Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális probléma lehet? fórum

Szexuális probléma lehet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. vivo44 (válaszként erre: 23. - Katt2)
2021. febr. 22. 16:01

Ha nem kívánja az adott nőt (FI-t), akkor viszont nincs is miről beszélni.

Szerintem pedig nagyon nagy jelentősége van az időnek, mert 3 hónap után bundában, bugyiban, csupaszon , éjjel nappal azon van egy egészséges pasi, hogy legyen.

3 év távlatában ez lecsökken talán napi kettőre, 10 év után napi egyre. Tehát szerintem, nem normális ha egy csupi nő mellett csak fekszik egy csupi álló farokkal a pasi....

Ha pedig a pasi nem mondja el, akkor nem lehet lelki társról beszélni.

Sok a farokcimbálás otthon. Ennyi.

Ennek a kapcsolatnak se jelenje, se jövője.-ez a véleményem.

23. katt2 (válaszként erre: 20. - Vivo44)
2021. febr. 22. 15:51

Persze, különösen, ha lelki társak, akkor mindent meg lehet beszélni. De attól még a pasi nem fogja megkívánni a nőt.


Egyébként, a merevedésnek is több fokozata van. Ahhoz, hogy egy pasi aktív legyen a legnagyobb fokozat kell. Ez többnyire így is van. Ha csak éppen hogy, - amit a nők hajlamosak komolynak vélni, - nem fog működni. Ezért a pasi nem is áll neki a dolognak, mert pontosan tudja, hogy mire odaérne a helyszínre, még rosszabb lesz. És ez elég kínos. Ilyenkor jön a csajszitól, hogy nem baj, majd legközelebb, stb. Legközelebb még rosszabb lesz. Egy pasi nem fogja elmondani, hogy mi a baja, miért nem működik. Többnyire ő is csodálkozik, egyébként fogalma sincs.


Az, hogy egy hónap, vagy 3 év múlva mond csütörtököt, semmi jelentősége nincs. Innen vezetnek nagyon messzire a szálak...

2021. febr. 22. 15:42

Azon gondolkodtam hogy a pasinak talán lehet v.mi extra(nem perverz) dolog amit szeret, kíván, és az a bizonyos dolog dobja fel igazán.

Csak még nem merte /akarta szóba hozni vagy kísérletképpen kipróbálni együtt azt ami igazán tűzbe hozza.

21. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 15:41

És te mit csinálsz az ágyban? Egy pasinak fontos az is, hogy lássa kielégülni a partnerét.

Ha még soha nem sikerült neki, akkor lehet, hogy feladta a küzdést.

20. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 15:38

Azt írod, hogy "lelki társak", hogy "mindent meg tudunk beszélni", hogy szereted, hogy....

Minden olyat leírtál a bevezetőben, ami azt mondatja a normál emberrel, hogy ha ott fekszik álló farokkal mellettem, akkor miért nem kérdeztél rá? Ott hagytad álló farokkal és annyi?

Akkor nem vagytok lelki társak, akkor nem szereted, akkor nincsen meg a kémia, akkor ez nem fog működni!

Az nem lelki társ és nem az az ember akivel mindent meg lehet beszélni, ha közben fórumot kell nyitni és vad idegenekkel kell megbeszélni! (ami nem baj!), csak a lelketlen társak válaszolnak, a lelki társ pedig nem.

Elkondolkodtató.....

19. Pasionella (válaszként erre: 16. - Katt2)
2021. febr. 22. 15:07
Pár hete jötte össze, még korai lenne unni azért :-D ilyen alapon mindenki dugjon mindenkivel mert úgy sokkal izgibb :-D
2021. febr. 22. 15:06

Pár hete jöttek össze, nem egy sokéves kapcsolatról van szó. Ha pár hét, pár alkalom után már nem izgi a nő, akkor onann nehéz virítani valamit. A három hónapos "fordulón" majd swinger klubba mennek, vagy mi a szösz?

Abban egyet értek, hogy sok év után ritka, hogy a lángoló szenvedély fennmarad, tényleg más jellegűek és gyakoriságúak lesznek az együttlétek. (Bár, ellenpélda is van, itt a Hoxán is megnyilvánulnak olyan nők, akik húsz év után is naponta, és pattan le róluk a bugyi már férjuramnak a szeme villanásától is. Én azonban arra tippelek, a nagy sokaságra az az igaz, amit egy férfi (egykori szeretőm, ő nős volt, én akkor szingli) mondott: pár év után, ha megsimogatom a feleségem térdét, olyan, mintha a saját térdem simogatnám)

17. katt2 (válaszként erre: 15. - Gaboo23)
2021. febr. 22. 14:39
Ez a megoldás is csak egy darabig működik. Bezzeg, ha a szomszéd csajszi csinálná, akkor mindjárt izgalmasabb. De az is csak egy darabig...
16. katt2
2021. febr. 22. 14:36

A pasikat mindig a tiltott dolgok vonzák. Az, amit nehezen érnek el. A más asszonya, a szomszéd kislány, stb. Amiket nem illik elcsábítani. Ettől még, ha tehetik elcsábulnak...

A pasiknál a legnagyobb baj a megszokás. Pláne, ha a partnerük is csak a megszokás rabja.


Hallgasd csak meg az első sorokat:


[link]


Így tényleg nem működik... Itt el lehet gondolkodni, hogy miért is jó iszlám területeken a többnejűség. ( Most lehet felháborodni. Ez egy nőnek biztosan nem jó, de a pasiknak nagyon jó. Ezért találták ki... )


És ez nem jelenti azt, hogy nem fontos nekik a partnerük, hiszen ugyanúgy szereti a partnerét, aggódik érte, segíti, stb, csak valami hiányzik. A saját ösztönei által diktált beteljesülés. Ez pedig akár tetszik, akár nem valamiféle erőszak. Egy pasinak nagyon fontos, hogy egy-egy együttlét minden pillanatára emlékezzen. Ha volt ilyen az életében, akkor mindig azt fogja keresni.


Próbáld meg azt, hogy ne hagyd magad. Nem az ágyban kell elkezdeni ezt az édes dolgot. Ott csak folytatni és befejezni kell...


Próbáld meg, hogy nem adod meg magad olyan könnyen. A pasi szereti a nőt, kizárt, hogy az "erőszakoskodása" komolyabb problémát okozna.


Sajnos, az az igazság, hogy a férfiak a farkuk után mennek. A f. feláll, az ész megáll. Ennyi. A nőnek kell sokkal okosabbnak lennie, ezen a téren a pasi csak egy egyszerű ösztönlény.

15. gaboo23 (válaszként erre: 14. - Be95e6ff22)
2021. febr. 22. 13:56

Igen ez igaz, a sok kézimunka miatt lehet erősebb ingerekre szokott. Amit a száj vagy a pun.i nem tud meg adni.

Abba kell hagyni és pár nap után helyre áll a rend.

Vagy mikor úgy érzed neked már elég volt és ő még nem ment el, fejezd be kézzel neki.. hátha..

2021. febr. 22. 13:50

Ha merevedése volt, szóval nem az volt a probléma, hogy nem áll fel, és "szeret meg örökké velem akar lenni", akkor rejtély, hogy mi lehet a gond.

Próbálkoznék olyan taktikákkal, hogy a reggeli merevedést kihasználni, vagy orálisan...Ha úgy is semmi, akkor tényleg valami baj van.

Illetve, a feláll, de nem tud elmenni, az jutni még eszembe, hogy esetleg otthon túlzásba vitte a maszturbációt.

2021. febr. 22. 13:43

Én a tiszta beszéd híve vagyok.

Sőt, én nem tartom korrektnek, ha valakinek gondja van (mert nyilván mindenki érzi, hogy mi lenne a "normális"), és hallgat, hagyja, hogy a partner agyaljon ezen.

Konkrétan: ha baja van, igenis mondja, beszéljétek meg.

Ellenkező esetben jön a hosszas rágódás, önvád, hiányérzet; azt a másik meg lapít.

Normális esetben az ember - a szexben is - adni is szeret, nem csak kapni.

Bocs, de tuti, hogy nem házas? Vagy foglalt?

12. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 13:40
Hát én még hallani sem hallottam olyat a magam lassan 50 évével, hogy egy pasi merevedéssel fekszik a nő mellett. aztán nincs semmi...
11. Otsike
2021. febr. 22. 13:39
Lehet, hogy lelki
10. gaboo23 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 13:31

Próbálj ismét kezdeményezni. Ha ismét nem jársz sikerrel, akkor beszélj vele. Lehet valami negatív élmény miatt, vagy bármi. De ezt meg kell beszélni mert a kapcsolat végét jelentheti.


Lehet az is hogy teljesítmény kényszer miatt, hogy boldoggá akar tenni. Ez is okozhat ilyet sajnos..

2021. febr. 22. 13:19
Tegyél egy újabb próbát vele. Ha akkor sincs semmi reakció, akkor rá lehet kérdezni, hogy történt-e valami vagy hogy mi a baj.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ba7da9cfc0)
2021. febr. 22. 12:53

Kezdeményeztem, mert én kívántam őt, de nem jött tűzbe.

De ahogy írod, lehet, hogy a méretek nem stimmelnek, bár eddig inkább az volt a probléma az előző partneremmel, hogy túl gyorsan elment még akkor is, ha negyedszerre ment el egymás után. Mondjuk ez a gond többedik együttlétünk után megoldódott.


Viszont attól tartok, hogy ez nem fog, sőt minél többet leszünk együtt, annál rosszabb lesz.


Legalább az akarást éreztem volna rajta.


Most is írja, és minden alkalommal elmondja, hogy szeret, és, hogy örökké velem akar lenni, de ez nagyon frusztrál engem.

Azt sem tudom, hogy hogyan mondjam meg neki.

2021. febr. 22. 12:27
Egyébként lehet, hogy nem passzolnak a méreteitek?
6. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 12:18
Lehet azt várta, hogy te kezdeményezz.
2021. febr. 22. 12:14
Azt írtad, mindent meg tudtok beszélni, lelki társak vagytok. Akkor ezt miért tőlünk kérdezed? 🤔 Amúgy lehet, hogy eszébe jutott, hogy bedugva hagyta a vasalót, és emiatt elment a kedve a szextől.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Dominós)
2021. febr. 22. 11:44

Mi lehet a megoldás?

Vajon miért csinálta, hogy még csak nem is kezdeményezett?

2021. febr. 22. 11:38
Az.
2021. febr. 22. 11:13
Nem voltam még ilyen helyzetben.
2021. febr. 22. 10:59

Hónapok óta udvarolt, végre pár hete összejöttünk, úgy tűnt, hogy jól működik minden. Lelkileg igen, mert mindent meg tudunk beszélni, hasonló érdeklődés, mentalitás van, mintha lelki társak lennénk.

Azonban az utóbbi pár együttlétünk nem sikerült a legjobban, ő nehezen ment el, legutóbb pedig egyáltalán nem élvezett el, sőt, meztelenül feküdtünk egymás mellett, és rám sem modult, miközben merevedése volt.

Beszél rólam, dicsekszik velem mint trófeával, szinte Világgá kürtöli, hogy együtt vagyunk.

Nekem nem csak lelki társra van szükségem, sőt, most az nem is hiányzik, a testiség jelenleg fontosabb számomra.

Valaki volt hasonló helyzetben? Félek, hogy hosszabb távon mélyebb sebeket szerzek, mint most ezzel, hogy nem érzem magam elég jóak ahhoz, hogy neki jó legyen.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook