Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőként élni fórum

Szeretőként élni (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
409. 9d7907a17a (válaszként erre: 408. - 9d7907a17a)
2013. márc. 21. 11:05
Az kimaradt, hogy az utolsó kórházba kerülésekor már egyik szeretője sem látogatta meg (előtte mindig), pedig hónapokat volt bent. A legnagyobb ivó cimborája egyszer volt bent nála, az első napokban, öt perc után elmenekült, hazafelé bement édesanyámhoz az üzletbe és közölte, többet nem megy be, mert ezt a látványt nem lehet elviselni. Pedig arcra nem változott az elmúlt évekhez képest amikor egy asztalnál ittak, egyébként meg nyakig be volt takarva mert mindig fázott.
408. 9d7907a17a (válaszként erre: 405. - Ittmost)
2013. márc. 21. 10:56
Az én édesanyám már túl volt a szerelmen, nagyon sokszor kérte nevelőapámat, hogy költözzön el, osszák el a vállalkozásokat és fejezzék be. Nevelőapám bárhogyan is kurvázta édesanyámat, nem költözött el. A pia és a cukorbetegség megtette a magáét, többször volt kórházban pár hetekre, elég sokszor helyre rakták, de megmondták ha folytatja a piát, újra visszakerül és eljön majd a pillanat amikor nem lehet rajta segíteni. Megtörtént, az utolsó hónapokban pelenkázták őt is, szinte alig tudott magáról, de megkövetelte, hogy édesanya napi 12 óra munka után legalább egy órát a kórházba töltsön vele, hogy vasárnap vigye a húslevest, a rántott húst. Az addig eltelt években már olyan szinten tartotta testi és lelki terrorban az édesanyámat, hogy nem merte megtenni, hogy nem megy be vagy nem viszi az ételt, mert mi lesz ha kikerül. Hiába mondtam bármit. Amikor végül meghalt nevelőapám, édesanyám kigyászolta az egy évet, nagyon sokat beszéltünk és végül arra jutott, hogy a saját elvesztegetett éveit gyászolta. Nevelőapám halála óta lassan négy év telt el, édesanyám kivirult, fiatalodott vagy 15 évet, de soha többet nem szeretne egy pasival sem komoly kapcsolatot. A szex nem hiányzik neki, mert soha nem volt része jó szexben. A kedvesség, a törődés jó lenne neki, de olyan pasival még nem találkozott aki összeköltözés és szex nélkül ezt megadná neki.
407. Kukacc (válaszként erre: 405. - Ittmost)
2013. márc. 21. 10:45

Ez nem szerelem :)

Ez emeletes ostobaság az asszony részéről :D

406. Kukacc (válaszként erre: 402. - 9d7907a17a)
2013. márc. 21. 10:44

Én a férjemet kibacnám, mint macskát szarni, nyoma nem lenne a megbocsátás lehetőségének sem, ezt azonban ő is nagyon jól tudja, ismer már, hogy nem a levegőbe beszélek. Engem tuti, nem tartana vissza pénz, ház szerelem, semmi....

Egyszerűen én, amikor szerető voltam, hihetetlenül kellemetlenül és rosszul éreztem magam, mikor kiderült a státuszom, és kiléptem a dologból.

Nem mindig a szerető a hibás, de tudni kell nemet mondani, főleg, ha családos férfi csapja a szelet.

405. ittmost (válaszként erre: 404. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 21. 10:39

legalább a felesége pelenkázza?

hát vannak érdekes emberek.De ha ez meg volt neki engedve,el volt tőle fogadva,h fűvelfával..hát..sok a gyenge ember(akit a lelkiismeret,vagy a hűségeskü sem tart vissza),aki mindenképp kihasználja a lehetőségeket,ha el van neki nézve.


jaaa..vagy mások lehet,hogy azt mondják ere:eza szerelem(a feleség részéről)

2013. márc. 21. 10:34
Ismerek olyan házaspárt, ahol a feleség nem vált el, bár a férjnek voltak mindig kalandjai; 3-4 barátnô mindegyike már halott. Megtörtént nem egy alkalommal, hogy közös kirándulás alkalmával a férj elveszett az éppen aktuális kolleginával. Mivel a házasságkötés elôtt álló lányuk volt az idegenvezetô, hangosbemondón keresztül kerestette ôket... Ma már pelenkázzák az ex bonvivánt.
403. ittmost (válaszként erre: 402. - 9d7907a17a)
2013. márc. 21. 10:31

Hiába,én nem így gondolom,habár sose voltam szerető,tehát nem kell védenem a mundért.


Szerintem az szemellenzős gondolkodás,ha a megcsalót nem büntetik még annyira sem,mint a szeretőt.Szerintem jobban kéne.Na mindegy,ezt már ezren leírták,hogy a szerető a főbűnös,főleg akik tovább akarnak élni a megcsalóval(nekik nyilván így könnyebb folytatni..),úh felesleges újrakezdenem.

402. 9d7907a17a (válaszként erre: 400. - Ittmost)
2013. márc. 21. 08:46
Pedig ha végig olvastad a fórumot akkor mindig a szerető a hibás a házasok szerint.
401. kattyus (válaszként erre: 359. - B486c9cf7d)
2013. márc. 20. 21:40
Nem semmi!
400. ittmost (válaszként erre: 392. - 9d7907a17a)
2013. márc. 20. 18:04

Döbbenetes történeteid vannak,tényleg:S


Nekem is eszembe jutott egy,a régmúltból:

van egy "összetartó " család:13 testvér,legtöbbjüknek már unokája van.Legalább évente egyszer öszejár a többségük,családostúl,úh.nemigen van titok.

A legidősebb lánynak(akkor kb 60éves) van egy nála vagy 10 évvel fiatalabb férje,aki összejön a legfiatalabb lánytestvérrel(a felesége húgával),aki kicsivel 40 fölÖtt van,és egy másik lánytestvér kényszerből falaz nekik( jobb viszonyban van a húgával,minta férjes nővérével.

Kipattan a titok.

Mi lesz a leosztás?


Álmomban sem gondoltam volna,és máig sem értem:a húgokat kiközösítik,kiutálják(azt is,aki "csak" falazott),a férj meg továbbra is jár a családi összejövetelekre(a felesége megbocsátott).

Ritka méretű hányingert éreztem.

399. Slyte (válaszként erre: 397. - Zizmonti)
2013. márc. 20. 15:08

Ez nagyon durva!

Elolvastam a témában a cikket. Szerencsétlen nő, 2 gyereke is van. Még jó, hogy a volt férj talált rá, nem a gyerekek. Így is sokk lehet nekik. És miért? Mert szakítani akart, a pasinak meg nem tetszett... :S

Még egy ok, hogy ne legyünk szeretők!

398. 9d7907a17a (válaszként erre: 397. - Zizmonti)
2013. márc. 20. 13:16

Az szerintem klasszikus duma lebukáskor, hogy de hát drágám Te szebb vagy, okosabb vagy, stb. ez csak egy botlás volt.


Nő ismerősöm is védekezett már úgy, hogy egyszer mindenki hibázhat. Hajszál híján megkérdeztem tőle, hogy egy évekig tartó viszony mióta ez a kategória.

2013. márc. 20. 13:07

Savval öntötte le szeretőjét egy kórházigazgató

MTI|2013. 03. 19., 23:32

a nős férfinak viszonya volt a nővel, aki azonban "komolyabb kapcsolatra vágyott"; ezért a férfi, hogy "jobb belátásra" bírja, rátámadt.

origo


én olyan esetről személyesen is tudok (nem is egyről) , ahol nem ilyen módon, de savazta a nőt akit addig szerelmes szavakkal kábított, meddig? Míg ki nem derült otthon. Olyan hirtelen lett életem napsugarából, egyetlenemből, az asszony előtt de anyukám hogy szerethetném ezt a csúf buta tyúkot? Téged szeretlek, mindig is te voltál az igazi. .és elhiszi, még azt is, egy ovis se hinne

Igen ez a vicc találó

"Te most nekem hiszel vagy a saját szemednek?

a vicc, hogy ki tudják magukat magyarázni.


aztán tudok olyan eseteket, ahol sok évtizednyi szeretőzés után, a végén még is elválnak hirtelen, egy jóval fiatalabb nőért. De akkor elég gyorsan.

396. 9d7907a17a (válaszként erre: 395. - Snus)
2013. márc. 20. 13:01
Ez egy érdekes hasonlat. :)
395. snus
2013. márc. 20. 12:55
A szeretőség olyan mint a nyerőgép, minél többet dobsz bele, annál nehezebb kiszállni. az elején kell tudni kilépni. Tudd elveszíteni az első tétet!!
394. 9d7907a17a (válaszként erre: 393. - 9678a02221)
2013. márc. 20. 12:42

A legjobb barátnőm évek óta nyúz, hogy írjam meg az életem, mert szerinte szét keresném magam vele. De az az igazság, hogy nem akarok senkit bajba sodorni, hiszen ha adom a nevem a könyvhöz, bizonyos emberek simán beazonosíthatóak lennének és nem akarok senkinek keresztbe tenni.


Egyébként az jut eszembe sűrűn, hogy ha ennyi minden történt velem eddig (33éves vagyok), akkor még mi minden van vissza és ha nagyon őszinte akarok lenni, kicsit tartok tőle, hogy mit tud még produkálni az élet.

393. 9678a02221 (válaszként erre: 392. - 9d7907a17a)
2013. márc. 20. 12:30
Hallod a te eleted sem unalmas!! Konyvon vagy filmen gondolkodtal mar?
392. 9d7907a17a (válaszként erre: 391. - Virag32)
2013. márc. 20. 11:27

A legjobb sztorikat az élet írja.


Az apám anno két emelettel lejjebb költözött az édesanyám legjobb barátnőjéhez.

A férjem exe hozzáment a férjem féltestvéréhez.

Vált ismerős olyan indokkal, hogy nem akar megöregedni és új életet akar kezdeni, mindezt a lánya érettségije előtt pár hónappal (úgy hogy ezt anno a saját anyja vele is eljátszotta).

De van olyan ismerősöm aki azért ajánlotta fel a komaasszonyának, hogy megdugja ha csak ennek hiánya miatt akar elválni. Pár évig random módon kezelgette a pasi és együtt maradt a férjével.

A nevelőapám olyan féltékeny volt édesanyámra mint állat, pedig anyámnak esélye nem volt félre lépni, ellenben nevelőapám folyamatosan félredugott. Olyan szinten pénzelte a szeretőit, hogy hajszál híján csődbe vitte a családi vállalkozást.

Van olyan ismerősünk aki csak azért nem vette el harmadjára is ugyan azt a nőt, mert az édesanyja közölte, hogy jó lenne ha nem csinálna mégegyszer bohócot magából.

Anno szingliként botlottam társkereső oldalon barátnőm férjébe, vagy olyan látásból ismert emberbe akiről tudtam, hogy házas.

Szem és fültanúja voltam a mások által klasszikus viccként ismert mondatnak amikor barátnőm pasiját inflagranti értük az ő ágyukban. "Te most nekem hiszel vagy a saját szemednek?"

391. virag32 (válaszként erre: 360. - 9d7907a17a)
2013. márc. 19. 21:48
Hát én ilyen meredek sztorit még filmen se tudnék elképzelni. :)) Aztarohadtélet. :)
390. kszb (válaszként erre: 388. - Kszb)
2013. márc. 19. 19:41

én eddig is ezt mondtam :)))))

pont ezért nem értem sem a megcsaló, sem a szerető felet...

A megcsaló egy puha pőcs, ahogy már annyiszor írtam (nemi identitástól függetlenül), a szerető meg egy gyenge személyiség, akit használni tudnak....

389. 9d7907a17a (válaszként erre: 388. - Kszb)
2013. márc. 19. 19:34
Amit írsz, az szintén azt támasztja alá, hogy a megfelelő kommunikációval nagyon sok problémát lehetne megoldani.
388. kszb (válaszként erre: 386. - 9d7907a17a)
2013. márc. 19. 19:26

lehet, h uarról beszélünk. Nagyon sok megbántás (megcsaló féltől)/ ok nélküli megbántódás (megcsalt féltől) van. Értem ezalatt a primitív viselkedést is (elhagyott féltől).

Igazságot tenni lehetetlen.... Ettől függetlenül el tudom mondani, h voltam eddig már a megcsaló, és a megcsalt fél is eddigi 35 évem alatt. Szerető (tipikus) tudtommal soha.

És az erkölcsi normáim azt támogatják, h megcsaló (/ szerető fél) se legyek többé... Fiatalság, bolondság, ahogy mondani szokás. Az egy 10 éves kapcsolat volt, legalább megtudtam, h mi nem kell nekem, és mikor lépek át határokat.

387. 9d7907a17a (válaszként erre: 379. - Andi6020)
2013. márc. 19. 19:02
Az ügyvédemmel levelezett az elmúlt hónapokban valami miatt újra, ha gondolod elkérem az elérhetőségét. :)
386. 9d7907a17a (válaszként erre: 380. - Kszb)
2013. márc. 19. 19:00
Nem kötekszel. De ugye mint írtam, együtt kellene megoldani a házasságban felmerült problémákat, ha ez nem sikerül, becsúszhat a harmadik. Mint Te is írtad, amikor sikerült megoldást találni az eredeti problémára, már meg is szünt a félre járás. Szerintem kb. ugyan arról beszélünk.
385. Slyte (válaszként erre: 384. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 19. 18:15
Úgy tűnik, te voltál élete szerelme.
384. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 381. - B486c9cf7d)
2013. márc. 19. 18:01

Nem ô volt a szerelem; 16 évesen 2 találkozás...??

Szép emlék... Azt viszont elmondták, hogy azt énekelte a lakodalmán, hogy "valaki hiányzik a táncból" :(

Mindig kellemes emlék volt az a két este.

383. Slyte (válaszként erre: 373. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 19. 17:53
Nagyon megható... :(
382. kszb (válaszként erre: 285. - E49241a632)
2013. márc. 19. 17:17
a hiba gyakran ott van, h sokan nem képesek helyén kezelni azt a tényt, h hibátlan ember nincs.... ezért, amikor a párjukban meglátják (rózsaszín felhő teljes elülése) az 1., 2., 3., hibát, azonnal kikiáltják, h ők már nem szerelmesek, így a párjuk hibáival felvértezve, illetve a szerelem múlásának tényével a hónuk alatt, felruházva érzik magukat azzal a joggal, h kifelé kacsintgassanak a kapcsolatból. Tökösebbek szakítanak, puha pöcsök (nőkre is áll!) meg eltengnek a langyos xarba, közben meg ámítanak egy másik embert (aki még hisz), kiüríti neki a lelki xarát, szó szerint használja amíg az hagyja, vagy, amíg neki kell.
381. b486c9cf7d (válaszként erre: 373. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 19. 17:08

Megbanta valoszinuleg. :(

Neked o volt a nagy szerelmed?

380. kszb (válaszként erre: 269. - 9d7907a17a)
2013. márc. 19. 17:05

nme karok kötekedni, de nme gondolod, h olykor bizony akad olyan eset is, amikor vki csupán azért kacsintgat kifelé, mert tudja, h a másik feltétel nélkül megbízik benne, és neki magának pedig önértékelési gondjai vannak, amit azzal akar kompenzálni, h szeretőt tart (rövidebb hosszabb ideig, de mondhatni rendszeresen csinálja/ próbálkozik)- ismerek ilyet, és nekem is hosszú idő alatt esett le, h emiatt csinálta az iyleneket a párjával. Konkrétan akkor, amikor nyíltan felvállalta, h szorongó, és súlyos pánikrohamai voltak akkoriban, ezért kezelik is (ki akarta beszélni magából, és így is segítséget keresett). Mióta helyretették az emeletet nála, ezekkel a dolgokkal is felhagyott.

Na itt, a 3. fél, mint állandó pár, teljesen kivonható a felelősség vállalás alól, h miért járt félre a párja.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook