Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sziámi harcos hal fórum

Sziámi harcos hal (beszélgetős fórum)


2010. nov. 24. 20:07

sziasztok!!

van egy gyönyörű szép sötét kék hím bettám.

Pár nappal ezelőtt elkezdett kifehéredni a hátuszonya. lehetséges hogy valami baja van?? kérlek segítsetek!!

nagyon köszi!

2010. ápr. 15. 18:14
Nekünk majdnem sikerült régen pároztatni a sziámi harcoshalainkat a barátnőmmel. Egy külön kis akváriumba tettük őket, s állandóan nézegettük, mert ugye az van, hogy ha a lánynak tetszik a fiú, akkor függőleges csíkok jelennek meg az oldalán. Pár nap múlva meg is jelentek a függőleges csíkok, tökre látványos volt, nagyon örültünk neki! Csak aztán elromlott a víz hőfokszabályzója és megdöglöttek sajnos a halak.
2010. febr. 9. 17:35
sziasztok!!!nekem is van két bettám!!egy fiú meg egy lány,de ök szerencsére nem bántják egymást.de a lány nem akar párosodni pedig a fiú már megépitetter a habfészket is.az enyém is állandóan pozol,sztem ez normális
2009. okt. 12. 21:15
Nekem egy hete van bettám, 6 literesben jól van, sőt. Vajon az normális, hogy egész nap pózol meg rázza magát? Tükörrel szórakoztattam egy kicsit tegnap, de azóta az aksi azon a részén megállás nélkül virgonckodik, pedig tükör sehol...
2009. jún. 27. 22:21
én csak egy fiút szeretnék.(bár lehet h később pároztatnám csak nem biztos h tudnék kezdeni vmit a kicsikkel :S )
2009. jún. 27. 22:12

hát nem szereti a nagyotaksit,ha magába tartod

de nekem ami volt elvolt a többivel

2009. jún. 27. 22:07

hűha....

ha megveszed az eladó szivesen tájékoztat...

nekem volt de megdöglöttek:(

a fiú megette a lányt ...

2009. jún. 27. 21:43

szeretnék venni egy sziámi harcos halat de nem tudom,hogy pl.: mekkora akváriumban kell tartani ha csak egy hímet szeretnék.és miket eszik?meg pár infót tapasztalatot szeretnék gyűjteni akinek van ilyen hala.

köszi=)

2009. jún. 27. 21:42
Sziámi harcos hal

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook