Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmünk története! fórum

Szerelmünk története! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelmünk története!

20. Katalin02 (válaszként erre: 19. - Dfd0cba3a5)
2012. máj. 22. 11:15
Köszönöm és nektek is nagyon boldogságos életet kívánok!
2012. ápr. 24. 16:43

Szerelemben és háborúban mindent lehet!

Az önző az volt aki tudta,hogy milyen a kapcsolatotok és kezet is mert emelni rád.

Boldogságot adtál neki is azzal,hogy elhagytad, így van esélye megtalálni a foltját....tehát nem gázoltál át rajta.Ő tette ezt a 7 hosszú évvel.

De minden rossz történik valamiért.


Sok ember pedig aki rossz szemmel nézte ezt....talán nem tudtak minden részletet,talán csak a másik két fél verzióját figyelték....de az ilyen emberekről meg is van a véleményem aki nem hallgatja meg mind a 4 fél történetét,csak egyből ítélkezik.Másik oka pedig a r.hadt nagy irigység.Soha nem velük kell foglalkozni,csak magatokkal.

Nekem nem volt aki várjon az út végén,magam léptem és áldom az eszem,nagyon nehéz volt,mert hosszadalmas zaklatások elé néztem,de képes voltam szinte a világ végére menni dolgozni,hogy soha többé ne lássam.Majd évek múlva,jött az a férfi akiről mindíg is álmodtam és azt mondták olyan ember nem létezik,és már nekünk is van kicsink:),imádom őket!!Életem szerelme,a mindenem és szerelmünk gyümölcse is.

SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!!

18. Fildi (válaszként erre: 11. - Biblia)
2012. ápr. 13. 22:24
Nagyon igazad van, nehéz lépni ugy hogy nincs "uticél" nincs segítség nincs egy társ akihez mennél.
2012. márc. 23. 10:37

Valóban nem egyszerű kilépni egyetlen kapcsolatból sem, még ha az rossz is. Főként ha már gyereked is van (ahogy nekem is van kettő), s ha nem vár két ölelő kar. De akkor is meg kell tenni! A szenvedést senki nem érdemli meg...

S nyugi, nem csak akkor kiabálnak rád kígyót-békát, ha te lépsz először. Áh, egy fenét. Nálunk a volt férjem talált egy "megértő barátnőre", s mégis én voltam a rossz kislány, aki bepasizott. Mármint a volt, "kedves" rokonság szerint:))

De ez mind nem számít. Egyszer minden rossz elmúlik, s a kanyar mögött mindenkit ott vár a maga Boldogsága...

16. Katalin02 (válaszként erre: 11. - Biblia)
2012. márc. 21. 13:14

Igen nekem szerencsém volt,lehet én sem mertem volna belevágni ha nincs a párom.Mindenképp nagy erőt adott a tudat hogy valaki vár és számít rám.

Nem tudom milyen helyzetben vagy de ahogy írod hogy sok megcsaláson vagy túl,miért nem próbálod te is más karjában keresni a boldogságod?

15. Katalin02 (válaszként erre: 10. - Julie&julia)
2012. márc. 21. 10:37
Sok sikert nektek is és kívánom nektek és mindenkinek hogy nagyon boldog legyen mert MINDENKI MEGÉRDEMLI A BOLDOGSÁGOT!
14. Katalin02 (válaszként erre: 2. - F799cac10e)
2012. márc. 21. 10:36
Tudod,ha te élted volna át mindazokat amiket én átéltem a hét év alatt,lehet másképp látnád te is a dolgokat.
13. e676663877 (válaszként erre: 2. - F799cac10e)
2012. márc. 19. 11:54
Végig kellene gondolni a dolgokat, mielőtt ilyet írsz. Aki szenved, azon is átgázolnak. Egy rossz kapcsolatból kilépni a legnehezebb. De Te ezt biztosan nem tudod.
2012. márc. 18. 19:22

Van, akinek elsőre sikerül megtalálni az igazit és van, akinek 7 év után...

Örülj annak, hogy egymásra találtatok és vigyázz nagyon a kapcsolatotokra! Minden jót kívánok Nektek!!!

11. biblia
2012. márc. 18. 15:20
NEKTEK SIKERÜLT, ÉN NAGYON SOK MEGCSALÁSON MENTEM KERESZTÜL, MERT 26 ÉVES HÁZASÁGBAN, ÉLEK 43 ÉVES VAGYOK ,ÉS NEKEM IS SOKSZOR MEGFORDUL A FEJEMBEN HOGY MIRE VÁROK MÁR, MIÉRT NEM CSELEKSZEM,BIZTOS HOGY NEKEM IS LÉPNEM KELLENE ,CSAK LEHET HOGY KELLENE EGY OLYAN EMBER AKI ÉREZTETI VELEM HOGY SZÜKSÉGE VAN RÁM ÉS SZERET.
2012. márc. 17. 23:26
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!Pontosan tudom miről is írtál én ugyan ezen megyek keresztül és tudom érzem sikerülni fog és vár még ránk is boldogság:-D
2012. márc. 17. 23:16
Sok boldogságot :) Nem gondolnám, hogy bárkin átgázoltatok. Elvégre egyik kacspolat sem volt jó, így még a két egyedül maradt félnek is esélye van a boldogságra...
2012. márc. 17. 20:52
Jajj de jó ilyet olvasni!:) Sok boldogságot kívánok!:)
2012. márc. 17. 17:04
Mindenkinek joga van a boldogsághoz, abszolút jól döntöttél. Sajnos az ember néha hibázik, de nem szabad annak a levét innia egész életében... Bátornak kell lenni:)
2012. márc. 17. 15:01
hmm
2012. márc. 17. 14:50
Szia!örülök h végre boldog vagy!szerintem viszont nem kellett volna hozzámenned az előző párodhoz, értem, hogy a szüleitek is jelen volt a lánykéréskor,és ezért nem akartál nemet mondani, de utána kettesben mindenképpen meg kellett volna beszélni, hogy te nem szeretnél hozzá menni, és így a 7 év szenvedés is kikerülhető lett volna. de persze a múlt az múlt, és legalább most már boldog vagy!!
2012. márc. 17. 14:13
Sok boldogságot Nektek :)
2012. márc. 17. 12:43
Kicsit bonyolult volt ez a sok kezdobetu, de azert orulok, hogy vegul minden jolalakult! Tovabbi sok boldogsagot!
2012. márc. 17. 11:08
Szia. Nekem elég bonyolultnak hangzik ez az egész történet. nem tudom ki hogy van vele? értem hogy mit akarsz írni, de egy kicsit fájó hogy más embereken így át lehet gázolni, és nem foglalkozni velük. vagy ilyesmi.
2012. márc. 17. 09:08
Azért írtam meg a történetemet, hogy mindenki lássa, mindig van kiút, egy szebb és boldogabb jövő! Nagyon sokat gondolkodtam, megírjam-e ezt a történetet, mert lehet, sokaknak nem fog tetszeni, de megírom, hogy ha valaki nagyon rossz párkapcsolatban él, ne féljen feladni a múltat és a jobb jövő reményében új életet kezdeni.

Ugrás a teljes írásra: Szerelmünk története!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook