Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Debrecen tudnátok ajánlani ügyes kezű szemészt, aki szemhéjplasztikával is foglalkozik? fórum

Debrecen tudnátok ajánlani ügyes kezű szemészt, aki szemhéjplasztikával is foglalkozik? (beszélgetős fórum)


7. móniszil (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2019. szept. 24. 18:21
Mi a menete annak, hogy TB finanszírozással menjen a műtét ? Pl. milyen indok kell ? (nem is gondoltam, hogy lehet tb-re, az eddig árak pedig eléggé elriasztottak, attól, hogy egyáltalán komolyan érdeklődjek)
2019. szept. 23. 14:30

Ha valaki a legjobb orvost vagy sebészt keresi, általában ahány ember, annyit javasol, hiszen senki nincs, aki mindegyik szóba jöhető orvost kipróbálta volna.

Aki meg valakinek szimpatikus (hisz a tudását nem nagyon lehet előre felmérni), az lehet, hogy nekem valami miatt ellenszenves.

Még az is lehet, hogy egy orvos, aki általában aranykezű, az én esetemben pont elszúrja a műtétet vagy a kezelést.

Inkább helyben hallgatózz körbe, ki kiről mit hallott, és utána dönts.

2019. szept. 22. 07:28
Persze így lesz, de jó lenne tapasztalatokat, ajánlásokat is olvasni.
4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Juli3939)
2019. szept. 21. 19:32
Telefonálgass, keresgélj.
2019. szept. 21. 08:59
Igen, én is így gondolom. Jó lenne találni egyet Debrecenben
2019. szept. 20. 12:34

Szerintem az a debreceni szemész, aki vállal szemhéjplasztikát is, már van annyira gyakorlott, hogy tisztességesen megcsinálja.


Én is TB-re csináltattam, szemésszel, csak nem Debrecenben.

2019. szept. 20. 08:10

Sziasztok! Debrecen tudnátok ajánlani ügyes kezű szemészt, aki szemhéjplasztikával is foglalkozik? Akár tb-re, vagy anélkül.

Voltam itt az egyik plasztikai sebésznèl, de 250 ezer azért mègiscsak túlzás lenne ezért.

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook