Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szép függönyök fórum

Szép függönyök (beszélgetős fórum)


12. Channa* (válaszként erre: 8. - Tomka1)
2021. dec. 4. 18:55

Újpesten a piacnál van lakástextil bolt, hogy van e olyan, amit akarsz nem tudom.

A lakástextil boltra keress rá.

2021. dec. 4. 17:30
Jysk
10. michelle.r (válaszként erre: 8. - Tomka1)
2021. dec. 4. 15:35
A Lutznak szinte ugyanaz az árukészlete.
2021. dec. 4. 13:24
Budapest, XVI. Csömöri u. [link] Nagyon sok, szép textília és függönyanyag van náluk és méretre meg is varrják, abból az anyagból, amit kiválasztasz.
2021. dec. 4. 11:50
ja bocsánat Budapesten óbuda környékén vagy 13 kerület vagy ahol van de azért ne messze ezektől:)) Igen kikában mi is vettünk régen kár hogy megszűnt:(
7. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2021. dec. 4. 11:49
No ez a link nem lett jó. A kérdezőnek egyelőre szerintem elég, hogy Piramis. Aki gondolja, majd megkeresi a hozzá legközelebb levő üzletet.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Channa*)
2021. dec. 4. 11:46

[link]


Ezek szerint Kecskemét, Göd, Tiszaújváros, Szentes biztos, ... azért írtam, kérdés, hogy FI merre lakik

5. Bless the child (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2021. dec. 4. 11:10
Én az Obi-ban vettem új függönyöket
2021. dec. 4. 11:04

Melyik városban?

Ha Budapest, akkor merre?

2021. dec. 4. 10:38

A Piramis üzletláncnak is vannak itt-ott üzletei az ország különböző részein. Attól függ, hol, merre laksz.


[link]

2. Borian (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2021. dec. 4. 10:34

Ikea?

A lakástextil nagyon jó volt anno a Kika-ban is, de sajnos ők kivonultak Maoról.

2021. dec. 4. 10:22

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani boltokat ahol lehet venni függönyt? A neten szinte csak rendelős oldalak vannak de én szeretném megnézni élőben. Obit diegot néztem ott nincs olyan amilyet szeretnék. Szeretnénk egyet a konyhai ablakra piros fehér kockásat nem fontos sötétítős lehet átlátszóbb vékonyabb anyagból. neten max aliexpresszen láttam hasonlót ami jól néz ki. Vagy ahol van az meg nem tudom milyen ablakra van de hosszú és széles is. A mi ablakunk 120x60-as.

És a szobába is szeretnénk nem sötétítős függönyt régen voltak (akkor vettünk is) áttetsző függönyök egy csomó helyen de most sehol nem látok. Karácsonyi is jó lenne vagy valami szép egyszínű amit karácsony után is fent lehet hagyni.


Köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook