Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatok 4 hónapja, most begyulladt a bal mellem mit lehetne tenni? fórum

Szoptatok 4 hónapja, most begyulladt a bal mellem mit lehetne tenni? (tudásbázis kérdés)


17. Lipiani (válaszként erre: 16. - Mariann7533)
2009. okt. 30. 08:13
Igen.És szeretném még legalább a télen.:)Meg szerintem Ő is szeretné. :))
16. Mariann7533 (válaszként erre: 15. - Lipiani)
2009. okt. 30. 06:35
Köszönöm.Imádok szoptatni.Te szoptatod még a picit?
15. Lipiani (válaszként erre: 13. - Mariann7533)
2009. okt. 29. 19:18

Te is nagyon ügyes vagy!!! :)

Amúgy én is belázasodtam.Jól megszenvedtem vele...

2009. okt. 29. 18:40

Ide pár napja írtunk néhány jó tanácsot, nézd meg.


[link]

2009. okt. 29. 18:28
Ügyes vagy.Én már idestova hét éve szoptatok,úgy,hogy az első gyerekemet 2,5 éves koráig szoptattam,akkor a terhességem alatt nem,utánna a fiamat is 2,5 éves koráig,és amikor terveztük a kicsi lányomat,mondta az orvos,hogy hagyjam abba a szoptatást,mert nem fog összejönni a baba.Hát nehezen,de sikerült,és most a 15 hónapos babámat szoptatom intenzíven.Én váltott mellből szoptatok,nekem egyszer gyulladt be még az első gyerkőcömnél,én be is lázasodtam,de rendbe hoztam.Azóta szerencsére nem.
12. Lipiani (válaszként erre: 11. - Ildi^^)
2009. okt. 29. 17:40

Akkor ne hagyd abba! Tényleg ez a legjobb amit csinálhatsz! Tudom miről beszélek,nekem is volt,és ezt szoptatási tanácsadó javasolta.És még annyi,hogy több pozícióban szoptsd a kicsit.

Ügyes vagy!

11. Ildi^^
2009. okt. 29. 17:36
mindenkinek köszönöm a tanácsokat. eddig is szoptattam ,akkor jól csináltam. általában kiszívja a baba.
2009. okt. 29. 17:32
Reméljük nem rémült halálra,csak megfogadta a tanácsokat és elment megszopiztatni a picit. :))
2009. okt. 29. 17:23
Nem kell halálra rémíteni Íldit,ez elő szokott fordulni.A megoldás,hogy ki kell üríteni a mellet.Meg kell szoptatni a babót,és ha még sok marad benne,ki kell fejni.Ha lázas vagy,akkor lázcsillapítót vehetsz be,ruphofent,azt lehet szoptatás mellett szedni.
8. Lipiani (válaszként erre: 7. - Mammama)
2009. okt. 29. 17:18
De ha Neki nem olyan vészes hogy nem kell szednie antibiotikumot,akkor igenis szoptatni kell,mert az a megoldás!!!!!
2009. okt. 29. 17:14

kedves anyuka! nagyon sajnállak, h. ennyire begyulladt a melled.sajnos az én lányomnak is begyulladt annak idején a melle, rettenetes mags láza volt, igen erős antibiotikumot kapott és azonnal abba kellett hagynia a szoptatást. ha van lefejt, lefagyasztott tejed, akkor a baba még felmelegítve azt megkaphatja. mi is igy csináltuk a kisunokámmal.

remélem hamar rendbejössz és a pici is megszokja a cumizást.

minden jót kivánok neked és babádnak. a továbbiakban jó egészséget és sok boldogságot kívánok mindkettőtöknek.

mammama

2009. okt. 29. 17:11
Ki kell maszírozni minél hamarabb, mert elapadhat a tej. Sajnos elég fájdalmas. Én annó belázasodtam.
2009. okt. 29. 17:11
Ja igen a szoptatás a legjobb.De valószínüleg azért gyulladt be,mert maradt benne tej,nem ette ki a babóca.
2009. okt. 29. 17:10
Káposztalevelet kicsit megzúz,rá a mellre.Garantált az eredmény.És szoptatni,szoptatni,szoptatni!!!
2009. okt. 29. 17:09
Meleg vízzel borogasd be,maszírozd át,fejjél és szoptassál. Ez a legjobb amit tehetsz!
2009. okt. 29. 17:08
Én azt tudnám javasolni,hogy fejd ki belőle a tejet,ha kemény a cicid,akkor masszírozd előtte szét a csomókat.Fájdalmas,de muszály nehogy tejlázat kapj
2009. okt. 29. 17:07
Szoptatok 4 hónapja, most begyulladt a bal mellem mit lehetne tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook