Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek a lenti alapbetegségekkel van értelme fiatalon regisztrálni oltásra, vagy ezekkel is várhatok sokáig? fórum

Szerintetek a lenti alapbetegségekkel van értelme fiatalon regisztrálni oltásra, vagy ezekkel is várhatok sokáig? (tudásbázis kérdés)


1 2
48. Hmkati
2021. jan. 28. 09:59
Nem csak a sorrend - szerintem - a kérdés, hanem az immunizálás fenntatása. A vírus mutálódik, így lehet, hogy félévente kell újraoltani. Nyilván egyetlem ország sem tudja garantálni, hogy a lakosságot ingyen átoltsa. Ha fizetőssé teszik, milyen lesz az oltási kedv?
47. Siker2017 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 26. 04:03

Szia!

Szerintem nem.

A pajzsmirigy elteres nsgyon gyakori, főleg a nőknél,bmwr ilyen korban is es a spherocytosis is “Európában a leggyakoribb örökletes vörösvértest szerkezeti eltérés következtében kialakult hemolitikus vérszegénység”.


Az pedig hogy tul korainak tartod a kijárási tilalomra az este 8 orat, főleg kirándulások miatt, nem indok, amiért korábbi oltást kérhetne bárki...

Mindenkinek elege van a korlátozásokbol itthon es külföldön egyaránt. Abból hogy nem élheti a megszokott életét, de az élet védelme fontosabb, így ezeket most el kell tűrni sajnos még egy darabig.


Az előre kerülést pedig szerintem hagyd meg azoknak, akik tényleg rászorulnak es veszélyeztetettek... Van ilyen a fiatalabbak közt is pl aki cukor beteg vsgy más komoly betegsege van, akar daganatos beteg.

Keves egyelőre a vakcina es gondolj bele, ha ismerősödnek - barátodnak, rokonodnak vagy akar Neked kellene a vakcina, mert tényleg veszélyeztetett lennel, mit szólnál hozza ha ilyen emberek is bekerulnének eléd...?

46. Regin_a (válaszként erre: 44. - Epresturmix)
2021. jan. 25. 20:48

Ajánlom figyelmedbe

[link]


Én nem én és nem más itt a virológus hanem ő mondta a tv-ben. Legalább értelmezd amit irtam


Amúgy én naponta olvasok több fórumot és meghallgatom a tv-ben a híreket a covidrol

45. Regin_a (válaszként erre: 43. - Bless the child)
2021. jan. 25. 20:44
Ne fokozd, ne fokozd!
44. Epresturmix (válaszként erre: 42. - Regin_a)
2021. jan. 25. 20:40

Na de kérlek! Nem így van? Annyian vagytok itt virológusok! Ha most kéne közületek választanom, esküszöm nem tudnám kiben bízzak! 😂


De, egy talán van. Asgardinál az ész! Akkor is ha én nem oltatok, ő pedig igen! Roppant okos! Egyből kitűnt a tömegből! 😉

43. Bless the child (válaszként erre: 41. - Regin_a)
2021. jan. 25. 20:18
Nyugodtan írj rám bármi jelzőst
42. Regin_a (válaszként erre: 39. - Epresturmix)
2021. jan. 25. 20:07

Azt irtam volna hogy hülye vagy? Idézd már vissza azt a kommentemet ahol...

Nem egyszerű kérdést tettél fel, hanem egyben a saját véleményedet is "beleszőtted"

Ime

"ennyi átverès, hazugság, mutyi után ti hogyan tudtok ebben a szarban bízni?"

Ha én ennek az ellenkezőjét irom és kérdőjelet teszek a végére, nyilván a kérdés egyben a véleményem is

Nemde?Dede!

A lentebbi válaszomat meg Jakab virológus mondta a tv-ben és nagyon igaza volt

41. Regin_a (válaszként erre: 38. - Bless the child)
2021. jan. 25. 20:02

Döntés, felülbirálat? Ugyanmár!

Az hogy ilyen helyzetben valaki nem oltatná be magát, arra most nem akarok jelzős birálatot irni

nem teljesen magánügy az oltás

40. unom (válaszként erre: 39. - Epresturmix)
2021. jan. 25. 19:12

Március óta nem nézem az operatívokat, akkor akadtam ki rájuk végleg. Igyekszem szétválasztani az intézkedéseiket a járványtól.

Kérni fogom az oltást, hogy melyiket, az attól függ, melyiket engedélyezi az Unió, melyiket javasolja a kezelőorvosom.

39. Epresturmix (válaszként erre: 37. - Regin_a)
2021. jan. 25. 19:08
Köszönöm a jókívánságot! Nézd. Én csak egy kérdést tettem fel, és nem emlékszem arra, hogy téged vagy bárki mást hülyének tartok azért, mert beadatja. Nem irónia volt a kérdésem. Komolyan kérdeztem. Engem elbizonytalanîtott ez a sok sok hazugság, érthetetlen és felesleges csikicsuki ami mostanában zajlik. Jöhetsz a többi oltással, de azoknak nem volt ennyire politikai befolyásoltsága, nem tettek tönkre senkit vele, nem volt ekkora gáz! Érted? Nem a vírus gáz, hanem a sok felesleges cécó amit csináltak köré! Nem volt zsarolás szaga! Mindenki megkapta, szépen csendben lezajlott, minden és mindenki ment a maga útján. Csak annyi kérdésem lenne hozzájuk: Ezt most miért? Hozzád meg annyi: te vak vagy?
38. Bless the child (válaszként erre: 37. - Regin_a)
2021. jan. 25. 18:49
Nem hinném, hogy itt bárkinek is lenne joga a másik döntését felülbírálni, így te se tedd ezt
37. Regin_a (válaszként erre: 34. - Epresturmix)
2021. jan. 25. 18:45
Teljesen igazad van, ne oltasd be magad. Válaszd inkább a mesterséges lélegeztetést
36. e60897a118 (válaszként erre: 35. - Bless the child)
2021. jan. 25. 17:40
Èn nemsokára megkapom a második oltást is. Az elsőtől mèg a karom sem fájt különösebben. Amikor beadták nem csípett, nem feszített.
35. Bless the child (válaszként erre: 32. - Globus)
2021. jan. 25. 17:20
Mi nem kértük, közvetlen munkatársak. Rajtunk kívül van még kb 600 ember
2021. jan. 25. 05:14
Én azt nem értem ennyi átverès, hazugság, mutyi után ti hogyan tudtok ebben a szarban bízni?
33. Epresturmix (válaszként erre: 20. - Asgardi)
2021. jan. 25. 05:11
Hagyjuk már...:D
32. globus (válaszként erre: 22. - Bless the child)
2021. jan. 24. 20:34
Mármint hol? Azt mondtad, nem kérte senki.
31. globus (válaszként erre: 13. - Bless the child)
2021. jan. 24. 20:33
Gondóde...12 millió plusz orvos-beteg találkozás, mikor eddig is azért ríttak, hogy túl sok 😁
30. globus (válaszként erre: 10. - Asgardi)
2021. jan. 24. 20:23
Gyorsteszt és PCR.
29. janszi (válaszként erre: 28. - Bless the child)
2021. jan. 23. 17:54
Átveszik a döntéseket az iQ szegény vezetéstől?
28. Bless the child (válaszként erre: 27. - Vivo44)
2021. jan. 23. 17:51
Ha csak valami csoda nem történik
27. vivo44 (válaszként erre: 24. - Bless the child)
2021. jan. 23. 17:44

Ez esetben rettenetesen rosszul számoltam! Elnézést.

Jó lesz az 2030-nak is....:-(((

26. asgardi (válaszként erre: 22. - Bless the child)
2021. jan. 23. 17:30
Jajj.
25. janszi (válaszként erre: 22. - Bless the child)
2021. jan. 23. 17:25
Aha,értem,gondok vannak a papírforma gyakorlatba való alkalmazásával,nem várt akadályok és problémák emésztik a maradék iQ-t :)) Van olyan hogy a kevésből is alig jut :)) Na de majd egyszer...
24. Bless the child (válaszként erre: 23. - Vivo44)
2021. jan. 23. 17:14
Ha havonta 1 millió oltast akarnak beadatni, ahhoz ha az egészségügyben dolgozók fele beáll, naponta fejenként 20 oltást kell beadni 50ezer eü dolgozónak. Ez csak egy vízió. Se humánerőforrás, se oltó objektum nincs erre a feladatra hazánkban.
23. vivo44
2021. jan. 23. 16:52

Csak matematikai alapon...

Ha havonta érkezne 1 millió vakcina, (ami nem fog minden hónapban annyi) akkor kb 2022 karácsonyára leszek beoltva. Nagy hiba, hogy a regisztrálóknak egy hozzávetőleges hónapot sem mondanak, ha már azzal számolnak, hogy egészen biztosan lesz elegendő vakcina (4 féle is).

22. Bless the child (válaszként erre: 14. - Janszi)
2021. jan. 23. 16:48
12 millió darab vakcina. Nálunk kb 80 darabot nem sikerült biztosítani.
21. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 23. 16:41
Bocs, de komolyan nem értem az ilyen embereket, mint te. Kijárási szobafogság? Miről beszélsz? Az akkor lenne, ha csak a boltig és a munkahelyedig vezethetne az út. Jelenleg reggel 5-kor elindulhatsz kirándulni és este 8-ig senki sem fog korlátozni. Ebben mit nem lehet kibírni? Persze, hogy mindenki szeretné, ha visszatérhetne az élet oda, ahol a vírus előtt volt, de most ez van, és elégedetlenkedés helyett ebből kell kihozni, amit lehet.
20. asgardi (válaszként erre: 18. - Epresturmix)
2021. jan. 23. 15:58
Miután végigoltották őket, lassan kinyithatnak... ;)
19. janszi (válaszként erre: 17. - Asgardi)
2021. jan. 23. 15:48
Ja,az idő a változó ebben az egyenletben :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook