Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szobalányként dolgozom lehet terhes vagyok meddig ajánlott dolgozni? fórum

Szobalányként dolgozom lehet terhes vagyok meddig ajánlott dolgozni? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 14. 12:43
Mindenképpen menj el orvoshoz!!!!! Ők majd megmondják, hogy mit csinálhatsz és mit nem, valamint elküldenek a szükséges szűrő vizsgálatokra, ami legalább olyan fontos. Különben az első három hónapban nagyon kell a pihenés. Persze, csak ha akarod a babát.
7. katie_rose (válaszként erre: 1. - Fbbe706551)
2012. jún. 11. 08:15
Én MO.-n eüben dolgoztam (gyógymasszőr, gyógytornász). Embereket kellet emelgetnem, tartanom és napi 10 órát állnom. Nekem a doki azt mondta,hogy attól függően,hogy hogy érzem magam a 18-20. hétig dolgozhatok szerinte.
6. arrival (válaszként erre: 1. - Fbbe706551)
2012. jún. 11. 00:15

Kulfoldon nem divat az, hogy ha valaki megtudja, hogy terhes, egybol kiiratja magat.

Nem is irjak ki, nincs ilyen. Csak akkor, ha veszelyeztetett terhes.

En Angliaban lakom, es itt tokmindegy mi a munkad 8 honapot vegig kell dolgozni .

A terhesseg nem betegseg!!

2012. jún. 10. 22:29

Nem tudom ott hogyan van,de Skóciában két hónapos terhesség alatt szóba sem állnak veled. Én 13 hetes vagyok, a jövőhéten lesz az első hivatalos uh. Szóval ha hasonló a rendszer valamennyire, akkor három hónapos terhesen kezdenek kismamának tekinteni.

Nyugodtan dolgozhatsz,csak nehezet ne emelj ha ki tudod kerülni és vigyázz a tisztítószerekkel. (Ne lélegezd be,stb.)

Itt simán dolgoznak terhesen,amíg nem akadályozza a munkában őket.

4. R75
2012. jún. 10. 22:25
Az egyik szomszédunk is szobalány, októberben fog szülni, még mindig dolgozik, bár csak heti 2-3napot.
2012. jún. 10. 22:22
Orvoshoz mindenképpen el kéne menni de attól dolgozni még lehet.
2012. jún. 10. 22:21
Nem baj.
2012. jún. 10. 22:19
Kinn élek Németországban és lehet terhes vagyok nem tudom ha 2 hónapot még lehúzok és utána megyek orvoshoz az veszélyes de ha elmegyek bukok nagyon sok pénzt!!!Nem tudom veszélyezetem e a kicsit ha maradok vagy az első 2 hónap ha figyelek nem baj??????????Segítsetek!!!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook