Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elkezdett hullani a hajam, negy honapja szoptatok. Mit lehet ellene tenni? fórum

Elkezdett hullani a hajam, negy honapja szoptatok. Mit lehet ellene tenni? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 23. 22:15
Én azt olvastam, hogy a terhesség alatt nem hullik a hajunk, és az a "felesleg", ami 9 hónapig megmaradt, az hullik ki a szülés utáni néhány hónapban.
2010. okt. 22. 18:58
Nem kell semmit ilyenkor ez természetes,nekem is hullott
2010. okt. 22. 18:53
Majd elmúlik..nekem is így volt...
16. Ágota 77 (válaszként erre: 7. - Illike)
2009. máj. 25. 11:41
Teljes mértékben egyet értek! A már említett orvos szerint vitaminhiány okozza a bajokat a szervezetben. Aki éppen most adott életet egy babának és aki éppen saját testéből táplálja a babáját, szerintem elég egyértelmű, hogy kimerültek szervezete vitamin raktárai. Pótlásra van szüség! Családom és én szedjük a már említett vitaminokat, az ilyen problémák elkerültek. Mindenkinek jó szívvel merem ajánlani...
2009. ápr. 2. 21:31

Szia! Mindenképpen szedd tovább az Elevitet vagy valamilyen hajvédő vitamint.Nálam ez a szoptatás befejezése után következett be,és nagyon bánom,hogy nem szedtem végig az Elevitet,akkor most talán több hajam lenne.Van egy hajhullásos topik ott is vannak jó ötletek.

Szoptatás alatt,használhatod még a forcapil kapszulát 4 hónap a kúra,és megtámogathatod kovaföld kapszulával ami calciumot és szilíciumot tartalmaz.

2009. ápr. 2. 14:54
Szia!Szedjél vas tartalmú vitamin készítményt,Vagy próbáld ki a szépségvarázs vitamint.Szoptatás mellet is lehet szedni.
2009. febr. 22. 10:10
Szülés után a 12. héten kezd el hullani a haj. Nem a szoptatástól, hanem a hormonváltozástol. Sajnos semmit se tehetsz ellene, de ne aggódj, visszanõ. Én nem szoptattam, mégis a szülést kõvetõ 12.héten annyira durván kezdett hullni, h kb 2 hét alatt szinte megkopaszodtam. De nagyon hamar elkezdett visszanõni, es most mar nem hull annyira.
12. Mocori
2008. febr. 5. 14:40
Ne aggódj, szerintem a legtöbb anyukának hullik, általában a harmadik hónaptól. Elmúlt magától, de hogy mikor, azt nem tudom.
2008. febr. 5. 12:15
Az én hajammal volt teli az egész lakás. Eldugult a lefolyó, még a gyerek pelenkájában is volt hajszál. Revalidot kezdtem szedni két hete. Most már sokkal jobb a helyzet.
10. _kleo_
2008. febr. 1. 21:28
Nekem is hullott mindkét gyerkőc után pár hétig, aztán elmúlt magától. Én is úgy tudom, hogy ilyenkor az hullik ki ami terhesség alatt nem hullott ki.
2008. febr. 1. 10:10
semmit, ez természetes dolog.
2008. jan. 8. 15:20

Semmit!

Ez természetes dolog!

Szülés után mindenkinek hullik a haja!

2008. jan. 8. 14:40

Kedveskék!

A hajhullásra,bőrproblémákra B-vitamin komplex fogyasztása naponta!A Hugomnak 3 nap alatt elmúlott az évtizedek óta tartó ekcéma, ami miatt a nyaka, arca tele volt piros foltokkal, viszketett, égett.

Dr. Lenkei vitamin keressétek az oldalán megfogtok leődni mi mindenben segit!

Remélem tudtam segiteni, jó szivvel ajánlom!

Hajhullás nélküli kismammaságot!!

Illike

2008. jan. 8. 12:05

nEKEM MÉG MOST IS HULL, 20 HÓNAPJA SZOPTATOK.Bocs, CapsLock kikapcs.

Normális dolog.

5. ipi (válaszként erre: 3. - Ildiko0914)
2008. jan. 8. 10:39
Szia, de a szoptatás miatt hullik, ne aggódj. El fog múlni, de nem igazán tudsz vele mit kezdeni :(. Nekem új hajak nőttel helyette :-) Azokkal is kínlódok, mert összevissza állnak, üdv Ipi
2008. jan. 8. 08:56
Hormonváltozástól, pár hét és megáll. Lehet szedni elevitet, nekem már nem hullik most 5 és fél hónapos a lányom.
2008. jan. 8. 08:37

Szerintem most az hull ki ami nem hullott el a terhesseg alatt, nemhiszem a szoptatas miatt volna, hogy mit lehet tenni? Hat nem tudom, vmi vitamin?

ha egyaltalan er vmit

2008. jan. 8. 08:35
Nekem is hullott, szedni kezdtem az Elevitet és 1-2 hét múlva megállt a hajhullás!
2008. jan. 8. 07:51
Elkezdett hullani a hajam, negy honapja szoptatok. Mit lehet ellene tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook