Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ebay-es rendelés, regisztráció, tapasztalatok fórum

Ebay-es rendelés, regisztráció, tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2015. nov. 29. 14:25
Sziasztok. Azt szeretnem kerdezni, hogy az ebay en tudok valahogy masnak a cimere kerni cuccokat? Vagy ezt, hogy lehetne megcsinalni, hogy ne kelljen mindig atirni a sajatomat? Vagy mindig irni kell az eladonak, hogy ide meg oda kuldje? Nagyon koszi a valaszokat. Jo ebay ezest mindenkinek
120. Castia (válaszként erre: 119. - Renyh)
2015. jan. 18. 11:32
A valós kapacitása valószínűleg 4, vagy legfeljebb 8 Gb. A H2testw programmal le lehet tesztelni.
119. renyh
2015. jan. 18. 11:24

memóriákártyát szeretnék rendelni, eBay-en találtam nagyon olcsón, de kínai és nem vagyok benne biztos, hogy jó vétel lenne-e. tudom, hogy szinte minden hamisítvány, de ez 32 gb 2ezer FT alatt. gyanús...

szerintetek?

118. Castia (válaszként erre: 117. - Lizus77)
2015. jan. 11. 12:13
Az adott termék lapján a Shipping and payments fülön fel vannak tüntetve a fizetési lehetőségek.
117. lizus77
2015. jan. 11. 11:49
E-bayen hyományos bankkártyával lehet fizetni? Arra megy a fizum.
116. Axa4
2014. szept. 18. 21:07
kéri
115. Axa4
2014. szept. 18. 21:04
Sziasztok! Járt már valaki úgy, hogy az ebay vásárlás kezdeményezésénél lakcím megerősítést kért? elvileg küldenek levélben egy kódot a lakcímemre amit meg kellene adnom és addig nem enged vásárolni, de ez a kód 1,5 hónapja nem érkezett meg. a másik furcsa, hogy sehol nem olvastam erről, se a páromnak nem kellett ilyen, regisztráció után paypallal rögtön ment a vásárlás. Járt már így valaki? nem tudjátok mi a teendő? (eredetileg német ebayen regisztráltam és most hiába megyek fel a com oldalról a vásárlásra kattintva a német oldalra irányít és rögtön a kódot küldi amit elvileg a címemre küldtek)
2014. júl. 17. 13:30

Nekem

Nincs számlám se es paypalom se:( akkor hogy tudok rendelni?

113. margit01 (válaszként erre: 112. - Castia)
2014. júl. 15. 11:03
jul 3an rendeltem es fizettem postakoltseget!!!!!
112. Castia (válaszként erre: 111. - Margit01)
2014. júl. 14. 17:00
Ha ingyenes szállítással rendelted, akkor úgy 10 nap és 6 hét között bármikor. Több is lehet, de akkor már esélyes, hogy elveszett. Ha pedig regisztrált küldést kértél, akkor kapsz egy nyomonkövetési számot, és azon tudod figyelni, épp hol jár a csomag.
2014. júl. 14. 15:21
sziasztok megtudjatok mondani en rendeltem az ebaytol termeket igaz kinabol jon en irorszagban lakom mikor varhato a csomag????
2014. máj. 11. 18:14
Jah és a kártya amit a paypalhoz rendelek, elég ha csak kb mindig annyi pénzt utalok a kártyára amennyiért vásárolnék?
2014. máj. 11. 18:09
Sziasztok! Most szeretném elkezdeni az ebayezést, ezt az oldalt követhetem? [link]
108. toniend
2014. ápr. 27. 20:54
Egy kis segítséget kérnék, ha ebayről rendeltem valamit, az mennyire diszkrét csomagolásban fog megérkezni, vagy ez a feladótól függ?
107. 5674644b5d (válaszként erre: 106. - Eperke72)
2014. ápr. 1. 19:06
Kérdezz rá az eladótól, így mi nem tudhatjuk. Szerintem mivel kifizettél már mindent fel fogja neked adni.
2014. ápr. 1. 17:55

Segítsetek kérlek: ez szerepel a terméklapon:

Doesn't post to Hungary, amit most vettem észre, de a rendszer a címemre ezt a szállítási módot dobta fel: Postage and packaging via Royal Mail International Standard (Small Packets): £7.40.

Ki is fizettem az árat, most ilyenkor mi van, nem fogom megkapni a csomagot, annak ellenére, hogy nemzetközi kis légi csomagot fizettem ki?

Kérelek segítsetek!

2014. ápr. 1. 17:24

Szasztok!

Én rendeltem az angol (gondolom, mert fontban adta meg az árat) e-bay-ről mini italokat, amit megnyertem. Mi a következő teendőm. Úgy tudom valami Pay számlát kell nyitnom? Kérlek segítsetek, mert még nem csináltam ilyet, de internet bankom és dombornyomott kártyám van.

Help mee!

104. csébriel (válaszként erre: 103. - Castia)
2014. febr. 10. 22:26
Köszönöm a gyors válaszod.
103. Castia
2014. febr. 10. 21:37
A terméklapon viszonylag alul találsz egy "Questions and answers about this item" részt, ott tudsz kérdezni (Ask a question).
2014. febr. 10. 21:31
Sziasztok!Valaki tudna segíteni,hogy hol lehet üzit írni az eladótól?Még mielőtt megvenném az adott árut? előre is köszi
2014. jan. 18. 08:43
Látom elég régi az utolsó hozzászólás. Ebay, banggood,bluleans rendelésekben tudok segíteni bárkinek. Írjatok üzenetet ha szeretnél rendelni valamit. jelképes összegért(100Ft/ termék)megrendelek neked bármit amit csak szeretnél. A te címedre rendelem, a vásárlásrol kapott visszaigazolo leveleket is továbbítom neked. Ha valakit érdekel írjon és megbeszéljük
2013. jún. 26. 11:59
lEGYETEK SZIVESEK NEKEM SEGITENI ELAKADTAM ? most regiztem!Köszönöm szépen.
99. Hlidia
2013. jún. 12. 21:49
Sziasztok! Ebay-ról szeretnék rendelni. A szállítási költség Gütersloh, Németországból 4 334,34 Ft. Nem tudja valaki, hogy kell e majd még ezen kívül fizetni valamit? Vagy év végén adózni? Mert valaki írt nekem ilyesmit, hogy adóznom kell majd év végén. De nem értettem az egészet, hogy pontosan mire is gondolt.
2013. ápr. 9. 17:06

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy mindenképpen hozzá kell rendelnen egy kártyát a paypalomhoz vagy elég ha csak utalok rá pénzt és beírom a 15 jegyű kódot a közleménybe? Nekem ez nem egyértelmű :/

97. Castia (válaszként erre: 88. - Pufika)
2013. márc. 8. 10:28
A bankod átváltja a forintot a megfelelő devizára aktuális árfolyamon, ezzel nem kell foglalkoznod.
96. Castia (válaszként erre: 95. - Bdiuci)
2013. márc. 8. 10:22

Ha EU-n belülről veszel valamit, akkor nem kell vámot fizetned. EU-n kívülről értékhatárfüggő (kb. 25 euro felett, ennek utána tudsz nézni pontosan). Ha kisebb érték van megjelölve a csomagon, szúrópróbaszerűen akkor is ellenőrizhetik, de ha nem éri el az értékhatárt, visszazárják a vámon és tesznek rá pecsétet. Nekem már több ilyen csomagom érkezett. Ha úgy döntenek, hogy vámot kell fizetned, akkor értesítenek és a vám megfizetése után tudod átvenni a csomagot.


Kínából a free shipping csomagok 2-6 hét alatt érnek ide, ez teljesen változó. Volt ami majdnem 3 hónapig kevergett valahol. Angliából a rekordom 2 nap volt, hétfőn megrendeltem, feladták aznap, szerdára ideért. A vicc az, hogy magyar webáruházból, vateráról vagy akárhonnan még sose sikerült ilyen gyorsan megkapni semmit, futárral sem, nemhogy sima postán.

95. bdiuci (válaszként erre: 94. - Living Dead)
2013. márc. 7. 15:17
Aha, értem. Akkor ezekszerint van rá esély hogy vámot is fogok füzetni. :-) Régóta ebayozol? Melyik oldalról szoktál rendelni? Es mennyi idö míg lejön, pl. Kínából...
94. Living Dead (válaszként erre: 93. - Bdiuci)
2013. márc. 7. 14:50
Csak a megadott díjat kell fizetned. Elvileg szúrópróba-szerűen átnézhetik, de velem még nem fordult elő ilyen sem rendelés, sem eladás során.
93. bdiuci (válaszként erre: 92. - Living Dead)
2013. márc. 7. 14:43
akkor regisztrálok. :-) Es melyik ebay oldalról érdemesebb rendelni? Most találtam egy dolgot, az eladó kínai, és a postaköltség ingyenes. Az azt jelenti hogy hogy csak az áruért füzetek, semmi másért? Vám ,vagy ilyesmi?
92. Living Dead (válaszként erre: 91. - Bdiuci)
2013. márc. 7. 13:53
Az enyém is visa electron, ráadásul otp junior, és nincs gond vele, évek óta használom palit.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook