Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajánlana valaki megbízható végleges szőrtelenítéssel foglalkozó szalont Debrecenben vagy környékén? Illetve tapasztalata van valakinek? fórum

Ajánlana valaki megbízható végleges szőrtelenítéssel foglalkozó szalont Debrecenben vagy környékén? Illetve tapasztalata van valakinek? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 18. 21:22

Én két évvel ezelőtt jártam lézeres végleges szőrtelenítéses kezelésre Debrecenbe.

Az állam és száj fölötti részt (magyarul bajusz) csináltattam.

Nem mondom, hogy egyáltalán nem volt hatása, mert ritkult és világosodott.

De messze elmaradt a várakozásaimtól. Mivel végleges szőrtelenítés a neve, azt hittem teljesen el fog tűnni.

Mondjuk így is sokat javult a helyzet, nem olyan mint azelőtt volt, nem olyan csúnya, és szembetűnő. De többet vártam annyi pénzért..

Ha esetleg van valami konkrét kérdésed, akkor nagyon szívesen válaszolok!

2011. okt. 18. 21:05

Koszonom szepen!

Ettol felek! Annyira ciki igy is,hat meg ugy! :(

Miert pont En? :(

2011. okt. 18. 21:00

Én annak idején, mikor jobban beleástam maga, egy klinikát találtam Debrecenben. Majd megpróbálom neked megkeresni, hátha megvan valahol a doki, vagy valami elérhetőség.

Egyébként azt mondja a kozmetikusom, hogy nem mindenkinek válik be.

A kezelés időtartama alatt egyébként csak borotválkozni szabad, hogy minél több szőrtüszővel tudjanak végezni. De gyakorlati tapasztalatom nincsen.

2011. okt. 18. 20:48

Sziasztok!

Eljutottam arra a szintre h ELEGEM VAN az arcszorzetbol No letemre.Borzalmasan zavar es csunya,kulonosen a pejesznal mert ott mar sokat probaltam eltuntetni,de igazabol mindenhol.Az interneten talaltam nagyon jo eredmennyel kezelt pacienseket,de egyik sem Debreceni volt.

Raadasul nagyon felek is,mert elotte lekell borotvalni es ha nem lenne esetleg eredmenyes akkor meg tobb frusztraciot okozna.

A koztes idoszakok is eleg nagy fejtorest okoznak mar most.

Nagyon orulnek ha tapasztalataitokat megosztanatok.

Elore is halasan koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook