Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális probléma lehet? fórum

Szexuális probléma lehet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
84. 32304c7a9f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 28. 23:23

"Nekem nem csak lelki társra van szükségem, sőt, most az nem is hiányzik, a testiség jelenleg fontosabb számomra."


Büszke vagyok rád, hogy ezt be merted magadnak vallani! Manapság ezért "lecédázzák" az embert, annyira álszent mindenki! (Tisztelet a kivételnek!)


Én úgy gondolom, hogy mindkét oldalra szükség van! Szükséged van a társra és a vele közösen megélt élményekre!


Ha probléma van, azt meg lehet beszélni, ha pedig nincsenek tabuk, az a legjobb!


Nehéz-nehéz, de gondolj bele mennyi "tabu" van a szexuális együttlétben? Szinte semmi! Ha sötétben csináljátok, akkor is meztelenek vagytok egymás előtt! Ezt vagy felvállaljátok vagy nem! Ez egy őszinte műfaj! Igénye van rá az embernek, akkor is, ha titkolja! A legsz*rabb, ha a "tabuk" állítják földbe a kapcsolatot!


tabu = titok, nyitottság hiánya, őszinteség hiánya

83. gabesz55 (válaszként erre: 82. - Ba7da9cfc0)
2021. febr. 28. 22:25
Értem én,akkor nem Ő az embere!
82. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 81. - Gabesz55)
2021. febr. 26. 10:45
Sztem arra gondol, amit DiaZoé írt a 72. hozzászólásban. Hogy a FI-t nagyon jó nőnek tartja és ezéret teljesítés kényszere van, aminek a hatására igazából nem tud teljesíteni (vagy is kielégülni).
81. gabesz55 (válaszként erre: 80. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 26. 08:44
?????
2021. febr. 26. 08:37
Rákerestem más forrásból, és lehet, hogy teljesítménykényszere van.
79. gabesz55 (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 26. 08:16
Lehet betonba öntötte,nekem a vágytól!
78. Otsike
2021. febr. 26. 08:14
igen
77. gabesz55 (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 26. 08:14
Akkor ne kezdjen bele,engem doppingolt!
76. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 74. - Gabesz55)
2021. febr. 26. 08:12

Ja és gyógyszert egyáltalán nem szed. Talán pár éve vett be 2 Algopirint a foga miatt, és alkoholt sem iszik.


Lehet valaki ennyire fáradt? De akkor miért áll fel neki, mint a cövek?

75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 74. - Gabesz55)
2021. febr. 26. 08:10

Mint férfitól kérdezem, hogy lehet, hogy a nap folyamán mással is volt, emiatt nem tudott elmenni?


Nálatok hogy van ez?

74. gabesz55 (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 26. 08:05
Ezt nem értem!
73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - DiaZoé)
2021. febr. 26. 08:02

Előző kapcsolataiban nem volt ilyen probléma, inkább figyelni kellett, sőt azt mondta, hogy első alkalommal 5 perc után elment volna, csak visszatartotta, hogy nekem is jó legyen.


Eddig 2 hétvégén, és tegnap voltunk együtt, ebből 1. hétvégén nem volt gond, de a 2. alkalomtól nem tudom kielégíteni semmivel. Pedig csomó mindent bevetettem!

72. DiaZoé (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 26. 07:48

Szia! Az is lehet, hogy túl jó nőnek tart, írod is, hogy dicsekszik veled... neki pedig hozzád képest kisebbségi zavara van. Én voltam már ebben a cipőben.

Esetleg az előző kapcsolatairól tudsz valamit?

2021. febr. 26. 07:30

Igazából nem tudom mi a probléma oka, de tegnap megpróbáltuk újra, és nem változott semmi.

Úgyhogy mivel csak a következmény az én gondom, ha őt zavarja, hogy nem elégül ki, akkor jöjjön rá maga a gondra, és tegyen ellene, oldja meg, de nélkülem.


Köszönöm a hozzászólásaitokat, a tanácsokat!

70. syria (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 24. 09:00
Ragozod a nagy semmit, ahelyett, hogy keresnél olyat, aki testileg is illik hozzád.
69. Epresturmix (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 23. 14:57
Zolcsikaaa! Csak nem te vagy? 😀
68. vivo44
2021. febr. 23. 14:48

Ez már csak reszelése a semminek!

Ha utánam dobnának ilyen pasit és adonisz kinézete lenne, sem kellene!

67. gabesz55 (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 23. 08:19
Szia!Aszexuális?Isten ments!Akkor inkább senki,miért mondod ezt?
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Zsofi_876)
2021. febr. 23. 07:14

Ez egy pszichés betegség, több cikkben lehet róla olvasni, sőt itt a hoxán is találtam régebbi fórumot a témában. Itt egy link az nlc-ről.


[link]


és innen (a trágárnak nevezett szó miatt nem engedi a linket jól bemásolni, de talán érthető, hogy mi az a kur..)


[link]


Röviden a lényege, hogy 2 csoportba osztja a nőket, jó és rossz lányokra, és a jókat tiszteli, a rosszakat pedig szexuális tárgyként nézi. Ennek vannak különböző fokozatai.

A parfümöt megérezve először az jutott eszembe, hogy valami nőtől ered akivel ha nem is csalt meg, de ölelkezett.


A szenvedély pedig egy bonyolultabb téma. Van akinél elő kell csalogati, van aki abban ég folyamatosan, és van akinél elő sem lehet csalogatni. Az biztos, hogyha nem sikerül irányomba felkorbácsolni benne ezt a tüzet, akkor hiába a lelki kötődés, nem fogok ebben a kapcsolatban maradni egyetlen napot sem.

65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - Amaunet)
2021. febr. 23. 06:43

Nem kell mindent szó szerint venni, és ha én gyermek vagyok, akkor te a zárójeles megjegyzésed miatt paranoiás.

Az orgazmusomat pedig már hadd éljem meg úgy ahogy nekem jó. Én szeretek hangot adni neki, és a többediknél lehet, hogy még sikítozok is a gyönyörtől, az pedig, hogy erről mit gondolsz, éppen nem érdekel. Ha kíváncsi leszek rá, akkor nyitok erről majd egy fórumot, addig légyszi maradjunk a témánál.

64. Amaunet (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 23. 01:41

Nem említettem sehol, hogy sikítoznod kellene. Ha te ezzel társítod az orgazmust, hogy azt sikítozva éli meg egy nő, akkor te vagy a gyermek.


(vagy te is szivatod itt a fórumozókat a gyanusan hasonló történetekkel)

2021. febr. 23. 00:59

Szerintem inkább légy önmagad.

Mondjuk nem tudom mi az a Madonna-kur izé.

Meg a női parfüm illatot sem értem.

Milyen következtetést vonsz le belőle?

Hiányzik neked egy problémás, görcsölős kapcsolat?

Ha megnézed az első hozzászólásaidat, meg ezt az utolsó kettőt, látni, mennyire "lentebb adtad" a kezdeti magabiztosságot.

Mintha mindent bevetnél, hogy előcsald belöle a szenvedélyt.

Csak hát elvileg azt nem előcsalogatni kéne mindenféle trükkökkel.

2021. febr. 22. 23:25

Nem hiszek a gyógyulásban, de teszek egy kísérletet mielőtt elköszönök tőle.

Most felhívtam az ágyból, és mindenféle "mocskos" dolgot mondtam neki kéjesen. Meg is kérdezte, hogy én vagyok-e. :) Mondta, hogy ettől merevedése lett.

Hát, ha rossz lány kell neki, akkor megkapja a legrosszabb, legvadabb verziómat. Szerencsére még a kapcsolat elején vagyunk, talán át lehet fordítani a dolgot. Talán nem súlyos eset.

2021. febr. 22. 22:44

Megnéztem ezt a Madonna-kur szindrómát, és úgy tűnik, hogy ez van neki. :(


Mondta is párszor nekem, hogy anyuci, és ki is akadtam rajta. Úgy tűnik, hogy engem betett a jó lány szerepbe.

Aztán múlt héten egyik nap mintha idegen női parfümöt éreztem volna rajta.


Nagyon ragaszkodik hozzám, szinte már betegesen. Már bemutatott a családnak is múlt héten. Anyukája valóban ez a távolságtartó, szigorú nő. Én pedig kedves vagyok, figyelmes, segítő, megbocsátó, támogató... de nem akarok sem a Madonnája lenni, sem az anyja. Inkább lennék a rossz lány szerepébe.

Tudom, hogy nagyon szeret! Soha senki nem mutatta még ki ennyire a szeretetét mint ő.


Biztos kiegyensúlyozott kapcsolatunk lenne, ha aszexuális lennék, de szerencsére nem vagyok az.

Szeretem és kívánom őt, de magamat jobban kell szeretnem.

60. vivo44 (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 22:09

Az energiaitalra....

Párom is iszik 2-3 energiaitalt, 3-4 kávét, dohányzik, olyan gyógyszert nem szed, mégsincsen ilyen probléma (egy korábbi esetet leszámítva).

Szerintem sokan fogyasztanak energiaitalokat, mégsincsen ez. Ne bizonytalanítson el! Attól még működnie kell.

59. vivo44 (válaszként erre: 58. - Gaboo23)
2021. febr. 22. 22:05
Köszi, hogy....!
58. gaboo23 (válaszként erre: 56. - Vivo44)
2021. febr. 22. 22:03

Dehogy haragszom! Mindenképp másképp gondolja épp ezért jó a fórum.

Igazad van teljesen!

Nem kell meg aláznia magát semmi képen!

Igen volt persze bárhol bármikor.. ez a normális!

Igazat adok neked, hogy a pasinak kellene most kezdeményezni bőven a szexet.


Itt nagyon nem stimmel valami sajnos.

57. vivo44 (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 21:56

Igen, átérzem, mert párommal is volt egyszer hasonló, vagyis nem tudott elélvezni.

Azonnal abbagyatuk amit csináltunk, megbeszéltük azóta hasonló sem volt.

56. vivo44 (válaszként erre: 53. - Gaboo23)
2021. febr. 22. 21:54

Ne haragudj!

Nem bántani szeretnélek ezzel!

Na de a nő nem egy kisérleti valaki. Mi akkor vetkőzünk (talán jobb, ha vetkőztetnek), ha szeretnénk is valamit, nem csak, hogy próbálgassunk, de ezt te is tudod, nem vagy tapasztalatlan.

Szerintem ahogyan már jorábban is írtam, te is olyan voltál a kapcsi elején, hogy a konyhában, a fürdőben, bárhol, bármibe, csak legyen, csak élvezz el.

Na ez itt nincsen és én veled ellentétben nem gondolnám, hogy 3 hónapnál a nőnek egy mozdulatot is kellene tennie, hogy akarjon valamit a pasi. (van, lesz az az idő is, de az elején még nem).

S ha kiderül, hogy nem működik? A nő alázza meg magát ismét, ami a kialakult helyzet miatt így is számára megalázó, pedig nem neki kellene.

55. gaboo23 (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 21:48

Ebbe tökéletesen igazad van. Hátat fordítani egy friss kapcsolatban.. még évek múlva is rendkívül sértő a páromnak.


Ahogy írtad oda van érted pont ezt nem értem, akkor vissza kéne fognia magát, hogy nem élvezzen el 2perc alatt...

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook