Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


96. mélykúti (válaszként erre: 89. - Tempest)
2010. jún. 30. 07:51
Átmenetileg talán. Tapasztalatokat még sehol nem hallottam! Pedig jó lenne tudni róla valamit, persze az érdekelt csak pozitív dolgokat mond.
2010. jún. 29. 18:00
Bárcsak tudnám, én is keresek ezerrel, még az idén szeretném a szememet rendbehozatni, év vége felé.
94. 45d9ad4085 (válaszként erre: 93. - Tempest)
2010. jún. 28. 08:44
Köszi,megkeresem:-D
93. Tempest (válaszként erre: 92. - 45d9ad4085)
2010. jún. 27. 20:05
Nézd meg poorklari -t, Ő többmindent csináltatott már a Mihályfi dokival, többek között néhány hete a felső szemhéját. A képei között van kép is róla, Ő elégedett a dokival. Keresd meg, sztem. válaszol a kérdéseidre.
2010. jún. 27. 09:05
Sziasztok.Mihályfi doktorról hallottatok valamit?
2010. jún. 26. 20:06
olyat is tudok akinek a szemét, és olyat is akinek az arcát szúrta el.
2010. jún. 26. 20:05
Hát róla én CSAK rosszat hallottam.
2010. jún. 24. 10:28
Szintén passz! Gondolod, hogy esetleg meg lehet vele úszni a műtétet?
2010. jún. 24. 07:47

Sziasztok!

Hallott valaki már erről: PELLEVE - rádiófrekvenciás bőrfeszesítő eljárás, vagy esetleg tapasztalata van valakinek?????????

87. mélykúti (válaszként erre: 86. - Tempest)
2010. jún. 22. 07:39

Még mindig keresgélek! Nyilván a kiválasztott néhányhoz el kell menni és úgy választani, de már a néhány kiválasztása sem olyan egyszerű. (Pedig információk tömkelege van a neten)

Ha jutok valamire írok.

86. Tempest (válaszként erre: 85. - Mélykúti)
2010. jún. 21. 12:32
Passz! Látom keresgélsz, én is! Ha van valami tuti tipp továbbra is érdekel. Ha én tudok vmit, mondom. :)
2010. jún. 21. 11:43
Dr. Kárász Tamás szemhéjplasztika terén? Info esetleg???
84. Tempest (válaszként erre: 83. - Mélykúti)
2010. jún. 15. 20:10
Nem ismerem sajna, de továbbra is minden infó érdekel. Napirenden van a téma nálam.
2010. jún. 15. 14:21

Sziasztok! Ismét ajánlottak egy plasztikai sebészt.

Valakinek van esetleg infója Dr. Végh Miklós-al kapcsolatosan????

82. nari11 (válaszként erre: 81. - Mélykúti)
2010. jún. 10. 17:21
Elmondom, hogy én mit tettem előtte. Sokat olvastam erről a témáról a p.sebészek honlapjain, újságokban, és természetesen ezen a fórumon is. Ahogy egyre többet foglalkoztam ezzel, úgy vált egyértelműbbé, hogy nagyon szeretném megcsináltatni a műtétet. Ezért aztán elmentem 3-4 helyre személyes konzultációra, és az ottani tapasztalataim alapján választottam ki a nekem szimpatikus orvost. Ez viszont elég szubjektív, úgyhogy én azt javaslom, hogy mindenki szánjon rá időt, hogy személyesen kérjen véleményt, tanácsot, időpontot, árajánlatot stb. Sok sikert kívánok, és ha már eldöntötted, hogy akarod, ne várj tovább...
81. mélykúti (válaszként erre: 80. - Nari11)
2010. jún. 10. 09:16
Köszönöm, hogy megírtad a tapasztalataidat! Én csak felsőt szeretnék csináltatni, ezen a téren elég gyáva vagyok így "erőt gyyüjtök" és persze információkat. Akinél voltál ajánlanád? Ezt azért kérdezem így, mert amiket írtál az tényleg nem olyan szimpla, mint amiket eddig én olvastam. Budapesten csináltattad? Ne haragudj, hogy ennyit kérdezek!Ami van nekem sem tetszik, így mindenképp meg szeretném csináltatni.Remélem hamarosan a szép végeredmény látszik már csak a tükörben!
80. nari11 (válaszként erre: 79. - Mélykúti)
2010. jún. 9. 12:16

Sziasztok!

3 hete volt alsó-felső szemhéjplasztikám, most lábadozok. Még látszik a beavatkozás helye mindkét szememen, különösen a baloldalin. Ezt próbálom elrejteni a hajammal. :-) Műtét után rettenetesen néztem ki, mindkét szemem teljesen bevérzett, bedagadt. Becsukni sem tudtam teljesen őket. Mára természetesen jobb a helyzet, de reggelre kelve még mindig könnyezik, és napszemüveg nélkül nem is megyek utcára. Az alsóknál "rengeteg" zsírt szedtek ki, a felsőnél pedig a megereszkedett bőr volt a probléma. Örülök, hogy túl vagyok rajta, de drasztikusabb beavatkozás, mint ahogy gondoltam. Akárhol olvastam róla előzőleg, (nekem) valahogy könnyebbnek tűnt, mind a műtét utáni állapotot, mind a gyógyulási időt tekintve. Még mindig csak reménykedem abban, hogy valóban tökéletes lesz, és nagyon várom a teljes gyógyulást, illetve azt, hogy a levágott alsó pilláim újra kinőjenek. :-) 17 napig minden nap jegeltem amikor csak ébren voltam és szemcseppet is használtam. Fájdalmaim nem voltak. Varratszedés nálam 10 nap után történt. Összegezve tehát: újra elmennék, mert ami volt, már egyáltalán nem tetszett, és az az állapot napról-napra csak rosszabbodott volna. Így már most fiatalabb az arcom, a tekintetem, különösen, hogy a szemeim alatt már nincs mély árok...

2010. jún. 9. 11:05
Senkinek nincs újabb infója? Pozitív és negatív tapasztalatok???
78. Tempest (válaszként erre: 77. - Mélykúti)
2010. máj. 27. 18:29
Igen , a Margitszigeten van rendelője.
77. mélykúti (válaszként erre: 76. - Tempest)
2010. máj. 27. 11:34
Sajnos nem hallottam még róla. Ő Budapesten van?
76. Tempest (válaszként erre: 75. - Mélykúti)
2010. máj. 26. 19:59
Nekem meg Dr Rátkay Imolát, tapasztalatok esetleg??
2010. máj. 25. 09:34
íén is jó ideje "keresgélek", most Dr. Kamarás Nórát ajánlották. Van valakinek tapasztalata???
2010. ápr. 20. 16:28
Nem zavarja mert nem közvetlenül a szempilla tőnél vágnak hanem a szem alatti ráncban.
73. Szamantha Fox (válaszként erre: 72. - EMENDEMSZ)
2010. ápr. 20. 13:56

Csak azért gondoltam hogy nyitva van a szem,mert úgy nem zavarja a felső szempilla a dokit.De ezek szerint csukott szemmel csinálják ez még jobb!

Köszi a választ! :)

72. EMENDEMSZ (válaszként erre: 71. - Szamantha Fox)
2010. ápr. 20. 12:30
Közben csukva van a szemed.Nem pislogsz.Nem emlékszem könnyezett-e.20 perc volt az egész.
71. Szamantha Fox (válaszként erre: 69. - EMENDEMSZ)
2010. ápr. 19. 20:24
Tudtál közben pislogni,nem száradt ki a szemed?Vagy pont ellenkezőleg könnyezett esetleg?
2010. ápr. 18. 23:47
A vágás helye még most is kicsit érzékeny sminkelésnél.Gondolom idővel elmúlik.
2010. ápr. 18. 23:45
Nekem fél éve volt alsó szemhéjplasztikám.60-at fizettem.Nem annyi a rendes ára,csak nekem már több dolgot csinált az orvosom és olyankor olcsóbb.1mm-t vágtunk csak ki a bőrből mert inkább a szemem alatti táska volt lényeges amiből eltávolították a felesleges zsírt.Így eltűnt a szem alatti duzzanat és a karika is.A zsírt részben kiszedték,részben elégették.Helyi érzéstelenítésben történt.Pl amikor az izmot elemelték az elég kellemetlen volt.Volt ahol az égetés is elég rossz érzés volt.De kibírtam és elégedett vagyok.:)
68. 4a5570eb33 (válaszként erre: 67. - Tempest)
2010. ápr. 17. 21:45
Írtam privit.
67. Tempest (válaszként erre: 66. - 4a5570eb33)
2010. ápr. 17. 20:36
Gratula,ügyes vagy, én is az idénre tervezem. Ha nem tolakodás minden-de minden nagyon érdekelne. Hogy kinél voltál, mennyibe kerül, altatásban vagy érzéstelenítésben volt, stb... Léci,léci nagyon készülök én is. Akár priviben is megköszönöm.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook