Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőként élni fórum

Szeretőként élni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
289. Slyte (válaszként erre: 285. - E49241a632)
2013. márc. 18. 18:00

Azért elképedek, hogy egyesek mit látnak 1 "férfiban", ami ha igaz, nagyon megalázó rájuk nézve.

Ami lejön nekem, hogy:

- a pasik magatehetetlen csecsemők, akikről gondoskodnia kell a nőnek, különben megérdemli, hogy megcsalják. Ha a nő kellőképpen gondoskodik, az ágyban is megteszi a leghajmeresztőbb ötleteit is a pasinak, akkor talán elnyeri a kegyét, hogy nem fog fizikálisan félrekúrni... De! valamilyen okból kifolyólag

- a "férfiaknak" nincs agyuk. A rendes nő eltűri, hogy ha már fizikálisan nem csalja meg a párja, akkor szükségletét kielégítve, rendszeresen muszáj neki más nőkre kiverni.

- ....


Nem sorolom tovább, de remélem, hogy felébrednek álmukból.


Gyöngyszem az 50-es évekből, kizárólag szeretőknek, mert úgy tűnik, hogy megrekedtek ebben a korban, mert azok a csúnya feleségek...:



Készítse el a vacsorát időben!

Már reggel, vagy akár előző este tervezze meg, hogy férjét finom vacsora fogadja, amikor hazaér a munkából. Így adja tudtára, hogy gondolt rá, amíg ő dolgozott és gondját viseli a szükségleteinek. A férfiak többsége éhes, amikor megérkezik a munkahelyéről és a kedvenc ételének elkészítésével kielégíti a meleg fogadtatás iránti vágyát.

Készüljön fel a fogadtatására. Pihenjen 15 perccel az érkezése előtt, így ön is friss és üde lesz, amikor megérkezik.

Igazítsa meg a sminkjét, tegyen szalagot a hajába és nézzen ki frissen. Az ön férje sok időt töltött a munkahelyén fáradt emberek között.

Legyen érdekes és vidám. A munkanapja unalmas volt és szüksége van egy kis szórakozásra, és az ön egyik kötelessége, hogy ezt biztosítsa.


Csökkentse a zajt. Amikor a férje hazajön a munkából, kapcsolja ki a háztartási berendezéseket és mondja meg a gyerekeknek, hogy ők is csendesedjenek el.

Legyen boldog, hogy láthatja őt. Melegen mosolyogjon rá, és mutassa ki őszinte vágyát, hogy teljesítené a kívánságait.

Hallgassa meg, amit mondani akar, és még ha önnek is sok mondanivalója van számára, ne tegye azt közvetlenül a hazaérkezését követően. Először ő beszéljen, biztosan fontosabb dolgok kavarognak a fejében az önénél.

Ne zavarja! Ne panaszkodjon, ha a férje későn érkezik haza, vagy ha este le akar menni vacsorázni ön nélkül! Vita helyett próbálja meg megérteni mekkora nyomás alatt van a munkája miatt.

Amikor otthon van, biztosan pihenni és ellazulni szeretne.

És végezetül, ne tegyen fel szükségtelen kérdéseket és ne gyanakodjon az ítélőképességében vagy fedhetetlenségében.

Ne felejtse el, hogy ő a ház ura, és mint olyan, mindig keresztülviszi a saját akaratát becsületesen és igazságosan.


És jegyezze meg: a jó asszony tudja, hol a helye..."

288. virag32 (válaszként erre: 286. - Ittmost)
2013. márc. 18. 17:56

:)


Igen, sajnos az ember természeténél fogva nehezen tudja befogadni a dolgokat, ha az ütközik az ő addig elképzelt világával.


Le kell szögeznem azért, hogy én EGYÁLTALÁN nem vagyok büszke arra,hogy nős pasim volt. És SOHA életemben nem fogok többet ilyenbe belemenni, mert rengeteget szenvedtem tőle, és nagyon megalázó érzés volt benne lenni a vége felé. El se tudom képzelni,azok min mennek keresztül, akik halálosan bele is szeretnek a nős pasiba, aki hitegeti őket a válással, míg mögötte ott a stabil hátország.

287. e49241a632 (válaszként erre: 284. - Slyte)
2013. márc. 18. 17:48
A francba..most etettem meg a kutyát. Akkor azért néz olyan furán!
286. ittmost (válaszként erre: 254. - Virag32)
2013. márc. 18. 17:48

Pont ezt gondoltam:) a legtöbb ember képtelen,vagy nem is akarja elképzelni a dolgokat más szögből,mint ahonnan ő látja.Ezért vannak a nagy meglepődések,ha a patyolat férfi mégiscsak csal pl.


Szerintem érdekes,tanulságos történeted volt,én okosabb lettem tőle:)

285. e49241a632 (válaszként erre: 269. - 9d7907a17a)
2013. márc. 18. 17:44

Ezzel nem értek egyet. Lehet a megcsalt fél akármilyen jó, a szerelem nem tart örökké. Se az ember párjával, se az új szerzeménnyel. A hosszútávú kapcsolatok, házasságok nem az örök szerelemről meg rózsaszín ködről szólnak. Ez egy döntés, amire ha valaki nem képes, ne házasodjon. Ha meg mégis megtette, mert mndenki hibázhat, hát öntsön tiszta vizet a pohárba.


Rengetegen vannak, akiket a párja a tenyerén hordoz, mégis félremennek, csak azért, mert viszket ott lent valami. Egyszerűbb megoldás, mint megpróbálni a társában meglelni ami kívánatos egy idő után.

284. Slyte (válaszként erre: 282. - E49241a632)
2013. márc. 18. 17:38

Pedig most ez a menő. Aki etet, azzal bújunk ágyba. Nem tudtad? Legközelebb behívom a pizzafutárt... :)

(Miközben könnyeimmel küszködve elsírom, hogy a férjem még 1 melegszendvicset sem süt nekem...)

283. Slyte (válaszként erre: 280. - Virag32)
2013. márc. 18. 17:34

Hahaha... :))))

Szeretőnek lenni nem betegség, amit csak úgy elkaphatunk, hanem cselekedet. Vannak nők, és férfiak, akik sohasem lesznek, mert van erkölcsi érzékük.

282. e49241a632 (válaszként erre: 251. - 9d7907a17a)
2013. márc. 18. 17:32
Én se csomagolok neki, nem büfé vagyok, hanem a párja. Ő se csomagol nekem, sőt, minden nap "vendéglátóhelyen" eszem, mégse lépek félre a szakáccsal..
281. virag32 (válaszként erre: 269. - 9d7907a17a)
2013. márc. 18. 17:13

végre egy normális gondolkodású ember, aki nem véres torokkal k..vázza le az összes nőt(férfit), aki szeretői státuszban van. Pontosan így igaz,hogy ahol nincs probléma a házassággal, ahol van kommunikáció, kölcsönös szeretet és tisztelet, ott semmiféle harmadiknak helye nincs.


Pontosan ezért próbáltam arra is rávilágítani,hogy ha nem az adott nő lesz a szerető, akkor lesz egy másik, ha a pasi szeretőt akar, lesz neki. Az adott szerető felelőssége elenyésző azéhoz képest, aki "stabil" házasságból kikacsintva választja a könnyebbnek látszó, pillanatnyi boldogsággal kecsegtető kapcsolatot.

280. virag32 (válaszként erre: 261. - A0c1361e44)
2013. márc. 18. 17:09
Nem vagyok szerető, hatéves a sztori....Csak mint ahogy írtam (feleslegesen, a sok csőlátású embernek), előfordulhat mindenki életében ilyen.
279. Slyte (válaszként erre: 273. - Bnedora)
2013. márc. 18. 16:17

Sajnos valóban sokszor nem derül ki, aztán van olyan is, hogy mindent kimagyaráz. "A csillagokat is lehazudja az égről."

Ez tényleg pech... Nem lehet mit csinálni.

278. Slyte (válaszként erre: 277. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 18. 16:12
Ez durva!
2013. márc. 18. 15:48
Volt olyan eset, hogy a karonülô babámmal nyitottam ajtót! A hölgy feljött a lakáshoz! A látványtól viszont ledöbbent! Szegény úgy húzott el, mint akit leforráztak! A továbbiakról nincs tudomásom :D
276. bnedora (válaszként erre: 275. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 18. 15:36
Azért kíváncsi lennék rá, hányan állnak oda a párjuk elé azzal, hogy amennyiben így megy tovább, akkor félrelépek? Szerintem nem sokan merik ezt bevállalni. Utána meg jön a mentegetőzés.
275. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 273. - Bnedora)
2013. márc. 18. 15:30
Az pech... amikor meg kiderül, az embernek minden "jel" az eszébe jut :(
274. bnedora (válaszként erre: 267. - 9d7907a17a)
2013. márc. 18. 15:29
Nekem akkor is az a véleményem, hogy ha a harmadik tud egy másik létezéséről, akkor ő a hibás, hogy belemegy egy ilyen kapcsolatba.
273. bnedora (válaszként erre: 266. - Slyte)
2013. márc. 18. 15:27
Oké, hogy vége a házasságnak, de mi van akkor, ha hónapokon keresztül nem is tudsz a félrelépésről?
272. Slyte (válaszként erre: 271. - 9d7907a17a)
2013. márc. 18. 13:53

Számomra ebből is az jön le, hogy a szerető nem old meg semmit. Nekem ez is furi, hogy idáig jutnak, ami megerősít abban, hogy éretlenek, hiába a diploma. Úgy látszik, nem ész, inkább erkölcsi érzék kellene.

A környezetemben is találkoztam szeretői viszonnyal, a pasira már nem tudok úgy nézni, mint előtte, a nőnek meg úgy tűnik, így jó. A feleséget nem ismerem, lehet, hogy maga a házasságuk nyitott?

Nem hiszem, hogy van házasság probléma nélkül, de ezeket meg tudja oldani két felnőtt ember, aki felnőttként is viselkedik. Az én értékrendembe nem fér bele a szeretősdi, és ne is várja el senki, hogy sajnáljam a szeretőt, mert tudja mit vállal. Van elég szabad ember.

271. 9d7907a17a (válaszként erre: 270. - Slyte)
2013. márc. 18. 13:07
Igen, el kell válni, de erre nem mindenki hajlandó/képes. Van olyan ismerősöm akik évek óta gyötrik egymást. Vannak időszakok amikor tudnak beszélni, akkor arra jutnak, hogy mégegyszer megpróbálják, mindegyikük megpróbál változtatni, egy ideig megy, azután megint ugyan ott vannak. Kínlódnak, hivatkoznak a gyerekre, hogy majd ha ő nagyobb lesz, stb. Majd törvényszerűen valamelyik félrelép (náluk éppen a feleség hajlamosabb erre), akkor megint tudnak beszélni, megint megpróbálják, na ennek semmi értelme. Mind a ketten több diplomás, egyébként értelmes felnőtt emberek, mégsem változtatnak.
270. Slyte (válaszként erre: 269. - 9d7907a17a)
2013. márc. 18. 12:54
Ha nem lehet megbeszélés után megoldani a problémát, el lehet válni békésen, nem pedig rátenni még egy lapáttal a szeretősdivel. Arról senki sem tehet, hogy a háta mögött átvágják, megalázzák. Nem rossz házasság kell a harmadikhoz, csak minden tekintetben éretlen puha pöcs/viszkető micsoda...
269. 9d7907a17a (válaszként erre: 268. - Slyte)
2013. márc. 18. 12:48

Veled ellentétben én senkit nem hibáztatok. De ahhoz, hogy a szertőtartás kérdése felmerüljön bármelyik félben, valamit a házaspárnak kellett elrontani. Ahhoz, hogy a szertő meg is jelenhessen még kell továbbá, hogy a felmerült problémát ne kezelje a házaspár. A szeretőnek csak ezek után van lehetősége egyáltalán testet ölteni. Tehát változatlanul fenntartom, hogy minimum hárman kellenek egy ilyen helyzet kialakulásához.


Nem mellékesen azt is ideírom, hogy soha nem állítottam, hogy belemenni egy ilyen helyzetbe helyes dolog (drogozni sem az). De azt változatlanul fenntartom, hogy nem a szerető dolga, hogy tekintettel legyen a gyerek(ek)re vagy a megcsalt félre, hanem a megcsalóé.

268. Slyte (válaszként erre: 267. - 9d7907a17a)
2013. márc. 18. 12:31

Ha nem is a felvilágosítás, de a nem belemenés egy ilyenbe, az ő dolga lenne. Azért kíváncsi lennék, hány szerető merne odaállni a feleség elé.


Nem tudom hogy érted a 3 embert, de bízom benne, hogy nem az ártatlan felet, legyen az a feleség, vagy a férj hibáztatod, mert elhanyagolja a párját.

És igenis elítélem a szeretősdit, ahogy jó pár más dolgot is elítélek. Nyugodtan lehet ezzel a mércével méregetni engem is. Akinek nincs takargatnivalója, nem fél az ítélkezésektől, csak a bűnösök bújnak e mondat mögé. Pedig attól még nem lesz jó a rossz. Még akkor sem, ha száztorkú kórus kiáltja is.

267. 9d7907a17a (válaszként erre: 264. - Slyte)
2013. márc. 18. 12:21

Most Te tényleg úgy gondolod, hogy a szeretőnek a dolga felvilágosítani a megcsalt felet? Mert szerintem ezt egy szerető sosem teheti meg.


Azt meg már más is írta előttem, hogy a szeretőket kikiálltani minden gonosz forrásának, az Antikrisztusnak, na ne már. Minimum három ember kell egy ilyen viszony létrejöttéhez, tehát egy emberen elverni szerintem elég tisztességtelen. De nyílván a hozzám hasonló erkölcstelen, lelketlen némberek nem várhatják, hogy a becsület bajnokai egyenlő mércével mérjenek és ne ítéljenek, hogy ne ítéltessenek.

266. Slyte
2013. márc. 18. 12:18

Nem élek mintaházasságban, mert vannak problémák, de a harmadik nem kerülhet bele a képbe, mert onnantól vége a házasságnak.

Sajnálom, hogy ilyen rosszak a tapasztalataid, de szerencsére nem kell így lennie, vannak kivételek.

265. Slyte (válaszként erre: 256. - Cippora)
2013. márc. 18. 12:12

Én még a félrekufircért is kivágnám. Ilyenben nincs botlás!


Azzal is egyetértek, hogy aljas, szemét mindegyik, aki két nőt is hülyít, de a szerető is bolond, hogy becumizza.


És normális ember valóban elítéli, mert lehet csűrni, csavarni, de a szeretősdi minden oldalról bűzlik.

264. Slyte (válaszként erre: 262. - 9d7907a17a)
2013. márc. 18. 12:06

"De böjt s jámborság néked mint a pélva,

mert vétkesek közt cinkos aki néma.

Atyjafiáért számot ad a testvér:

nincs mód nem menni ahova te küldtél.

Csakhogy a gonosz fittyet hány a jóra."


Versrészletből ajánlom az elgondolkozást az alábbi 2 szállóigévé vált részen:

- vétkesek közt cinkos aki néma

- csakhogy a gonosz fittyet hány a jóra

2013. márc. 18. 11:58
Igen és mennyi ilyen van.
262. 9d7907a17a (válaszként erre: 233. - Virag32)
2013. márc. 18. 11:54
Aki fél évnél tovább vár arra, hogy beadja a pasi a válópert annak úgy kell. Mondom ezt úgy, hogy én is voltam annyira kis butus, hogy ennél sokkal többet vártam. Ma Magyarországon fél év alatt a válást is ki lehet mondatni, nemhogy a papírokat beadni. Szóval aki ilyen hitegetés miatt marad ilyen helyzetben az viselje a következményeit. Az meg megint más ha egy pasi kerek perec megmondja, hogy nem fog elválni, ott mást kell mérlegelni. És tudom, hogy nem leszek népszerű, de a más alatt nem a megcsalandó házastársat (mert ugye nők is lépnek félre, ráadásul ők általában nős pasival, mert hátha az a szingli pasi meggondolja magát) vagy a gyereket értem, hanem azt, hogy a szeretőnek jó-e ha nincs közös éjszaka, közös ünnep, stb. És mielőtt nekem esne bárki, nem a szerető dolga, hogy tekintettel legyen a gyerekre vagy a házastársra. Az legyen annak a dolga aki kifelé tekinget egy kapcsolatból. Lehet kurvázni, csak nincs értelme, mert ha nincs kereslet előbb utóbb felszámolják a kínálatot is.
261. a0c1361e44 (válaszként erre: 260. - Virag32)
2013. márc. 18. 11:51
Egy szeretőtől nem is várható el más:)
260. virag32
2013. márc. 18. 11:44
BIG like!! :))
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook