Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szent János Kórház Szülészet fórum

Szent János Kórház Szülészet (beszélgetős fórum)

5. Picilanyka2 (válaszként erre: 1. - BonaNoi)
2020. febr. 1. 18:23
Szia,2 hete szültem a Janosba,fogadott dokim volt,de szabin volt,9 órát vajúdó ám végül császár lett,ügyeletes dokik műtöttek.Utana volt egy kis probléma,újból operáltak ugyanazok akik a császárt csináltak.Nagyon profik: Purcsi doktornő és Dömötört doktor .Ha nincs dokid őket max.ajanlom.
2019. aug. 13. 09:51

Sziasztok!

11 hetes terhes vagyok és Dr Kelemen Csaba az orvosom, aki hozzá járt-jár az leírná a véleményét? Illetve ki a legjobb orvos az Szent István korházban? Szülésznőt, hogy kell választani?

3. R.Sz Szilvi (válaszként erre: 1. - BonaNoi)
2018. aug. 9. 12:39

Szia! A Jánosban szültem márciusban, kerületileg oda tartozom, orvosom nem volt, viszont szülésznőt fogadtam. Természetes szülésre készültem, amihez egy szülésznő bőven elég, ő úgyis intézkedik, ha doki kell. Végül császár lett a vége, egy fiatal doktornő műtött. Kiváló orvos/szülésznő csapata van a János kórház szülészetének, szépek a szülőszobák, és nincs felfordulás, olyan családias szerintem :)

Jártam a 6 hetes szülésfelkészitőre keddenként, ott nagyon sok infót megtudtunk mi hogy működik, zajlik. Főleg z első gyerekes anyáknak ajánlom.

2. 1e454498dd (válaszként erre: 1. - BonaNoi)
2018. jún. 18. 18:38
Szia! Februárban szültem ott. Mire vagy kíváncsi? Tóth Anikót sajnos nem ismerem.
2018. jún. 18. 13:34

Sziasztok!


Véleményeket szeretnék kérni, azoktól akik nem olyan régen szültek a János kórházban.

Valaki esetleg Tóth Anikó szülésznőről tudna írni pár sort?

Nagyon köszönöm előre is. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook