Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vannak itt olyanok, aki mostanában (még az idén) tervezik megtenni az El Camino-.t, vagy nemrég tértek vissza? fórum

Vannak itt olyanok, aki mostanában (még az idén) tervezik megtenni az El Camino-.t, vagy nemrég tértek vissza? (beszélgetős fórum)

16. CsillagTM (válaszként erre: 13. - Rózi70)
2011. aug. 27. 12:45
ez nagyon szépen hangzik!!
15. rózi70 (válaszként erre: 14. - Csipkerózsika)
2011. aug. 25. 16:17
Napi 25 euró kb. Kaja, szállás.
2011. aug. 25. 12:57
A költségeket tekintve mennyivel kell számolni kb.?
13. rózi70 (válaszként erre: 12. - CsillagTM)
2011. aug. 25. 12:29
Nem is tudom... Már sok éve,hogy először hallottam róla, kb. 8-9 is már. Akkor már arra gondoltam,hogy de jó lenne egyszer, majd. De akkor még nem lett volna rá lehetőségem (kicsik voltak a gyerekek, új munkahely, tanulás). Aztán évekig nem foglalkoztam vele és pár éve (2-3) előjött megint. És akkor már tudtam,hogy megyek, hamarosan, mert csak. Mert mennem kellett,vonzott,mint a mágnes. Ezt úgy mondják sokan, hogy "hív az Út". Kissé fellengzősen hangzik, de tényleg így van, hív, csak ezzel tudsz foglalkozni, minden napot ez tölt ki és akkor egyszer csak kijelölöd a dátumot, megveszed a repülő- és vonatjegyet és mész. :))
12. CsillagTM (válaszként erre: 11. - Rózi70)
2011. aug. 25. 09:25
és mi vitt rá, h nekivágj?
11. rózi70 (válaszként erre: 10. - CsillagTM)
2011. aug. 24. 15:12

Nem egyedül, a neten találtam egy csajt, ő volt a társam. Napközben sokszor mentünk külön, egymás mögött, párszáz méterrel, de pihenőknél, meg a szállásokon együtt voltunk. Így megvolt a "magány" is. Néha gyalogoltunk együtt is,ha arra volt igényünk.

Mi sokszor korán indultunk, fél 6 körül, néha még előbb is. Általában délután 2 és 4 között értünk a szállásra, de volt,hogy már délben megálltunk valahol, mert megtetszett a hely vagy mert nem tudtunk aznap már tovább menni, mert annyira fájt a lábunk, stb.....

10. CsillagTM (válaszként erre: 9. - Rózi70)
2011. aug. 24. 13:43
hú, jól át volt gondolva...és egyedül mentél? h kell ezt elképzelni: reggel felkelsz és mész napnyugtáig?
9. rózi70 (válaszként erre: 8. - CsillagTM)
2011. aug. 24. 06:50

Minden infómat az internetről szedtem,rengeteg blog van és sok-sok jó tanács. Aztán persze mindenkinek más válik be.

Ami a legfontosabb az a bakancs, érdemes időben megvenni és sokat járkálni benne és a zokni szintén ugyan ez. Utána a jó hátizsák,mert egy hónapig van a hátadon, benne minden motyóval. Az enyém kb. 12 kg volt, amikor vííz és kaja is volt benne.

2 túranadrág, 2-3 felső,3 váltás fehérnemű,pulcsi, dzseki,sapka vagy kendő, nekem kesztyűm is volt és kellett is.Hálózsák, kulacs, bicska+ kanálgép,speciális törölköző, szappan (egy mosakodni, egy mosni),fogmosó cucc,arckrém, naptej, napkalap,eső poncsó,gyógyszerek,lábkrémek,Betadine,cérna,tű a vízhólyagokra,papucs a fürdéshez,egy túraszandál váltónak,ruhacsipesz,biztostű,füldugó...... Most hirtelen ezek jutottak eszembe. :)

Napokig pakolásztam,próbáltam a súlyt levinni amennyire csak lehet. A kamásli és a fémbögre bizonyult feleslegesnek,minden más kellett.

8. CsillagTM (válaszként erre: 7. - Rózi70)
2011. aug. 23. 21:26
milyen felszereléssel mentél? egyáltalán, h kell ezt elképzelni?
7. rózi70 (válaszként erre: 6. - CsillagTM)
2011. aug. 23. 16:03
Nem volt legmeghatározóbb. 32 nap,közel 800 km,minden nap más és más, rengeteg impulzus naponta. Minden percét élveztem.... :))
6. CsillagTM (válaszként erre: 5. - Rózi70)
2011. aug. 23. 13:53
mesélj, mi volt a legmeghatározóbb élményed?
5. rózi70 (válaszként erre: 1. - 9aa55e9ef6)
2011. aug. 23. 11:36

Szia!

Júniusban jöttem haza. :) Mire vagy kiváncsi? Szívesen válaszolok a kérdéseidre. :)

2011. aug. 16. 16:11
milyen hosszú ez?
2011. aug. 16. 15:30
én tervezem, nagyon komolyan, de a bokám miatt tavasszal indulok!
2011. aug. 16. 15:09
rózi70 most tért vissza, tőle tudsz érdeklődni
2011. aug. 16. 15:02
Vannak itt olyanok, aki mostanában (még az idén) tervezik megtenni az El Camino-.t, vagy nemrég tértek vissza?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook