Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális probléma lehet? fórum

Szexuális probléma lehet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Vivo44)
2021. febr. 22. 21:44

Igen, mint nő, akkor átérzed, hogy ez milyen rossz volt nekem!

A vasárnap csak hab volt a tortán amikor hátat akart fordítani.


Amúgy egy hajszál választott el, hogy ne mondjak neki valami hasonlót, hogy ha ennyire nem izgul rám, akkor nem ő az a férfi akit én keresek.

53. gaboo23 (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 21:42

Figyeld meg ha lesz még rá lehetőség, hogy meddig tart az erekció ingerlés nélkül.

Annak szépen le kell nyugodnia ha már nem kap ingert, ez biológia. Ha nem, és áll mint a cövek, pedig semmi ingert nem kap, akkor ott van valami turpisság..

52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Gaboo23)
2021. febr. 22. 21:41
De mindent megbeszéltünk, tudom mik az igényei, a kis perverziói, és még benne is lettem volna, csak el sem jutottunk addig.
51. gaboo23 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 21:38

Igen a csiszolódás pont azt jelenti, hogy egymás testének az ismerete és ez által a még jobb gyönyör el érése.


Az, hogy nem ismeri be, hogy baj van ez nem normális.


Neki mik az igényei erről nem beszél?

50. vivo44 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 21:37

Igen, az is lehet!

S ezért is szeretne találkozni.

Hát ha én a helyedben lettem volna, akkor 100%, hogy akkor abban a pillanatban, amikor nem sikerült nem elsőre az intim együttlét, megmondtam volna, hogy /köszi, de nem egymást keressük/.

Nem egy csődört keresel, de egy nő sem azt a pasit, akin dolgozni kell az eredményért! S eredmény mégsincsen.

Biztosan nem taliznék vele semmikor a továbbiakban, hiszen neked nem erre van szükséged. Nem érdemled ezt!

49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Gaboo23)
2021. febr. 22. 21:36
Most kicsit elbizonytalanítottál. Mert 1-2 energiaital lemegy nála, meg a kávé, ezekről tudok. Lehet, hogy bekap bogyót is?
48. gaboo23 (válaszként erre: 45. - Vivo44)
2021. febr. 22. 21:35

Ezt nem tudom, mert nem fordúlt elő ilyen, legalább is nálam.

Pedig volt érzelem mentes csak arra... gond nélkül ment az élvezés.

Az hogy fejben mit gondol a pasi és ezért blokkol na ezt csak ő tudja, vagy még ő sem

47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Gaboo23)
2021. febr. 22. 21:32

Úgy tudom, hogy semmit sem szed.


Szerinte itt nálunk nincs gond. Azt is mondta, hogy ez az összecsiszolódás. Ezt kijavítottam, hogy szerintem meg ez az eltérő igények, a nem összeillőség. A csiszolódás az lenne, hogy egyre jobban megismerjük a másik érzékeny pontjait, és testét.


Lehet, hogy nem is szexuális problémája van, hanem pszichésen beteg, és perverz módon ezt élvezi, hogy frusztrálhat?

2021. febr. 22. 21:30

Potencia növelőt azért kérdezem mert pont így jártam :( most ég a fejem...

Bogyó bekap. Hatást tudjuk akár a 10literes vödröt is rá akasztható.. első menet megy ameddig megy. Az továbbra is áll. Megy a következő és nincs vége... jó meg minden de élvezés el maradt.

45. vivo44 (válaszként erre: 44. - Gaboo23)
2021. febr. 22. 21:30

Szerintem nincsen ott semmiféle gyógyszer, hiszen nem egyszer fordult elő.

Azért pasiként bizti tennél ellene valamit, ha gyógyszer lenne a hibás, hogy másodszor-harmadszor ilyen ne legyen, azonnal le állnál a gyógyszerrel. Pasiként ezt jobban meg tudod mondani, de szerintem....

Inkább az van, hogy kell egy nő a pasinak, de csak mint barát, mert más jelleg jön be, mert másra izgul: Önmagára a női testre feláll az árbóc, de teljesítményre nem képes, mert barátot lát, mert leblokkol, mert nem kap annyi impulzust hogy az élvezet a tetőfokára hágjon.

44. gaboo23 (válaszként erre: 43. - Zsofi_876)
2021. febr. 22. 21:24

A te szavaiddal élve, ha a cipőjét fényesítené a randik előtt, hogy tovább bírja, akkor magamból indúlva a zászló nem állna fényesen..

Itt áll mint a cövek csak épp nem élvez el.

Ő ez picit kínos lesz.. nem szed potencia növelőt? Attól áll nincs gond de az a gyógyszer hatása és nem az érzelem.

2021. febr. 22. 21:17

Lehet, hogy mielőtt találkoztok, ő nem csak a cipőjét fenyesíti - hogy nehogy gyors legyen. Aztán meg már nem mindig sikerül/akaródzik, amikor veled van.

Vagy nem hozod annyira tűzbe.


Kapcsolat elején ez elég furcsa így.

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Gaboo23)
2021. febr. 22. 21:05

Úgy tudom, hogy nem szed semmit, és igen, az előző kapcsolatomban éppen ezzel küszködtem az elején, hogy pár másodperc alatt elment, nekem esélyem sem volt rá.


Felhívtam telefonon, mert nem akartam húzni a megbeszélést a személyes találkozóig, és frusztrál az egész.


Meglepődött. Biztosított arról, hogy én vagyok álmai nője, olyanokat mondott, hogy visszafogta magát, mert nem akart ajtóstul rohanni a házba, hogy ne érezzem, hogy velem van gond, hogy azt hitte aludni akarok, meg sok kifogás.

Aztán, hogy csak nem gondolom... stb...


Igyekeztem a tényekre szorítkozni, és megmondtam neki, hogy nem gondlom, hogy bármi gond lenne velem. Azt sem, hogy vele, de mondjon valakit, aki szerint normális az, hogy 3 napból egyiken sem tudom eljuttatni a csúcsra, és ez az egész így nekem nem jó. Nem illünk össze, ennyi.


Jött a blabla, hogy ebből nem vonhatok le következtetéseket, amire megmondtam, hogy éppen ebből vonhatok le, a tényekből, nem az ígéretekből, meg a hitekből.

Ijedten megkérdezte, hogy akkor most el akarom őt dobni. Amire elmondtam, hogy nem akarom, lehetünk barátok, rám sem hat minden pasi úgy, mint férfi, de attól még jókat tudunk beszélgetni, ő hat rám, de sajnos fordítva ez nem így van, úgyhogy továbbra is szeretem, lehetünk barátok, majd visszafogom magam, mert társnak nem ilyen férfit szeretnék.


Holnap találkozni akar, én kevésbé akarok.

Nem gondolta, hogy zavar engem, ha ő nem elégül ki. Mindeközben őt nagyon zavarná, ha engem nem tudna kielégíteni. Érdekes, nem tudom mit gondoljak, hogy mi van az egész mögött.

41. vivo44 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 20:43

A "megtörtént az aktus" szerintem azt jelenti, akkor történik meg, ha élvezi az ember és meg van így vagy úgy a gyümölcse a végén, ami az élvezés mind a két fél részéről....

Mondom én, hogy szexuálpszichológus, de nem csak neki.

40. gaboo23 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 20:41

Esetleg nem szed valami gyógyszert amitől nem tud el élvezni?

Ilyet még nem hallottam, általában pont fordítva szokott lenni...

Esetleg fityma szűkület?

Áll mint a cövek és nem tud el élvezni.. pedig nekünk pasiknak könnyebb dolgunk van ilyen téren..

2021. febr. 22. 20:24
Nem maszturbálással elégítettem ki magam mellette, hanem éppen hátat akart fordítani nekem, erre kezembe vettem az irányítást, és visszafordítottam, és megtörtént az aktus, de csak nekem volt jó, ő nem élvezett el, sőt ami még rosszabb, hogy egész hétvégén nem sikerült eljuttatnom a csúcsra.
38. Regin_a (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 20:07

Össze hordasz mindent és agyalsz hülyeségeken

Amig áll a farka meleltted addig nincs gond.

"Szörnyű" hogy kielégitetted magad mellette. Mesélhetnék "vadabb" dolgokat is

Legközelebb ess neki és lohaszd le a farkát aztán pihegd ki magad

37. f.frezia (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 20:00

Kielégítetted magad úgy, hogy ott feküdt melletted? És nem csinált semmit, csak végighallgatta?

Meg álló szerszámmal csak fekszik, anélkül, h9gy hozzád érne?

Miért?

Ilyet el se tudnék képzelni.

Szerintem mindenképp kérdezz rá és beszéljétek meg, mi a probléma szexuális téren.

36. gaboo23 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 19:16

Itt amit írtál azért a pasinál komoly gondok vannak.

Egy meztelen nő aki épp örömet szerez magának, vagy éppen közeledik hozzám és a férfiasságommal van elfoglalva, ott bizony nem lenne kifogás az izzadság.. Pasik többsége ahogy én is vizuális típus. Így már a látvány után is a nő le lenne támadva.

16éve vagyok párkapcsolatban de ilyen nem volt, hogy a párom közeledik én meg inkább el fordulok.

Az nem lehet,hogy ő inkább társat (barátot) keres aki meghallgat támogat...


Ezt tényleg át kell beszélni, mert a te önbecsülésed megy tönkre. (Nem vagyok elég jó, nem vonzódik hozzám...)

35. vivo44 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 18:32

Szerintem ezzel az ég világon semmi probléma! "nekem most inkább a teste kellene".

Én is ezt írtam korábban, hogy igen is lényeges egy nőnek, még ha nem is minden percben mutatjuk, mint a pasik.

Véleményem az, hogy nagyon rá van állva a szexfilmekre és mivel egyikünk sem tudja ugyanazt nyújtani,(persze mi nők tudjuk, hogy a 60% megjátszás) így már nem is olyan, bele sem kezd. Vagy nagyon rászokott a kezére és ahogyan más is írta, az nagyobb öröm, mint maga az élő.

Továbbra is azt gondolom, hogy nem szabad erőltetni ami nem megy. Maximum, ha nagyon szereted és szeretnéd, akkor megbeszélni vele egy szexuálpszichológus felkeresését. (bár a pasik többsége, az alfahím szerep miatt azt hiszi, nála jobban senki nem tud semmit).

Szerintem hagyd a csudába, ha nem szeretnél továbbra is csak magadnak örömet szerezni.

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Amaunet)
2021. febr. 22. 18:30

Az biztos, hogy nem a másik nemhez vonzódik.

Inkább az érettebb nőkhöz, és bár egyidősek vagyunk, én sokkal fiatalabbnak nézek ki. Ami még lehet, hogy a teltebb idomokat kedveli, én pedig átlagos vagyok, a sportosabb típusból.


De ezt akkor is látta amikor elkezdett udvarolni! Igaz azt is mondta, hogy elsősorban a lelkembe szeretett bele.


Ha szakítanék vele, akkor biztosan kikészülne. Viszont így meg én készülök ki, mert elmegy az amúgy is már megtépázott önbizalmammaradéka is.

2021. febr. 22. 18:24

Ami furcsa még, hogy délután nem tudtam felvenni a telefont, és 5 alkalommal is hívott egymás után. Retteg attól, hogy elhagyom!


Mintha nem is társra lenne szüksége, hanem valami lelki támogatóra. Ugyanis meghallgatom, biztatom, támogatom.

Lehet, hogy nem szép tőlem, de nekem most inkább a teste kellene.

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Be95e6ff22)
2021. febr. 22. 18:19

Ez a komplexusa is felmerült, mert az exéről mesélte, hogy igazán nem tudta úgy kívánni a nőt. Persze akkor engem még "szőrőstől-bőrőstől" felfalt volna.


Aztán ahogy eltelt egy kis idő, ami alatt éppen csak bimbózni kezdett a testiség, mert nem sok pózt és egyéb dolgot tudtunk kipróbálni, máris leállt.

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Vivo44)
2021. febr. 22. 18:15

Én is ettől tartok, hogy valahol máshol, másképp megkapja, bár azt mondta, hogy mióta közelebb kerültünk egymáshoz, azóta még csak nem is maszturbált.


A férfiasságával nincs gond. Ahogy megsimogatom, áll neki keményen.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Amaunet)
2021. febr. 22. 18:10

Nem sikítoztam, főleg azért mert van gyerek is.

Valóban nem tudtam úgy elengedni magam, de ezt mondtam is, hogy most ez itt nálam olyan, mintha tojáshéjon kellene táncolnunk.

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Vivo44)
2021. febr. 22. 18:05

Megkérdeztem, hogy miért vonakodik, és olcsó kifogásokkal jött, hogy nem akar megizzadni, meg késő van, miközben előtte megállás nélkül járt a szája.

Amikor még erre elkezdett elfordulni tőlem, fogtam magam, és kiszolgáltam magam. Nekem jó volt, de ő megőrizte a hidegvérét.


Pár hét után?!?!? Tényleg kétségbe vagyok esve!


Előtte ez, hogy nem tudtam kielégíteni, aztán meg ez, hogy csak ott feküdt.

28. Amaunet (válaszként erre: 26. - Libikóka)
2021. febr. 22. 17:17
Alibi baba, miközben a másik nemhez vonzódik igazán?
27. vivo44
2021. febr. 22. 16:32
Vagy csak a tegnapik folytatása.......(amik azóta törölve lettek-gender)
26. libikóka (válaszként erre: 25. - Be95e6ff22)
2021. febr. 22. 16:26

FI szerint pár hete jöttek össze,nem biztos hogy akármilyen "lelki társak"is ,indítana az esetleges különleges óhajaival.

Bár nekem kicsit fura volt ez a nagy dicsekvés FI -val,ahogy írta,,,,lehet kompenzál v.mit?

Na csak megoldják :))

25. be95e6ff22 (válaszként erre: 22. - Libikóka)
2021. febr. 22. 16:11

Ha nem extra pervez dolog, akkor mi a viharnak ne merné elmondani? Főleg ha annyira "lelki társak". Abba belefér akár egy olyan vallomás is, hogy "babám, én csak popsiba szeretem".

Találkoztam már én is érdekes becsípődésekkel, van, aki azt találta izgatónak, ha a mellbimbójával foglalkozom (én nő vagyok, ő férfi volt), más meg egy drót szerekezet tett a péniszére, és arra vágyott, hogy arra különböző súlyokat akasszon a nő. (Na ez már nekem riasztó volt, inkább kínázásnak tudtam elképzelni, mint kényeztetésnek, és én menekülök az ilyen "szürke hetvenhét árnyalata"-jellegű dolgoktól. Én nem kínzok senkit az ágyban, és engem se kínozzanak.)

Olyan esetem volt még, ahol a kezdeti pár héten flottul ment minden, aztán ahogy érzelmileg kezdett jobban kötődni a férfi, onnantól elfújták a libidóját. Azt hiszem ezt hívják madonna-k..va komplexusnak.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook