, ami sötét ruháknál lép működésbe ;)
4. globus (válaszként erre: 2. - Smirnoff)
2018. márc. 10. 10:28
Én is erre tippelek. Még sosem fordult elő ilyesmi.
2018. márc. 10. 10:28

Nekem csak akkor lesz szöszös a mosott ruha, ha belemosok valamelyikbe papírzsepit. Sajnos havonta megesik ez velem és úgy, hogy minden zsebet kiforgatok. És persze mindig a sötét ruháknál!

Legutóbb úgy 2 hete 1 órán keresztül szöszöltem a kimosott ruhákat....

2018. márc. 10. 10:23
Nem találkoztam még ilyennel, csak egy vak tipp: nem lehet, hogy a lefolyó szűrőjét ki kellene takaratani?
2018. márc. 10. 10:09
Sziasztok! Ahányszor kimosok , mindig szöszösek maradnak a ruhák, különösen, ha sötétet mosok fehér után. Már elegem van az ipari mennyiségű szösztelenítő henger használatából. Valami házi praktikát tudnátok javasolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook