Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhosszabbításra használt hajak milyen minőségűek? fórum

Hajhosszabbításra használt hajak milyen minőségűek? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 5. 23:09

sziasztok!


eléggé tudatlan vagyok a témában, ezért tennék fel pár kérdést, remélem, kapok válaszokat. :)

szóval:

- melyik hajhosszabbítási technikát ajánljátok leginkább?

- mennyire befolyásolja az árat az, ha magam viszem a felhasználandó hajat?

- a meglévő hajhossz számít-e, vagy egyáltalán nem, mert úgyis a hajtőhöz varrják, hőillesztik stb. a póthajat?


egyébként nálam egy olyan szituáció áll fent, hogy a kedvesem átadná nekem a haját :) körülbelül hát középig ér neki. viszont ő szőke, míg én barna vagyok, de gondolom, ezen festékkel lehet segíteni.


mi a véleményetek? vállalkoznak ilyesfajta hajhosszabbításra szalonokban? vagy vessem el a gondolatot, mert csípőből kiröhögnének, hogy ilyen ötlettel rukkolok elő? :)


előre is köszi!

17. 439f3788d8 (válaszként erre: 16. - 439f3788d8)
2009. aug. 12. 13:10
ÉS MÉG AZT IS KIHAGYTAM H VANNAK HAJAK AMIT EURÓPAINAK HIRDETNEK MEG ÉS MÉG ÁZSIAINAK IS ROSSZ!ÁZSIAI SZÖKE HAJAT NE VEGYETEK!
2009. aug. 12. 13:06

ÉS TESZVESZEN SENKI NE VEGYEN KI TUDJA MILYEN MINÖSÉGÜ MILYEN MÜSZÁLLAL VAN KEVERVE VAGY HONNAN VALÓ!

TÉNYLEG SENKINEK NEM AKAROK ROSSZAT!OLYAN HAJAT NE VEGYETEK AMI ELÖ VAN KÉSZÍTVE!:)

2009. aug. 12. 13:00

És még ezt is tudni kell h nagyon sok sztár visel ilyen hajakat:pl Dukai Regina, Debreczeni Zita, stb... meg

külföldi sztároknak is pl.Jessica Simpson, Paris Hilton...stb!mert hülyeség h európai embernek európai haj való mert inkább én is az indiai natúr és a so:cap hajaknál maradok!

2009. márc. 20. 18:22

A legjobb minőségűek az európau hajak:könnyen kezelhető,nem gubancolódik,festhető-vasalható lágy tapintású haj,mely évekig hordható!Az ázsiai és indiai haj a legrosszabb:durva tapintású,hamar kiszárad,kócolódik,nem ajánlatos festeni,élettartamuk fél-1 év!

Üdv: viki fodrász

2009. márc. 13. 17:13
Sziasztok!Lehet, hogy furcsán fog hangzani a kérdés...De nem tud valaki Ukrajnában (Beregszász és környékén), olyan helyet ahol póthajat vásárolni???:):):)
12. f4086168de (válaszként erre: 11. - Aidi)
2009. febr. 10. 17:19
Varrva van :) Szeretem nagyon,csak már unom..:) Sztem kipróbálom a hőillesztést v a csomózást..
11. aidi
2009. febr. 5. 11:31
Paulinee, neked milye módszerrel csinálták?
2009. febr. 2. 10:18
Hajhosszabbitásról : a legjobb minőségűek az európai hajak,igaz nem olcsó,de évekig hordható.Ez elsőre egy befektetés.Én a vendégeimnek csak európai hajat rakok fel,indiait és ázsiait csak akkor ha nagyon ragaszkodik hozzá!Eljárásból is van több féle,a legolcsóbb a varrás,aztán a mikrogyűrűzés,utána a hőillesztés majd a csomózás.De a tincses hajhosszabbitások a természetesebbek.Ha bárkinek van kérédése küldjön nyugodtan üzenetet,segitek!
2009. jan. 5. 00:25

sziasztok....én a tesz-veszen rendeletem hajat, és igencsak kár volt....nem olyat kaptam amilyet akartam.

1részt: treszeltet rendeltem, és ez szilikonra volt felragasztva, amit ragasztócsíkos hajhosszabbításra használnak

másrészt: tudtam, hogy indiai hajat veszek, mert alapból hullámos kellett volna nekem, a minőségével semmi bajom nem volt, mert tényleg szép, megmostam és akkor normális és szép volt, viszont a végén nem elvolt vékonyodva, hanem több rövidebb szál volt benne, így hogy szép legyen kb 10cm-t lekellene vágni belőle..és éppen éppen 50centis a haj....

én csalódtam...:(

8. f4086168de (válaszként erre: 6. - 1e44dd72bb)
2008. dec. 31. 01:14
Háát,valószínűleg a haj amit veszel,az indiai vagy ázsiai..Első ránézésre az összes szépnek tűnik,naná h megveszed mert jó árban van,de majd amikor 4-5 hajmosás után lekopik róla a szilikonréteg..:D És majd a második hőillesztéses felrakásnál tönkre megy a hajad a rossz minőségű keratintól,amivel felvan tincsezve..Háát te tudod,de én nem mennék bele :S :/
7. f4086168de (válaszként erre: 2. - MelisUK)
2008. dec. 31. 01:04

Miért kéne minden hajmosásnál fodrászhoz járni? Egy szakszerű hajhosszabbítást,amit megfelelő minőségű hajjal végeznek el,ugyanúgy kell kezelni mint a saját frizurádat.Talán kicsivel többet kell rá odafigyelni,több balzsamot,hajpakolást,hajvégápolót igényel,mert a póthaj nem tud már táplálkozni a hajhagymákból.

De ezeket ugyanígy a saját hajaddal is megcsinálod ..:) Nekem van felrakva haj,és abszolút nem kellemetlen a viselése,oylan mintha a sajátom lenne :D

2008. dec. 22. 17:09
Sziasztok!Nagyon be fogok fürdeni szerintetek,hogy a Tesz-veszen rendeltem hajat?Végülis az illetőnek több,mint 300adásvétel után 100%os pozitív értékelése van csak......Most már kezdek félni azért...Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?
5. MelisUK (válaszként erre: 4. - E642ac5487)
2008. dec. 9. 18:54
Akkor menj el olyan helyre, ahol ezzel foglalkoznak, esetleg kérd ki a fodrászod véleményét is. De rákérdezhetsz olyanoktól is, akiknek ilyen "haja" van. Ahogy néztem néhány órával ezelőtt a képeket, láttam is egy lányt, aki meghosszabbíttatta a haját, nagyon jól áll neki, a fenekéig érő fekete haja van. Mindjárt megnézem a nevét neked.
2008. dec. 9. 16:47

Igen ezekkel mind tisztában vagyok...


Biztos hogy szeretném, mert nagyon rövid a hajam, 5éve növesztem és azóta egy centivel sem lett hosszabb!


Ami lenőtt, az a végéből le is tört...

Nekem más megoldás nincsen...

2008. dec. 9. 16:01
Egyébként én is gondolkoztam ezen a témán és a fodrászom lebeszélt róla. Pedig egy isteni fodrászról van szó, de nem azon jár mindig az esze, hogy minél több pénzt zsebeljen be a vendégeiből.
2008. dec. 9. 15:58

A haj minősége általában az árán múlik.

Rengeteg hajhosszabbítást és sűrítést láttam már, a legtöbbjüknek egy idő után úgy néz ki a hajuk, mint ha valami műanyag babahajjal lenne kipótolva, gusztustalan.

Nem mindegy, hogy milyen módszerrel csinálják, csomózással vagy ragasztással... De magadnak nem fogod tudni szépen megcsinálni, minden hajmosásnál fodrászhoz kell menni, hogy ne látszódjon, hogy pótolva/hosszabbítva van...

Biztos meg akarod csináltatni?

2008. dec. 9. 13:36

Szeretném meghosszabbíttatni a hajam, kíváncsi lennék véleményekre amerikai ill. európai hajakkal kapcsolatban!


Leginkább az amerikai haj minősége, hordhatósága érdekelne! Segítsetek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook