Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tervez mostanában valaki méregtelenítést, így az ünnepek után? fórum

Tervez mostanában valaki méregtelenítést, így az ünnepek után? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. jan. 12. 17:56
A téma címe azt sugallja, azokat várja ide beszélgetésre akik tervezik és helyeslik a méregtelenítést, és nem azokat akik nem. De ők is tölthetik számukra kellemesen az időt, esetleg máshol.
14. Zoé5
2021. jan. 12. 17:54
Én szeretem magamon megtapasztalni csak akkor tudom eldönteni,h8gyvhqsznált e vág sem.Mendemondák alapján nem. Ennyiberóvel bármibe is értelmetlen belekezdeni!
13. 55Judit (válaszként erre: 7. - Zoé5)
2021. jan. 12. 17:51

Amint látom, a legfontosabb lépést megtetted. felismerted mi kell neked! Sok sikert kívánok!

Nem akarok tanácsokat osztogatni, de egyet azért mégis:

Úgy bánjunk a testünkkel, hogy szeressen a lélek benne lakni!

12. Zoé5
2021. jan. 12. 17:51
Biztos azért is halnak meg olyan sokan mert annyira egészségesen élnek az emberek...Egy bizonyos mennyiségű káros anyagot igen képes a máj és vese kidolgozni de sokat tehetünk azért, hogy ezt megtámogassuk és időnként rásegítsünk. Minden a belekből indul! De ki így gondolja ki úgy. Ki így cselekszik, ki úgy. Nem vagyunk szerencsére egyformák!
11. Bless the child (válaszként erre: 9. - Unom)
2021. jan. 12. 17:46
Végülis nem az én pénztárcám bánja
2021. jan. 12. 17:45
Nem. Okostestem van, megoldja magától! :)
9. unom (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2021. jan. 12. 17:45

Feledleges...

Olyan, mint a lúgosítás, az emberek elhiszik, hogy meg tudják váltotatni a szervezet Ph értékét.

Már úgy vagyok vele, aki elhiszi, az megérdemli a lehúzást.

8. Bless the child (válaszként erre: 6. - 55Judit)
2021. jan. 12. 17:42
Tanultam biológiat, fiziológiat, anatómiát, nekem nem kell bizonygatni ezt. Méregtelenít a máj és a vese, slussz. A napjainkban divatos méregtelenítés egy szuper jó marketingfogás. Ha mérget viszel a szervezetetbe és nem intoxikálnak, meghalsz, ennyi
7. Zoé5 (válaszként erre: 5. - 55Judit)
2021. jan. 12. 17:42
Ez szuper! Én is így gondolom és lehetőségeimhez képest próbálok is ehhez igazodni én is.Nem úgy gondoltam, hogy most csinálok egy 2 hetes éhezést és utána tömöm magamba a sok egészségtelen vackot. Lebeszélni se rá se le senki nem tud semmire nem vettem annak. Köszönöm! Jól csinálod!Folyamatosan figyelni kell magunkra csak erre fektetünk a legkevesebb hangsúlyt míg nincs valami egészségügyi problémánk vagy nem hízunk mondjuk brutálisan el.
6. 55Judit (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2021. jan. 12. 17:35
Méreg bizony hidd el! Minél jobban le van valaki mérgezve, annál biztosabb hogy krónikus betegségek lépnek fel nála. Pl. tudod mik a testen a zsírpárnák? Mégeganyag raktárak.
5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Zoé5)
2021. jan. 12. 17:34

Nehogy lebeszélésnem vedd amit írok. Csak én jobban szeretem ha folyamatosan zajlik a méregtelenítés, és nem egy program az. Persze lehet úgy is, csak nem sok értelme van. Pont mint a fogyókúráknak. Addig van hatása amíg végzed, utána meg már nincs.


A folyamatos méregtelenítéshez érdemes 2-2.5 liter vizet inni naponta, és sok-sok ásványianyagot. Én erre a célra huminiqumot szedek. Sok zöldség és gyümölcs, és arra ügyelek hogy félész ételeket n vegyek, tele vannak transz zsírokkal, a konzervek mindenféle adalékokkal. Tehát eleve ügyelek arra hogy szemetet ne rakjak a számba, e mellett folyamatosan segítsem a szervezetemet a tisztulásban. Az eredmény, fiatalos külső 66 évesen, jó közérzet.

4. Bless the child (válaszként erre: 3. - Zoé5)
2021. jan. 12. 17:30
Ha méreg lenne, már nem élnél. Ne keverjük már a fogalmakat
3. Zoé5 (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2021. jan. 12. 17:28
Az a rengeteg E és nem odaillő dolog amit megeszünk/megiszunk az mi?
2021. jan. 12. 17:19
Nincs méreg az emberi szervezetben
2021. jan. 12. 17:07
Szeretnék egy kicsit formába lendűlni úgymond.🙈Egy szuper programot szeretnék végigcsinálni de ösztönzőleg hatna ha nem egyedűl vágnék bele! Valaki aki komolyan is veszi?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook