Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért viselkednek sokszor olyan letargikusan a sziámi harcoshalak? fórum

Miért viselkednek sokszor olyan letargikusan a sziámi harcoshalak? (tudásbázis kérdés)


9. 0c97fbb607 (válaszként erre: 8. - Spartana)
2008. febr. 20. 11:14
Lehet ,hogy öreg?:)
2007. aug. 23. 09:38
Sziasztok! Az én harcos halam mostanában nagyon nehezen veszi a levegőt, és szinte semmit sem eszik. Kopoltyúja mintha 1-2 miliméterrel kintebb lenne, és mozogni sem mozog valami túl sokat.. Tudna valaki segíteni, hogy mi lehet a gondja? Előre is köszi a választ!
2007. aug. 21. 01:46

Hallottam mar depresszios papagalyrol (meg is csipett, nem volt parja), na de halrol??

Megall az eszem, tukor a halnak :))) Nem inkabb parra lenne szuksege tukor helyett?

2007. aug. 20. 15:48
Nem írtad, hogy him e. Mind a két nem másként viselkedik.
2007. aug. 19. 12:06

Nekem is van sziámim, de van hogy nem is látom egész nap. Elbújik a szűrő mögé és ott van. Máskor meg állandóan úszkál meg minden. Szerintem ne aggódj. Lehetnek a halaknak is rossz napjai :)


Sziámit csak egyedül lehet tartani, mert megölik egymást!!!!!

2007. aug. 19. 06:35
Nem lehet, hogy "nő" kell nekik? :D)
2006. okt. 19. 14:25

azért mert ők ilyenek!

kielégitő a válasz?

2. mese
2006. okt. 18. 15:44
Ezt a kérdést én tettem fel, mert a halam már két hete nagyon fura, és nem tudom miért. Azelőtt, állandóan ficánkolt, nézegette magát a tükörben(mert kell neki)és mos már 2 hete alig bír megmoccanni.A legjobb tudásom szerint gondoskodom róla,de fogalmam sincs mi lehet vele.Ért valaki esetleg ehhez a halhoz?Szeretnék tanácsot kérni!
1. mese
2006. okt. 18. 15:41
Miért viselkednek sokszor olyan letargikusan a sziámi harcoshalak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook