Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sziasztok, ugy hallottam hogy a cickafarkfű teabol készitett ülőfürdő jo a hüvelyifertőzések gyulladások ellen hogy kell elkésziteni? fórum

Sziasztok, ugy hallottam hogy a cickafarkfű teabol készitett ülőfürdő jo a hüvelyifertőzések gyulladások ellen hogy kell elkésziteni? (tudásbázis kérdés)


2018. febr. 23. 12:15
Ja azt elfelejetettem hogy szép lassan jelent meg a felfázásos tünet. Mint kiderült hüvelyből fertőződött meg...
2018. febr. 23. 12:13

Elég régi a kérdés. De magamról tudom hogy bajban mindent megtalál az ember lánya.

Szóval. Nekem immár 8 éve vannak panaszaim. Először egy kis gomba. Utána bakteriális... kupok antibiotikum minden ami kell. És javulás helyett inkább romlott. Mindenkori diszjonfort érzet akkor is mikor a doki szerint mknden ok.

A lényeg. Nem ülőfürdőztem hanem irrigáltam cickafarkfű teájával. Gyógynövényes könyvben le van írva. (Gyuri bácsi) egy evőkanálnyit leforrázni 2 dl vízzel. 20 perc után leszűrni.

A diszkomfort érzetem már másnap megszűnt. Ilyen semmilyen tejsavas kúptól nem volt az ugye másnap is folyik... semmilyeb orvosi kezelés nem javított rajtam csak addig a 7 vagy 10 napig plusz 4-5 nap...

Egy próbát nekem megért mindenképp. Főleg annak aki már végképp nem tud szabadulni az ördögi körből.És ugyan friss élmény mégis sokkal jobban érzem magam mint bármikor.

Remélem aki idetéved hasonló panasszal annak tudtam segíteni.

Annyit még hogy nagyon sokáig agyaltam rajta. De bele kellett volna vágni akkor amikor először hallottam. (Éveket vártam) lehet sok mindentől megkímélhettem volna magam.

11. 3a0842d373 (válaszként erre: 8. - 006373a427)
2010. aug. 20. 15:39

A viszketés gombától is lehet. A gomba pedig akár új fehérneműtől, mosó- vagy öblítőszertől... de a nadrágod festékanyagától is.

Ha nem vagy rá allergiás, gyengéden mosakodj meg kamillafőzettel, vagy ha van otthon laktacid vagy laktacidos pezsgőtabletta az is jó lehet.

Az a baj, hogy széles a skála és csak találgatni lehet. A tuti tényleg a doki lesz.

10. 006373a427 (válaszként erre: 9. - Timcsyke90)
2010. aug. 20. 13:44

A viszketés miatt gondoltam:-(

Bár nem voltam sehol mostanság ahol elkaphattam volna ilyet...

2010. aug. 20. 12:51

az nem jo ha ég :S honnan tudod hogy fertőzés?

lehet megfázás is, akkor is viszkethet.

2010. aug. 20. 12:20
:-( köszönöm,hüvelykupot már vettem tegnap használtam az elsőt doki csak hétfőn lesz,nagyon ég és picit viszket a hüvelyem gondolom fertőzés vagy nemtudom még ilyen nem volt soha
2010. aug. 20. 12:18

Sziasztok!

ülőfürdőt csak felfázáskor szabad használni!

Próbáld ki a körömvirág szappant.

Nekem az 3nap alatt elmulasztott mindent, meg persze love moon anionos betét!

remélem tudtam segíteni!

6. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - 006373a427)
2010. aug. 20. 12:00
Erre az esetre rosszul hallottad. Orvosra van szükséged.
2010. aug. 20. 11:55

Nem mindig jó az ülőfürdő. Belobbanhat a gyulladás és még a pillanatot is megbánod, hogy rágondoltál, mert iszonyú fájdalmaid lehetnek.

Szerintem is először nőgyógyász, diagnózis és akkor kérdezz rá az orvosnál, javasol-e egyáltalán ülőfürdőt. Nem a természetes gyógymód ellen vagyok, hanem racionálisan nézem a problémát.

Szóval először diagnózis kéne.

Jobbulást addig is.

CSM

2010. aug. 20. 11:54
Szia!Én mindig alkalmazom,de szerintem nőgyógyászati gyulladásokra nem jó.Én felfázáskor szoktam használni,és használ!!!
2010. aug. 20. 11:50
Szerintem ezzel ne kísérletezz menj el orvoshoz mert nem rendesen kezelt fertőzésnek komoly vissza ütőjei lehetnek.Vegyél hüvely kúpot.
2010. aug. 20. 11:48
S
2010. aug. 20. 11:46
Sziasztok, ugy hallottam hogy a cickafarkfű teabol készitett ülőfürdő jo a hüvelyifertőzések gyulladások ellen hogy kell elkésziteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook