Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecen vagy környékén van olyan iskola, ahol hiperkatív gyerekekkel is foglalkoznak? fórum

Debrecen vagy környékén van olyan iskola, ahol hiperkatív gyerekekkel is foglalkoznak? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 23. 11:51
Persze, az ismerősöm is azon van, hogy inkább kocsikázik vele reggel, délután, csak találjunk neki egy jó helyet. Én mondtam neki, hogy szétnézek, érdeklődök. Csak gondoltam hátha van valakinek tapasztalata.
4. noozimanoo (válaszként erre: 1. - Szalaiedina1)
2013. jan. 23. 10:54

Tényleg másik suli kellene.

És mindkét előttem szólónak igaza van.

Vagyis nézz utána, hogy hol van felétek ilyen iskola, esetleg beszélj az igazgatóval is, és az ismerősöddel is. Ha úgy áll hozzá, egyből tudod neki ajánlani a megtalált sulit.

Az ilyen gyerekekkel ez a legrosszabb, amit tehetnek... hogy mindig leszólják... :(

3. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Szalaiedina1)
2013. jan. 23. 10:28
Beszélgettél erről már az ismerősöddel? Ő hogy látja?
2013. jan. 23. 10:22
Szerintem keress iskolát először és úgy szólj az ismerősödnek.
2013. jan. 23. 10:13
Az egyik ismerősöm 7 éves fia nagyon aktív gyerek. Most oda jár iskolába, ahol laknak, egy faluban. Ott viszont ahelyett, hogy segítenék, sokat dícsérnék, inkább folyton lehülyézik a gyereket. Hozzáteszem nagyon okos fiú, csak nem tud nyugton ülni 45 perceket, igazi rosszcsont. Rá akarom beszélni az ismerősömet, hogy vegye ki abból az iskolából, mert sokat árt neki, ha olyan közegben van, ahol hozzá nem értő, tapasztalatlan, lusta tanár foglalkozik vele. Keresnék olyan iskolát, ahol van olyan felkészült, tapasztalt tanár, aki már találkozott ilyen típusú gyerekkel és tudja, hogyan kell bánni vele. Nem szeretném, hogy elkallódjon. Kérem, aki tud, adjon tanácsot! Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook